Agnieszka Włodarczyk jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd na Facebooku. Profil na popularnym portalu służy jej przede wszystkim do propagowania pomocy zwierzętom, ich adopcji czy choćby wspierania inicjatywy tzw. domów tymczasowych. Przekłada się to również na jej czyny. Przypomnijmy: Przejęci Włodarczyk i Krawczyk pod Sejmem. Protestowali przeciwko oburzającej ustawie

WIDEO

player placeholder

Nie brakuje też wątków bardziej prywatnych. Ostatnio Agnieszka postanowiła wyrazić swoje głębokie ubolewanie z powodu wycofania jej ulubionej używki ze sprzedaży. Okazuje się bowiem, że aktorka namiętnie pali papierosy, a jej ulubione nie są już produkowane. Musimy przyznać, że jesteśmy trochę zaskoczeni, bo nie kojarzyliśmy jej z popularnym "dymkiem".


Przestali produkować moje ulubione cienkie,miętowe papierosy w czarnym opakowaniu:( Bez uprzedzenia... I co ja teraz będę palić?:( Czy jest firma,która wyprodukuje teraz przynajmniej tak samo dobre? Buuu - czytamy na profilu gwiazdy.

Macie dla Agnieszki jakąś alternatywę? Albo może w ogóle powinna rzucić palenie?

Zobacz także:

Zobacz: Włodarczyk i Krawczyk mają swoje zasady na imprezach. Odmówili fotografom jednej prośby

imgNx8kcY-9c3ab32
img6mrlU0-a067a6d

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk protestują pod Sejmem: