Party Stories
Flesz (15/2013)
Flesz (15/2013)
Newsy

Kulisy związku Szulim i Żakowskiego - znajomi zdradzają tajemnice pary

Kolejne szczegóły dotyczące gorącego romansu

Nowy związek Agnieszki Szulim z Maciejem Żakowskim wzbudza sporo emocji. Głównie za sprawą tego, że dziennikarka nie ma jeszcze rozwodu z mężem Adam Badziakiem. Pikanterii wszystkiemu dodawały również tajemniczo brzmiące wpisy Nergala, z którym rzekomo miała spotykać się gwiazda TVN''''u. Zobacz: "Czarny Anioł Ruc****a pozdrawia"

Magazyn "Party" informuje, że to właśnie Adam Darski zeswatał Agnieszkę z Maciejem. Para poznała się na jednej z warszawskich imprez, na którą muzyk zabrał dziennikarkę.

- Wpadli sobie w oko i od razu się polubili. Ale co w tym dziwnego! Maciek jest niezwykle otwartym, a przy tym szarmanckim mężczyzną. Zaczęli od bycia dobrymi kumplami. Ale z biegiem czasu koleżeński układ zamienił się w coś więcej - zdradza "Party" znajoma Szulim.


Znajomi pary jednogłośnie twierdzą, że Szulim i Żakowski idealnie do siebie pasują.

- Ich relacja nie polega na tym, że piją wieczorem czerwone wino, patrzą sobie w oczy i szepczą czułe słówka. Znajdują czas i na pracę i na wspólne przyjemności, i na to, aby z osobna rozwijać swoje pasje. Ideał! - przytacza "Party" wypowiedzi osób z otoczenia pary.


Magazyn donosi również, że Agnieszka Szulim nie jest zadowolona z zamieszania medialnego wokół jej nowego związku.

- Agnieszka nie była zadowolona, że jej związek został ujawniony. Nie dlatego, że się wstydzi Maćka. Po prostu nie chciała stać się jedną z tych gwiazd, których życie prywatne rozkładane jest na części pierwsze przez portale i gazety piszące o gwiazdach - wyznał znajomy dziennikarki.


Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż para oficjalnie pojawi się razem. Z takim podejściem ten moment z pewnością nie nadejdzie szybko.

Zobacz: Kim jest Maciej Żakowski - nowy partner Agnieszki Szulim?

Prywatnie zdjęcia Macieja Żakowskiego i Agnieszki Szulim:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim zamieszkała z Maciejem Żakowskim. Gdzie mieszka Agnieszka Szulim?
ONS
Newsy
Związek Szulim z Żakowskim kwitnie. Zabrała go na rodzinną uroczystość
Pochwaliła się uroczą fotką

Kilka miesięcy temu życie prywatne Agnieszki Szulim było tematem numer jeden w mediach. Dziennikarce przypisywano romans z Nergalem , ale ostatecznie okazało się, że łączy ich tylko przyjaźń, a Agnieszka spotyka się z Maciejem Żakowskim . Para unika wspólnych wyjść na oficjalne imprezy, ale nikt nie ma wątpliwości, że ich związek jest poważny. Przypomnijmy: Agnieszka Szulim zamieszkała z chłopakiem. Jest tylko jedno "ale" Niedawno para wybrała się na egzotyczne wakacje, ale z uwagi na zawodowe zobowiązania, nie mogły one trwać zbyt długo. Szulim pochłonięta jest obecnie trzecim sezonem "Na Językach", a Żakowski dogląda swoich interesów w stolicy. Zakochani znaleźli jednak czas, aby pojawić się na niezwykle ważnej rodzinnej uroczystości w domu Agnieszki. Gwiazda zabrała ukochanego na 60-te urodziny swojej mamy. Na Instagramie opublikowała urocze zdjęcie Macieja w urodzinowych okularach.  Chociaż oboje nie pokazują się zbyt często razem to mamy wrażenie, że świetnie do siebie pasują. Jak myślicie? Zobacz: Szulim z chłopakiem całowała się pod spaloną tęczą Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski na salonach:

Maffashion na kolanach faceta Agnieszki Szulim
ONS/Instagram
Newsy
Maffashion na kolanach faceta Szulim
Maciej Żakowski to niezły podrywacz. Co na to Agnieszka?

W ciągu tego lata w show-biznesie pojawiło się kilka nowych romansów. Jednym z najgłośniejszych jest związek Agnieszki Szulim i Macieja Żakowskiego . Dziennikarka do tej pory była kojarzona z różnymi mężczyznami m.in. z Nergalem, jednak to syn Macieja Żakowskiego okazał się aktualnie być tym jedynym. Zobacz: Kulisy związku Szulim i Żakowskiego - znajomi zdradzają tajemnice pary Para na razie nie pokazała się jeszcze oficjalnie razem. Jednak na Instagramie można znaleźć sporo fotek jak Agnieszka i Maciej bawią się ze wspólnymi znajomymi. Okazuje się, że zakochani długi weekend spędzają w Sopocie imprezując każdego wieczoru. Agnieszka lubi podgrzewać atmosferę wokół swojego romansu prowokującymi fotkami. Dziś w nocy dziennikarka wrzuciła zdjęcie Żakowskiego z blogerką Maffashion na jego kolanach oraz z dołączonym komentarzem "podrywacz". Julia Kuczyńska również pochwaliła się podobną fotką u siebie . Kto obraca się w kręgach warszawki ten wie, że Maciej Żakowski jest jedną z bardziej znanych postaci tego środowiska i jest otwarty w stosunku do ludzi. W końcu jest właścicielem dwóch bardzo modnych restauracji. Tak więc w zdjęciach faceta Szulim i Maffashion nie ma co doszukiwać się zdrady ;) Zobacz: Kim jest Maciej Żakowski - nowy partner Agnieszki Szulim? Tak mieszka Agnieszka Szulim:

Szulim o związku z Żakowskim
AKPA/ONS
Newsy
Szulim o ukrywaniu swojego chłopaka: Nie wiem, czy będę w tym konsekwentna
Dlaczego Agnieszka nie pokazuje się publicznie z partnerem?

Nowy związek Agnieszki Szulim jest od wakacji bacznie śledzony przez dziennikarzy i fotoreporterów. Gwiazda TVN jak na razie nie obnosi się publicznie ze swoimi uczuciami do Macieja Żakowskiego , jednak przyjaciele pary donoszą, że "pomiędzy nimi jest chemia i doskonale się rozumieją". Zobacz: Kulisy związku Szulim i Żakowskiego - znajomi zdradzają tajemnice pary Szulim do tej pory pokazała się publicznie tylko raz z Żakowskim. Zakochani bez krępacji pozowali do zdjęć. Para jednak podjęła decyzję, że nie chce lansować się na swojej miłości i nie będzie razem chodziła na branżowe imprezy. Trochę ubolewa nad tym Agnieszka , która po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć co nieco na temat budzącego wiele emocji uczucia. Wszystko w internetowym talk-show Łukasza Jakóbiaka. - My się pokazaliśmy publicznie raz na otwarciu restauracji Maćka. Nie przyszliśmy razem na bankiet, aby się podlansować, tylko przyszłam do niego na imprezę. Trudno jest chodzić samemu gdzieś. Milej jest iść z kimś. Staramy się tego nie robić, ale nie wiem, czy będę w tym konsekwentna - wyznała dziennikarka w talk-show 20m2 Łukasza. Być może niedługo doczekamy się szczerego wywiadu z Agnieszką, w którym opowie o nowym związku. Kto wie być może para zafunduje sobie okładkę, w którymś z magazynów. W końcu Szulim jest bardzo nieprzewidywalną osobą i bardzo lubi zaskakiwać. Szulim i Żakowski pierwszy raz razem na salonach:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner