Ameryka Express - zwiastun Ameryka Express - zwiastun Tomasz Karolak w Ameryka Express Agnieszka Woźniak-Starak
Ameryka Express - zwiastun
Zobacz wpis Agnieszki!
1/4
Ameryka Express - zwiastun

 

Agnieszka Woźniak-Starak przeprosiła widzów za wydarzenia z ostatniego odcinka programu "Ameryka Express". Gwiazda TVN w swoim mocnym wpisie zastanawia się nawet, czy powinna dalej prowadzić show! 

Ostatni odcinek programu wywołał ogromne emocje. Widzowie i dziennikarze byli zszokowani zachowaniem niektórych uczestników, którzy dostali do wykonania zaskakujące zadanie- uczestnicy musieli pocałować obce im osoby. Widzowie byli zniesmaczeni postawą m.in. Filipa Chajzera i Tomasza Karolaka, którzy całowali obce im kobiety nie pytając ich wcześniej o zgodę. W mediach pojawiło się sporo krytycznych komentarzy, pojawiły się nawet zarzuty, że ich zachowanie było po prostu molestowaniem. Atmosfera wokół programu zrobiła się bardzo nerwowa, dlatego teraz całą sytuację postanowiła skomentować Agnieszka Woźniak-Starak! 

Prowadząca show przeprasza i przyznaje, że zastanawia się, czy dalej prowadzić "Amerykę Express"! Zobaczcie mocny wpis Agnieszki Woźniak-Starak! 

 

Zobacz także: Powstanie kolejna edycja "Ameryka Express"? Stacja TVN podjęła już decyzję!

2/4
Ameryka Express - zwiastun

Agnieszka Woźniak-Starak w swoim wpisie przyznaje, że jest jej wstyd za to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu "Ameryka Exrpress". Gwiazda TVN nie ukrywa, że zastanawia się teraz, czy jej chce dalej prowadzić program TVN! 

Mocny wpis Agnieszki znajdziecie na następnej stronie! 

 

Zobacz także: Mobbing w pracy: nękanie psychiczne pracowników – czym jest i jak zbierać legalne dowody?

3/4
Tomasz Karolak w Ameryka Express

Prowadząca show przyznaje, że nie podoba się jej zadanie, które musieli wykonać uczestnicy show. Agnieszka Woźniak-Starak przeprasza widzów!

Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express-przyznaje w swoim wpisie opublikowanym na Instagramie. (...) I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM.

Zobaczcie CAŁY wpis Agnieszki Woźniak-Starak!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo, że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania przed którymi stawiani są nasi bohaterowie często budzą również moje wątpliwości. Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM.

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

4/4
Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl

Myślicie, że Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnuje z prowadzenia kolejnej edycji show?

Co sądzicie o zadaniu, które musieli wykonać uczestnicy w ostatnim odcinku "Ameryki Express"?