Agnieszka Woźniak-Starak na gali zamknięcia festiwalu w Gdyni Agnieszka Woźniak-Starak na gali zamknięcia festiwalu w Gdyni Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka
Agnieszka Woźniak-Starak na gali zamknięcia festiwalu w Gdyni
East News

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się dwukrotnie w tym roku na 44. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Najpierw w piątek - przy okazji premiery filmu produkcji jej męża Piotra Woźniaka-Staraka "Ukryta gra", a następnie w sobotę - na gali zamknięcia festiwalu.

Agnieszka zrezygnowała z pozowania na czerwonym dywanie, ale fotoreporterzy i tak nie opuszczali jej na krok.

Zobacz także: "Piotrka nie ma, ale..." Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos pierwszy raz po śmierci męża

1/3
Agnieszka Woźniak-Starak na gali zamknięcia festiwalu w Gdyni
East News

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na gali zamknięcia 44. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Agnieszka nie pozowała na czerwonym dywanie.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak przejęła firmę męża? Jest oficjalne oświadczenie

2/3
Agnieszka Woźniak-Starak na gali zamknięcia festiwalu w Gdyni
East News

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w najważniejszym momencie festiwalu. Wzięła udział w uroczystej gali rozdania nagród.

Zobacz także: Piękny gest rodziców Piotra Woźniaka-Staraka: "Dziękujemy za wsparcie i otuchę"

3/3
Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni na premierze filmu Piotra Woźniaka-Staraka
EastNews

Agnieszka pojawiła się na festiwalu również w piątek - przy okazji premiery filmu jej męża "Ukryta gra". Film trafi do kin 8 listopada. To światowa produkcja, w której główne role grają m.in. Robert Więckiewicz, Bill Pullman, Lotte Verbeek, James Bloor oraz Corey Johnson.

Zobacz także: Mama była najważniejszą kobietą w jego życiu. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opowiedział o ich relacji

Lata 60., amerykański sen zamienia się w koszmar, radzieckie wojska płyną w stronę Kuby, Chruszczow grozi atakiem nuklearnym. Napięcie między USA a ZSRR sięga zenitu. W Warszawie do szachowej rozgrywki przygotowuje się dwóch graczy: Amerykanin i Rosjanin. Nie będzie to zwykły mecz. Co wydarzy się podczas tego spotkania? Kto okaże się prawdziwym zwycięzcą? Jedno jest pewne: Joshua Mansky (Bill Pullman) rozegra pojedynek, w którym stawką jest ratowanie ludzkości przed nuklearną zagładą - brzmi opis filmu.

To bardzo trudny czas dla Agnieszki Woźniak-Starak. 10 sierpnia zmarł jej mąż Piotr Woźniak-Starak.

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak miał wielkie serce! Joanna Kos Krauze zdradziła, jak ratował jej umierającego męża