Agnieszka Woźniak-Starak
East News
Newsy

"Piotrka nie ma, ale..." Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos pierwszy raz po śmierci męża

"Piotrka nie ma, ale..." Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos pierwszy raz po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała pierwszy raz głos od śmierci jej męża Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazda umieściła na Instagramie zdjęcie magnolii, którą dostała w prezencie. Dodała też bardzo obszerny osobisty wpis.

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.

To nie wszystko, co napisała Agnieszka:

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję.

Zobacz także
Tomasz Karolak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Ten serial będzie hołdem dla Piotra Woźniaka-Staraka? Tomasz Karolak zdradza kulisy produkcji

Piotr Woźniak-Starak

Niecodzienny rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach

Dziś, w piątek 13 września, startuje nowa edycja Big Brothera, którą tym razem poprowadzi w zastępstwie Gabi Drzewiecka. Agnieszka Woźniak-Starak odniosła się też do tego:

Dziś startuje Big Brother. Gabi, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia Ohme, Filip Chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję.

Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam!

Oto zdjęcie, które Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła na Instagramie. To magnolia, którą Agnieszka dostała w prezencie. "Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady" - napisała Agnieszka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam 🖤

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak bardzo się kochali.

Piotr Woźniak Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews

 

Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Zobacz także
Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka

Joanna Przetakiewicz szczerze o pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. Jak wyglądała ta uroczystość?

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Tajemnica domu Piotra Woźniaka-Staraka na Mokotowie! Wiąże się z nim rodzinna historia...

 

Agnieszka Woźniak-Starak poruszona wyznaniem fanki
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak poruszona wpisem internautki, która również straciła męża. Co jej odpisała?
Agnieszka Woźniak-Starak poruszona wpisem internautki, która również straciła męża. Co jej odpisała?

Agnieszka Woźniak-Starak kilka dni temu zamieściła wzruszający post na Instagramie. Po wielu tygodniach od śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka, podziękowała bliskim, którzy wspierali ją w tak dramatycznym momencie życia. Gwiazda zaznaczyła również, że nie jest gotowa podzielić się zdjęciem Piotrka i nie wiadomo, kiedy wróci do pracy. Pod postem pojawiło się tysiące komentarzy internautów, którzy wspierają prezenterkę. Jeden z nich jest naprawdę szczególny. Internautka napisała do Agnieszki Woźniak-Starak Agnieszka w swoim poście podziękowała rodzinie, która jest z nią w trakcie żałoby po mężu. To dzięki niej stara się normalnie funkcjonować: Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Wśród setek komentarzy, znalazł się jeden, bardzo wzruszający. Pewna internautka podzieliła się swoim dramatem - również straciła męża. Do dziś nie jest w stanie sobie z poradzić ze śmiercią małżonka: 2 lata temu przeżyłam podobną historię. Mój ukochany mąż zginął. Świat dla mnie nie istniał. Zostałam z 2 dzieci sama. Owszem rodzina była blisko. Każdy mówi, że czas leczy rany Ale chyba nie dla mnie. Bo cholernie boli. Od samego początku wspierałam Panią i mam nadzieję że zaświeci jeszcze słońce dla Pani jak i dla mnie. - napisała.  Agnieszka odpowiedziała fance: też mam...

Prowadzący program "Big Brother"
East News
TV-Show
Prowadzący "Big Brothera" wsparli na wizji Agnieszkę Woźniak-Starak. Piękny gest!
Prowadzący "Big Brothera" wsparli na wizji Agnieszkę Woźniak-Starak. Piękny gest!

Ruszyła kolejna edycja programu "Big Brother" ! Jeszcze przed startem budziła ona sporo kontrowersji. Wszystko przez tragedię, do której doszło w sierpniu. To właśnie wtedy zginął mąż Agnieszki Woźniak-Starak . Dziennikarka, która przeżywa obecnie osobistą tragedię, postanowiła wycofać się z show-biznesu. Edward Miszczak musiał bardzo szybko znaleźć zastępstwo. Jego wybór padł na Gabi Drzewiecką , koleżankę Agnieszki ze stacji TVN. Zobacz także:  Jak Gabi Drzewiecka poradziła sobie w roli prowadzącej "Big Brothera"? Widzowie są jednomyślni W piątkowy wieczór dziennikarka zadebiutowała jako prowadząca "Big Brothera". Gabi Drzewiecka oraz pozostałe gwiazdy show - Filip Chajzer i Małgorzata Ohme - nie zapomnieli jednak o swojej koleżance, która nie mogła być z nimi w tym dniu. Prowadzący "Big Brothera" w piękny sposób okazali jej wsparcie. Zobaczcie sami! Gwiazdy "Big Brothera" wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak 13 września poznaliśmy wszystkich nowych uczestników programu "Big Brother". Jak już wspomnieliśmy, w roli prowadzącej show TVN7 zadebiutowała Gabi Drzewiecka. Widzowie bardzo dobrze ocenili jej pierwszy występ. W sieci nie zabrakło pozytywnych komentarzy pod jej adresem. To dla niej z pewnością dobra wiadomość. Gabi Drzewiecka wiedziała bowiem, że Agnieszka Woźniak-Starak zawiesiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Na szczęście jak na razie udało jej się sprostać wymaganiom widzów.  Zobacz także:  Oto uczestnicy 2. edycji "Big Brothera"! Wiemy, kto pojawi się w nowej edycji reality show Mimo wszystko podczas programu na żywo koledzy Agnieszki Woźniak-Starak nie zapomnieli o niej. W piękny sposób pokazali jej, że o niej myślą. Tuż po ostatniej przerwie reklamowej Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme oraz...

Agnieszka Woźniak-Starak w okularach w kształcie serc
East News
Newsy
Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Pod jej wpisem pojawiła się lawina ciepłych komentarzy
Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Pod jej wpisem pojawiła się lawina ciepłych komentarzy

Od momentu tragedii, do której doszło na jeziorze Kisajno w połowie sierpnia, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z show-biznesu. Jej Instagram również został zawieszony. Dziennikarka zablokowała możliwość komentowania jej zdjęć. Gwiazda TVN przeżywa bowiem osobistą tragedię. Odszedł jej ukochany mąż, z którym 27 sierpnia miała świętować 3. rocznicę ślubu.  Agnieszka Woźniak-Starak w dniu startu nowej edycji "Big Brothera" zdobyła się jednak na odwagę i opublikowała wpis , który chwyta za serce. Fani oraz przyjaciele od razu zapełnili jej Instagram dobrymi słowami. Pod opublikowanym przez nią zdjęciem pojawiła się lawina pięknych komentarzy. Zobacz, kto wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak w tym trudnym czasie.  Wpis Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne - tak brzmi fragment wpisu, który na swoim Instagramie udostępniła Agnieszka Woźniak-Starak.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner