Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Szulim o związku z Żakowskim
AKPA/ONS
Newsy

Szulim o ukrywaniu swojego chłopaka: Nie wiem, czy będę w tym konsekwentna

Dlaczego Agnieszka nie pokazuje się publicznie z partnerem?

Nowy związek Agnieszki Szulim jest od wakacji bacznie śledzony przez dziennikarzy i fotoreporterów. Gwiazda TVN jak na razie nie obnosi się publicznie ze swoimi uczuciami do Macieja Żakowskiego, jednak przyjaciele pary donoszą, że "pomiędzy nimi jest chemia i doskonale się rozumieją". Zobacz: Kulisy związku Szulim i Żakowskiego - znajomi zdradzają tajemnice pary

Szulim do tej pory pokazała się publicznie tylko raz z Żakowskim. Zakochani bez krępacji pozowali do zdjęć. Para jednak podjęła decyzję, że nie chce lansować się na swojej miłości i nie będzie razem chodziła na branżowe imprezy. Trochę ubolewa nad tym Agnieszka, która po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć co nieco na temat budzącego wiele emocji uczucia. Wszystko w internetowym talk-show Łukasza Jakóbiaka.

- My się pokazaliśmy publicznie raz na otwarciu restauracji Maćka. Nie przyszliśmy razem na bankiet, aby się podlansować, tylko przyszłam do niego na imprezę. Trudno jest chodzić samemu gdzieś. Milej jest iść z kimś. Staramy się tego nie robić, ale nie wiem, czy będę w tym konsekwentna - wyznała dziennikarka w talk-show 20m2 Łukasza.


Być może niedługo doczekamy się szczerego wywiadu z Agnieszką, w którym opowie o nowym związku. Kto wie być może para zafunduje sobie okładkę, w którymś z magazynów. W końcu Szulim jest bardzo nieprzewidywalną osobą i bardzo lubi zaskakiwać.Szulim i Żakowski pierwszy raz razem na salonach:

Szulim wystylizowała swojego faceta
ONS
Newsy
Szulim ubrała chłopaka na imprezę. Dobra z niej stylistka?
Sama przyznaje, że bez stylisty sobie nie radzi

Od kilku miesięcy Agnieszka Szulim jest w związku z Maciejem Żakowskim . Para cały czas nie eksponuje swojej miłości, chodź wiadomo, że pomiędzy nimi mocno iskrzy. Dziennikarka ze swoim partnerem od czasu do czasu pojawia się publicznie, jednak zawsze stara się unikać fotoreporterów. Zobacz: Szulim i Żakowski na salonach unikali zdjęć jak ogień wody Szulim jest bardzo aktywna na Instagramie. Jednak na jej profilu trudno szukać fotek przedstawiających ją z Maciejem. Wczoraj jednak postanowiła pochwalić się swoim chłopakiem i wrzuciła zdjęcie Macieja Żakowskiego w towarzystwie Piotra Kędzierskiego ze swojego mieszkania, przed wyjściem na sobotnią imprezę . Obydwaj panowie ubrani byli w niemal identyczne eleganckie marynarki. Czyżby Agnieszka zabawiła się w stylistkę? Doceniamy to, że Szulim i Żakowski chronią prywatność swojego związku. Szkoda tylko, że tak rzadko pokazują się razem, gdyż śmiało mogliby stworzyć nową stylową parę show-biznesu. Zobacz: "Zwariowałabym bez stylistki" Zakochani Szulim i Żakowski PIERWSZY RAZ razem na salonach:

Maffashion na kolanach faceta Agnieszki Szulim
ONS/Instagram
Newsy
Maffashion na kolanach faceta Szulim
Maciej Żakowski to niezły podrywacz. Co na to Agnieszka?

W ciągu tego lata w show-biznesie pojawiło się kilka nowych romansów. Jednym z najgłośniejszych jest związek Agnieszki Szulim i Macieja Żakowskiego . Dziennikarka do tej pory była kojarzona z różnymi mężczyznami m.in. z Nergalem, jednak to syn Macieja Żakowskiego okazał się aktualnie być tym jedynym. Zobacz: Kulisy związku Szulim i Żakowskiego - znajomi zdradzają tajemnice pary Para na razie nie pokazała się jeszcze oficjalnie razem. Jednak na Instagramie można znaleźć sporo fotek jak Agnieszka i Maciej bawią się ze wspólnymi znajomymi. Okazuje się, że zakochani długi weekend spędzają w Sopocie imprezując każdego wieczoru. Agnieszka lubi podgrzewać atmosferę wokół swojego romansu prowokującymi fotkami. Dziś w nocy dziennikarka wrzuciła zdjęcie Żakowskiego z blogerką Maffashion na jego kolanach oraz z dołączonym komentarzem "podrywacz". Julia Kuczyńska również pochwaliła się podobną fotką u siebie . Kto obraca się w kręgach warszawki ten wie, że Maciej Żakowski jest jedną z bardziej znanych postaci tego środowiska i jest otwarty w stosunku do ludzi. W końcu jest właścicielem dwóch bardzo modnych restauracji. Tak więc w zdjęciach faceta Szulim i Maffashion nie ma co doszukiwać się zdrady ;) Zobacz: Kim jest Maciej Żakowski - nowy partner Agnieszki Szulim? Tak mieszka Agnieszka Szulim:

Agnieszka Szulim pokazała nowego chłopaka
ONS/Instagram
Newsy
Agnieszka Szulim z nowym mężczyzną: "Kolejny chłopak". Co z Żakowskim?
Dziennikarka podgrzewa atmosferę

Agnieszka Szulim przez ostatnie kilka miesięcy w programie "Na Językach" zajmowała się doniesieniami z show-biznesu i plotkami na temat jej kolegów i koleżanek z branży. Ostatnio jednak sama stała się obiektem zainteresowania z uwagi na jej romans z Maciejem Żakowskim . Przypomnijmy: Kulisy związku Szulim i Żakowskiego - znajomi zdradzają tajemnice pary Szulim najwyraźniej ma bardzo luźny stosunek do całej wrzawy wokół jej osoby, bo w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd nie reaguje nerwowymi oświadczenami do prasy czy przepychankami w sądzie. Wręcz przeciwnie - na każdym kroku stara się żartować z zaistniałej sytuacji. Wczoraj opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z tajemniczym mężczyzną i podpisała je "kolejny chłopak". Jest nim Piotr "Kędzior" Kędzierski , prezenter radia Roxy FM. Fotka tylko dolewa oliwy do ognia i wzbudza kolejną falę domysłów. Zobaczcie Agnieszkę Szulim i jej "kolejnego chłopaka". Ładnie razem wyglądają? Zobaczcie też prywatne zdjęcia Agnieszkim Szulim i Macieja Żakowskiego:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner