Party Stories
Alicja Bachleda-Curuś wywiad w Cosmopolitanie
ONS
Newsy

Bachleda-Curuś: Spałam na dworcach i miejskich ławkach

Gwiazda o początkach życia za granicą

Alicja Bachleda-Curuś to ucieleśnienie marzeń o karierze w Hollywood. Gwiazda od lat wzbudza wielkie emocje i plasuje się w gronie najpopularniejszych aktorek w Polsce. Talent i urodę Alicji docenili także Amerykanie, ostatnio np. angażując ją do roli w tamtejszej reklamie piwa (zobacz). Nie zawsze jednak jej życie było tak kolorowe.

W rozmowie z "Cosmopolitanem" gwiazda zdradziła, że jako nastolatka pojechała na wakacje do Budapesztu, które chociaż dzisiaj wspomina z uśmiechem, wówczas przepłaciła stresem i nerwami.

- Miałam wtedy jakieś szesnaście, siedemnaście lat. Podróż była długa i burzliwa. Od spania na dworcach i miejskich ławkach po podróże przygodnymi tirami oraz wskakiwanie w biegu do rozpędzonych pociągów. Zresztą właśnie podczas podróży nocnym pociągiem zostałam pozbawiona m.in. telefonu komórkowego, co przelało szalę goryczy. Teraz wspominam to wszystko z dużym sentymentem.


Podziwiamy Alicję za odwagę. Dzisiaj na szczęście nie narzeka na trudne warunki w życiu. Zobacz: Bachleda żyje jak gwiazda Hollywood

Alicja Bechaleda-Curuś w szczytnym celu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski
ONS
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś załatwi Mikołajowi Roznerskiemu pracę w Hollywood?

Mikołaj Roznerski zrobi karierę w Hollywood? Niewykluczone! Pomóc ma w tym Alicja Bachleda-Curuś, która na co dzień mieszka i pracuje w Los Angeles. Aktorzy zaprzyjaźnili się na planie nowego filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" i być może ta przyjaźń okaże się bardzo ważna szczególnie dla Mikołaja Roznerskiego. Według doniesień "Faktu" polski aktor podobno marzy, by zacząć grać w zagranicznych produkcjach. A Alicja Bachleda-Curuś może mu w tym pomóc! Alicja Bachleda-Curuś pomoże Mikołajowi Roznerskiemu? Jak napisał tabloid, Alicja Bachleda-Curuś pomogła Mikołajowi Roznerskiemu postawić pierwsze kroki w kierunku kariery w USA. Podobno przystojny aktor niedawno był na kilku castingach w Stanach. Zamarzyła mu się kariera zagraniczna i poprosił Alicję o pomoc - napisał "Fakt", powołując się na swojego informatora. Czy coś z nich wyniknie? Alicja ma w Hollywood całkiem sporo interesujących kontaktów. Sama może pochwalić się udziałem w kilku zagranicznych produkcjach, a jej kariera wciąż się rozwija. Czy Mikołaj Roznerski będzie mógł liczyć na jej wsparcie i rady? Wszystko na to wskazuje. Trzymamy kciuki! Polskie ciacho w Hollywood to byłoby coś!   Zobacz też: TYLKO U NAS! Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, jak dzieli się opieką nad synem z Colinem Farrellem.   Alicja Bachleda-Curuś pomoże w karierze Mikołajowi Roznerskiemu?   Polski aktor ma szansę, aby podbić Hollywood?

Alicja Bachleda-Curuś nie uczy syna języka polskiego
ONS
Newsy
Bachleda-Curuś nie chce uczyć syna języka polskiego
Jak to tłumaczy Alicja?

Kilka lat temu Alicja Bachleda-Curuś miała szansę być jedną z naszych najjaśniejszych gwiazd w Hollywood. Aktorka wystąpiła w kilku filmach, a także związała się z Colinem Farrellem, a owocem ich miłości jest syn Henry Tadeusz . Alicja na stałe mieszka w Stanach i tam głownie wychowuje Henry'ego. Niestety aktorka nie dba o to, aby chłopiec mógł poznać swoje polskie korzenie. Bachleda-Curuś do tej pory nie nauczyła 4-latka języka polskiego, gdyż uważa, że "przyjdzie na to czas" . - Będzie mówił czystą polszczyzną, ale jeszcze nie teraz. Na razie musi porozumiewać się po angielsku ze swoimi kolegami i koleżankami - wyznała gwiazda w "Dzień Dobry TVN". Dobry pomysł, aby uczyć dziecka co prawda bardziej popularnego, ale jednego języka? Alicja Bachleda-Curuś została potencjalnym dawcą szpiku:

Alicja Bachleda-Curuś korzysta z porad psychologa
ONS
Newsy
Bachleda-Curuś wciąż przeżywa spotkania z Farrellem. Postanowiła skorzystać z porad specjalisty
Aktorka chce skupić się na sobie

Alicja Bachleda-Curuś prężnie działa za granicami naszego kraju i tam realizuje się aktorsko. Do Polski przyjeżdża od czasu do czasu spotkać się z rodziną, ale ostatnio ma tutaj coraz więcej obowiązków. Zobacz:  Bachleda-Curuś wraca na czołówki! Alicja pozuje wystylizowana ideantycznie jak Szulim Polka pracując za oceanem związała się z Colinem Farrellem , z którym ma kilkuletniego synka. Aktorka mocno przeżyła to rozstanie, ale spotkania z gwiazdorem są nieuniknione. Jak donosi "Świat&ludzie" Bachleda-Curuś wciąż przeżywa każdą rozmowę z byłym partnerem i dlatego postanowiła skorzystać z porad psychologa. Podobno gwiazda ma nadzieję, że kilka spotkań z terapeutą pomoże jej uporządkować swoje życie i zapomnieć o tym, co było.  Czy to jej pomoże? Zobacz:  Bachleda Curuś dostała rolę w Hollywood u boku przystojniaka! Tabloid już spekuluje romans     Spotkanie Alicji Bachledy-Curuś po 5 latach:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner