Alicja Bachleda Curuś na pogrzebie Piotra Woźniaka Staraka

Alicja Bachleda-Curuś na mszy żałobnej Piotra Woźniaka-Staraka. "Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece"

Alicja Bachleda Curuś na pogrzebie Piotra Woźniaka Staraka

Alicja Bachleda-Curuś była jednym z żałobników  na  uroczystościach pogrzebowych Piotra Woźniaka-Staraka. Producenta żegnano na mszy żałobnej w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej z udziałem rodziny i najbliższych przyjaciół. Na miejscu nie mogło zabraknąć Alicji Bachledy-Curuś, która była z Piotrem związana.

Alicja Bachleda Curuś żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Alicja Bachleda Curuś na mszy żałobnej pojawiła się w towarzystwie brata. Aktorka po śmierci producenta filmowego wstawiła na Instagramie wzruszający wpis:

„Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.” Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cyt: A. Einstein- napisała na Instagramie.

Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak byli parą ponad 17 lat temu. Zaczęli spotykać się w 2002 roku. Po wyjeździe aktorki do USA ich uczucie wygasło. Mimo prób ratowania związku, drogi Alicji i Piotra rozeszły się, pozostali jednak w przyjaźni. 

Na mszy żałobnej w intencji Piotra pojawiła się rodzina - m.in. rodzice, żona Agnieszka Woźniak-Starak oraz siostra, Julia Starak. Producenta filmowego, który w wieku 39 lat zginął w wypadku na jeziorze Kisajno, pożegnali również m.in. Edward Miszczak, Zosia Ślotała, Piotr Kraśko z żoną Karoliną, Grażyna Torbicka z mężem czy Anna Czartoryska i Michał Niemczycki. Przyjaciele wzruszającymi przemówieniami pożegnali zmarłego.

Alicja Bachleda-Curuś na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka.

Alicja Bachleda Curuś na pogrzebie Piotra Woźniaka Staraka

Alicja Bachleda Curuś na pogrzebie Piotra Woźniaka Staraka

 

Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11