Andrzej Duda w kurtce
Newsy

Andrzej Duda miał wypadek samochodowy! Co się stało?

W jakim stanie jest prezydent?

Andrzej Duda miał wypadek samochodowy! Groźny incydent z udziałem głowy państwa miał miejsce na autostradzie A4. Co się stało? W prezydenckiej limuzynie, którą jechał Andrzej Duda, pękła tylna opona. Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji kierowcy nikomu nic się nie stało. Auto natychmiast zjechało na pobocze, a jak podaje radio RMF FM opona, która uległa uszkodzeniom, ma być poddana badaniom. Jak udało się ustalić, prezydent jechał z Karpacza, gdzie spędzał czas na nartach. Limuzyna poruszała się z prędkością taką, jak obowiązuje na autostradzie, więc jechała dosyć szybko. Andrzej Duda zaraz po kolizji został przesadzony do innego auta, które jechało w kolumnie. Aktualnie prezydent jest już w dalszej drodze do Wisły na konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. 

 

Zobacz: 17 tysięcy złotych za narty prezydenta Andrzeja Dudy trafi na konto WOŚP​

 

Andrzej Duda na nartach w Karpaczu

Andrzej Duda
East News

Andrzej Duda miał wypadek samochodowy!

Andrzej Duda na premierze
Ons.pl

Ewelina Lisowska na inauguracji IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych
East News
Newsy
Para prezydencka i Ewelina Lisowska na jednej imprezie. Co robili w Zakopanem? ZDJĘCIA
Para prezydencka i Ewelina Lisowska na jednej imprezie. Co robili w Zakopanem? ZDJĘCIA
Tomasz Lis i Marcin Meller
East News, ONS.pl
Newsy
Lis o wypadku prezydenta: "Dobrze, że samochód nie uderzył w brzozę". Meller odpowiada...
Posypały się komentarze...

Gwiazdy zareagowały na wypadek samochodowy prezydenta Andrzeja Dudy. W prezydenckiej limuzynie pękła opona, gdy autor przemieszczało się po autostradzie A4.  Prezydent wracał z Karpacza, gdzie spędzał czas na nartach. Samochód wpadł w poślizg, który na szczęście udało się opanować. Auto zsunęło się rowu. Nikomu nic się nie stało. Wpadek prezydenckiego auta wzbudził ogromne zainteresowanie mediów. Pojawiły się również komentarze znanych dziennikarzy i gwiazd show-biznesu. W niektórych nie zabrakło ironii... Komentarze po wypadku prezydenta Andrzeja Dudy Jako jeden z pierwszych głos zabrał Tomasz Lis. Dziennikarz na Twitterze z dużym dystansem skomentował całe zdarzenie, jednocześnie odwołując się do katastrofy smoleńskiej. Dzięki Bogu, nic się nie stało. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby samochód uderzył w brzozę. Wpis Tomasza Lisa skomentowała z kolei Karolina Korwin Piotrowska. Sorry, ale chamskie i wisielcze dowcipy na temat wypadku Pana Prezydenta Dudy to absolutny szczyt deblizmu. Ludzie, opanujcie się, przestańcie żałośnie rechotać, bo to słabe. Strasznie słabe. Całe szczęście, że kierowca opanował sprawę, dobrze że nic nikomu się nie stało i oby nie stało się nigdy więcej. Ten kraj toczy jakaś straszna wojna dwóch zwalczających się plemion. Nie pojmuję. Nie ogarniam - napisała dziennikarka na Facebooku.   Post po wypadku Andrzeja Dudy zamieściła na swoim facebookowym profilu również Paulina Młynarska. Również we wpisie dziennikarki również nie zabrakło ironii. Boże dopomóż. Teraz będzie jeszcze śledztwo, o ile nie komisja, w sprawie opony. Komentarz na temat wypadku prezydenckiej limuzyny pojawił się także na Facebooku Filipa Chajzera. Jakie to szczęście, że Panu Prezydentowi nic się nie stało. Szczerze i po ludzku ...

Limuzyna BMW prezydenta Andrzeja Dudy
East News
Newsy
Przyczyny wypadku prezydenta Andrzeja Dudy - jechał na oponie, która powinna leżeć na śmietniku?!
Przyczyny wypadku prezydenta Andrzeja Dudy - jechał na oponie, która powinna leżeć na śmietniku?!

Prezydencka limuzyna, która uległa wypadkowi na autostradzie A4, jechała na zużytej oponie, przeznaczonej do utylizacji? Takie informacje opublikowała dzisiejsza "Rzeczpospolita". Przypomnijmy,  do wypadku doszło 4 marca, kiedy prezydent Andrzej Duda wracał z wizyty w Karpaczu. Auto wpadło w poślizg, a następnie do rowy po tym jak pękła w nim opona. Nikomu nic się nie stało, ale niewiele brakowało... Co było powodem wypadku? Gazeta pisze, że ta opona w ogóle nie powinna znaleźć się na kole. Opona z prezydenckiej limuzyny była zużyta? "Rzeczpospolita" pisze o tym, że 20 stycznia, podczas wyjazdu prezydenta Andrzeja Dudy do Krakowa, zniszczona została jedna z opon. Wówczas głowa państwa wróciła do Warszawy innym samochodem, a BMW przyjechało do stolicy na lawecie. Niestety, po powrocie zorientowano się, że w magazynach BOR nie ma opony, która pasowałaby do prezydenckiego BMW. Tymczasem na zamówione u producenta nowe opony trzeba było czekać. Z powodu pilnej potrzeby wykorzystania limuzyny, 15 lutego miała zapaść decyzja o ponownym założeniu opony, którą pierwotnie przeznaczono do utylizacji - pisze "Rzeczpospolita".   To właśnie ta opona pękła w BMW na autostradzie 4 marca.   Zobacz też: Agata Duda odchudza męża! Z jakich potraw musi zrezygnować Prezydent?   Prezydencka limuzyna wpadła w poślizg 4 marca 2016 na autostradzie A4.   Auto jechało na zużytej oponie?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner