Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka
Newsy

Piotr Woźniak-Starak miał wielkie serce! Joanna Kos Krauze zdradziła, jak ratował jej umierającego męża

Piotr Woźniak-Starak miał wielkie serce! Joanna Kos Krauze zdradziła, jak ratował jej umierającego męża

Od chwili śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego bliscy, przyjaciele i znajomi publikują w siecie wzruszające pożegnania i wspomnienia o producencie filmowym. Teraz poruszającą historią podzieliła się również Joanna Kos-Krauze, znana reżyserka, scenarzystka i wdowa po Krzysztofie Krauze. Joanna Kos-Krauze w rozmowie z mediami zdradziła, jak poznała Piotra Woźniaka-Staraka, jak go wspomina i co producent filmowy zrobił, kiedy jej mąż ciężko chorował. 

Piotr Woźniak-Starak słyszał piosenkę Anny Karwan do jego filmu? Jak ją ocenił?

Jaki był Piotr Woźniak-Starak?

Joanna Kos-Krauze w rozmowie z portalem Onet.pl zdradziła, kiedy poznała Piotra Woźniaka-Staraka. Okazuje się, że po raz pierwszy spotkali się na planie filmu "Plac Zbawiciela". Piotr Woźniak-Starak został wówczas asystentem na planie. I choć początkowo Joanna Kos-Krauze i jej mąż niezbyt chętnie chcieli przyjąć go do pracy, to z czasem okazało się, że bardzo go polubili. 

(...) kiedy przyszedł, ujął nas świetnym wychowaniem, nieśmiałością i pracowitością. Nie mieliśmy pojęcia, kto to jest, nie znaliśmy Staraków. To był, zdaje się, jego pierwszy plan filmowy w Polsce. Pamiętam ostatni dzień zdjęciowy. Był bankiet, który - również z przyczyn finansowych - robiliśmy u sąsiadów w ogrodzie. Nagle przyjechał samochód i przywiózł nieprawdopodobne ilości szampana i wędzonych ryb. Okazało się, że to był prezent od Piotra. Dziękował nam, że mógł być w tym projekcie. Byliśmy zupełnie oszołomieni - w rozmowie z onet.pl wspomina Joanna Kos-Krauze. 

Reżyserka i scenarzystka zdradziła, że po latach, kiedy jej mąż zachorował, Piotr Woźniak-Starak pokazał, jak wielkie ma serce. Okazuje się, że kiedy Krzysztof Krauze miał przerzuty do mózgu, mogły pomóc mu leki, których dawka kosztowała miesięcznie aż kilkadziesiąt tysięcy złotych. Krzysztof Krauze nie mógł dostać tego leku i wtedy Piotr Woźniak-Starak wysłał im specjalną przesyłkę...

Musiałam Krzysztofowi powiedzieć, że straciliśmy ten lek. Byliśmy bardzo podłamani. Którejś soboty o ósmej rano zadzwonił telefon - to kurier od Piotra, pyta, czy jesteśmy w domu. Mówię, że jesteśmy, siedzimy na tarasie, pijemy kawę. Przyszedł i przyniósł dawkę leku na pół roku. Powiedział nam, że to prezent od Piotra. Do dziś nie wiem jak, od kogo dowiedział się o tym, że mamy taki problem. Zadzwoniłam do niego, żeby podziękować. "Aśka, sp*****laj, o czym ty w ogóle mówisz. Pomogliście mi, ja wam zawsze pomogę. Daj znać, kiedy się lek skończy i dowieziemy następną dawkę". I rozłączył się - wspomina w rozmowie z portalem.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała swojego męża. Na mszy żałobnej w intencji Piotra Woźniaka-Staraka towarzyszyli jej bliscy

Piotr Woźniak-Starak na początku swojej zawodowej drogi był m.in. asystentem Krzysztofa Krauze i Joanny Kos-Krauze na planie filmu "Plac Zbawiciela"

Krzysztof Krauze i Joanna Kos-Krauze na Paszportach Polityki w 2006 roku
East News

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

 

Piotr Woźniak-Starak w czarnej koszuli, Edward Miszczak w jasnej marynarce
East News
Newsy
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"

Edward Miszczak w rozmowie z Party.pl wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN dyrektor programowy stacji nie ukrywał wzruszenia, kiedy wspominał dramatyczny wypadek producenta filmowego. Niestety, kilka godzin przed prezentacją ramówki  wiceszef MSWiA poinformował o smutnym finale poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka- służby znalazły ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak, który z soboty na niedzielę miał wypadek na jeziorze Kisajno.  Po prezentacji ramówki udało nam się porozmawiać z Edwardem Miszczakiem. Jak dyrektor programowy wspomina Piotra Woźniaka-Staraka? Posłuchajcie wzruszającego komentarza Edwarda Miszczaka!  Zobaczcie również, jak stacja TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie producenta filmowego i poruszający wpis. Zobacz także:   Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Agnieszko, myślami jesteśmy z Tobą i Twoimi bliskimi 🖤 Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl) Sie 22, 2019 o 9:00 PDT Edward Miszczak wspomina swojego przyjaciela.

Kim jest Piotr Woźniak-Starak?
East News
Newsy
Tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka wyszła na jaw. Dlaczego musiał zastawić dom?
Tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka wyszła na jaw. Dlaczego musiał zastawić dom?

Jaki był Piotr Woźniak-Starak? To pytanie już od kilku tygodni z pewnością zadaje sobie wiele osób. Do tej pory wiadomo było, że był cenionym producentem filmowym, mężem gwiazdy TVN i synem miliarderów - Anny i Jerzego Staraków (biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka zmarł, gdy producent miał zaledwie 7 lat). Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego przyjaciele, znajomi i współpracownicy we wpisach na portalach społecznościowych i w rozmowach z mediami zdradzili, jaki był i jak walczył o swoją karierę. Łukasz Palkowski w wywiadzie dla Uwaga! TVN przyznał, że Piotr Woźniak-Starak nigdy nie chciał być postrzegany jako syn jednego z najbogatszych Polaków. Okazuje się, że podczas pracy przy filmie "Bogowie" producent filmowy zastawił nawet swój dom, żeby nie prosić Jerzego Staraka o pieniądze.  Przyjaciel wspomina Piotra Woźniaka-Staraka Łukasz Palkowski, który współpracował z Piotrem Woźniakiem-Starakiem na planie filmu "Bogowie" w programie "Uwaga! TVN" zdradził, że podczas produkcji pojawiły się problemy finansowe i właśnie wtedy producent filmowy postanowił zastawić swój dom. Reżyser dowiedział się o tym dopiero po premierze filmu. Naturalną potrzebą Piotrka było to, żeby zapracować na siebie. Po nim można było poznać, że jest dużo wyżej usytuowany dopiero w momencie, kiedy rozmawiając z nim po raz pierwszy orientowało się, że ci kolesie, którzy siedzą przy stoliku obok to ochrona, ale to był jedyny sposób, żeby poznać, że Piotrek nie wychował się na podwórku obok- w programie Uwaga! TVN mówił Łukasz Palkowski. Piotrek zbierał pieniądze na "Bogów" i do każdego inwestora do jakiego poszedł słyszał "dlaczego nie weźmiesz od ojca?". Absolutnie nie wchodziło w grę, żeby brać te...

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na swoim ślubie
Instagram
Newsy
Dziś mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka "Tak cholernie mi go brakuje!" Przyjaciele i rodzina wspominają
Dziś mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka "Tak cholernie mi go brakuje!" Przyjaciele i rodzina wspominają

Dokładnie 18 sierpnia mija rok, odkąd Piotra Woźniaka-Staraka nie ma wśród nas. Tragiczna śmierć producenta wstrząsnęła całą Polską. Przyjaciele i osoby z bliskiego otoczenia męża Agnieszki Woźniak-Starak w wielu wywiadach wspominali go w ciepłych słowach. Robił wiele dobrego w zamian nie chcąc nic. Zobaczcie te wspomnienia o Piotrze Woźniaku-Staraku.  Zobacz także:  Żegnamy Piotra Woźniaka-Staraka. Kochał filmy i... Agnieszkę. Jego życie to gotowy scenariusz na film Mija rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Tak wspominają go najbliżsi  18 sierpnia 2019 roku do mediów zaczęły napływać niepokojące informacje. Na jeziorze Kisajno doszło do wypadku i trwają poszukiwania osoby, która pływała motorówką. Niedługo potem okazało się, że służby poszukują Piotra Woźniaka - Staraka, producenta filmowego i męża gwiazdy TVN, Agnieszki Woźniak-Starak. Po kilku dniach zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań potwierdziła się najgorsza z możliwych informacji - Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Śmierć producenta była szokiem dla wszystkich. Młody, zdolny, ambitny, mający całe życie przed sobą. Niestety tragiczny wypadek przekreślił wszystko.  Piotr Woźniak-Starak jako producent filmowy zdobył wielkie uznanie przede wszystkim dzięki produkcji filmu "Bogowie". Ten kinowy hit z pamiętną rolą Tomasza Kota jako Zbigniewa Religi znalazł się na liście 30 najchętniej oglądanych premier kinowych po 1989 roku. Kolejnym wielkim sukcesem Piotra Woźniaka-Staraka okazał się być film "Sztuka kochania" w reżyserii Marii Sadowskiej.  O tym, że był świetnym producentem filmowym wiemy wszyscy. A jakim był człowiekiem? Po jego śmierci przyjaciele i najbliżsi w wywiadach opowiadali, jaki tak naprawdę w życiu prywatnym był Piotr Woźniak - Starak. O pewnym wyjątkowym geście z...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner