Piotr Woźniak-Starak ze swoją mamą, Anną
East News

Mama była najważniejszą kobietą w jego życiu. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opowiedział o ich relacji

Piotr Woźniak-Starak ze swoją mamą, Anną
East News

W piątek 30 sierpnia rozpoczął się drugi dzień uroczystości pogrzebowych Piotra Woźniaka-Staraka. Tym razem zmarłego tragicznie producenta filmowego pożegnają jedynie jego najbliżsi. Do Fuledy, gdzie ma spocząć ciało Piotra Woźniaka-Staraka, zjechali jego rodzice, rodzeństwo oraz żona, Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz także: Uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina przyleciała na Mazury helikopterami

Wśród żałobników nie mogło zabraknąć ukochanej mamy Piotra Woźniaka-Staraka, Anny. Przyjaciel producenta filmowego opowiedział podczas pogrzebu o wyjątkowej więzi, jaka ich łączyła. Trudno przejść obojętnie obok tych słów...

Kim jest mama Piotra Woźniaka-Staraka?

Anna Woźniak-Starak jest cenioną restauratorką oraz kolekcjonerką dzieł sztuki. Od zawsze wspierała swojego syna w jego karierze. Była dumna, gdy Piotr Woźniak-Starak odbierał kolejne nagrody za swoje filmy, w tym między innymi za "Bogów" czy też za "Sztukę kochania". Z kolei on robił wszystko, aby ją uszczęśliwiać, ponieważ była dla niego najważniejszą kobietą w życiu. Tak przynajmniej twierdzi przyjaciel zmarłego producenta, Krzysztof Terej.

Najważniejsza w życiu Piotrka była mama. Była dla niego gwiazdą najjaśniejszą. To jej zawdzięczał wrażliwość. Piotrek zawsze podkreślał, że jest tym, czym stworzyła go mama. Dla niej zrobiłby wszystko. To ona była dla niego wzorem pracowitości i dążenia do celu. Tatę kochał i szanował. Miał z kim się spierać i dyskutować o najważniejszych i fundamentalnych tematach w życiu - zdradził Krzysztof Terej.

Zobacz także: Wzruszające słowa o Piotrze Woźniaku-Staraku. "Wiecznie śmiejące się oczy mówiły: bracie, możesz na mnie liczyć"

Przypomnijmy, że Jerzy Starak jest ojczymem Piotra. Jego biologiczny ojciec zmarł, gdy producent miał zaledwie 7 lat. Jerzy Starak pokochał go jednak jak syna i tak jak Anna Woźniak-Starak kibicował mu i wspierał go w karierze. 

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

W czwartek 29 sierpnia w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Na uroczystości pojawiła się jego rodzina oraz przyjaciele, wśród których wypatrzeć można było między innymi Joannę Przetakiewicz, Alicję Bachledę-Curuś czy też Annę Lewandowską. W piątek w Fuledzie odbywa się kameralne pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka. 

Anna i Jerzy Starakowie byli bardzo dumni ze swojego syna

Anna i Jerzy Starakowie na Balu Fundacji TVN
East News

Pogrążeni w żałobie Starakowie z bólem żegnali swojego ukochanego syna. Miał tylko 39 lat

Rodzice żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04