Agnieszka Włodarczyk w TVN
ONS

Agnieszka Włodarczyk chce wrócić do filmów! W jakim serialu chcielibyście ją zobaczyć?

Agnieszka Włodarczyk w TVN
ONS

Agnieszka Włodarczyk do niedawna mówiła, że bardziej od kariery aktorskiej interesuje ją muzyczna. Ale najwyraźniej zmieniła zdanie. Po programach, w których brała udział – czyli „Przygarnij mnie” i „Twoja twarz brzmi znajomo” – oraz swoich koncertach, chciałaby wrócić do aktorstwa.

Ostatnio Włodarczyk grała blisko cztery lata temu w „Pierwszej Miłości” i „Plebanii”, a jej ostatni film to „Kac Wawa” (który zasłynął tym, że zdobył 7 nagród dla najgorszego polskiego filmu). Po tak długiej przerwie nie jest łatwo wrócić na plan. Dlatego, jak się dowiedzieliśmy, Włodarczyk szuka agencji aktorskiej lub menadżera.

– Agnieszka w żadnej agencji aktorskiej nigdy nie była. Ostatnio stwierdziła jednak,  że w obecnych czasach jest to absolutnie niezbędne. Bez pomocy profesjonalnego menadżera nie trafiają do niej wszystkie informacje o castingach czy propozycje reklam – mówi nam jej znajoma.

Jej partner Mikołaj Krawczyk radzi sobie całkiem dobrze. Gra aż w trzech serialach: „Ranczu”, „Przyjaciółkach” oraz „O mnie się nie martw”. Ma też swój zespół Rockoholic. Agnieszka przez ostatnie lata poświęcała się zwierzętom. Tworzyła dom tymczasowy dla czworonogów, wyprowadzała psy ze schronisk, walczyła o prawa domowych i dzikich zwierząt! Ale widać uznała, że brakuje jej aktorstwa.

Chcielibyście zobaczyć Agnieszkę Włodarczyk w nowym serialu? W jakiej roli mogłaby się sprawdzić?Więcej na temat Agnieszka Włodarczyk
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33