Agnieszka Szulim podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie wielkim smutkiem, właśnie odeszła jej ukochana sunia Figa. Ponad dwa lata temu Agnieszka Szulim wystąpiła w sesji zdjęciowej dla magazynu Viva, w której na jednym ze zdjęć pozowała właśnie z Figą, kilkuletnią sunią ze schroniska. Była to przemyślana strategia, żeby właśnie w ten sposób zareklamować Figę, aby ktoś zechciał ją zaadoptować.

Reklama

Ale Agnieszka i Figa w czasie gdy intensywnie szukano domu dla suni, tak się z nią związała, że postanowiła sama się nią zaopiekować na stałe. Szulim wiedziała, że sunia jest chora, że ma nowotwór, ale robiła wszystko, żeby pies dobrze się czuł. Dziennikarka ma ogromne serce dla zwierząt, działa na ich rzecz, uczestniczy w wielu akcjach charytatywnych.

Zobacz także

Najlepsi lekarze sprawili, że choroba nie postępowała, a Figa cieszyła się życiem w domu Agnieszki, gdzie wiadomo troszkę psów już jest - w tym słynny Pikuś.

Jednak nadszedł ten moment, że się pogorszyło i Figi już nie udało się uratować.

Byłaś najwspanialszym psem na świecie. Moje serce pękło - napisała Agnieszka przy zdjęciu Figi.

Bardzo Agnieszce Szulim współczujemy, bo chyba większość z nas wie jak to jest, gdy odchodzi od nas ktoś bardzo bliski.

Zobacz więcej: Znamy wszystkie gwiazdy nowego programu Agnieszki Szulim "Azja Express". TVN opublikował oficjalną listę!

Reklama

Agnieszka Szulim często zamieszczała zdjęcia swoich pupili. Tu Figa z Pikusiem.

Reklama
Reklama
Reklama