Szulim o swoim ciętym języku
ONS
Newsy

Szulim: Boże, co ja na tej antenie powiedziałam

Agnieszka żałuje, że obraziła gwiazdy?

Agnieszka Szulim w tym roku dała się poznać z zupełnie innej strony. Nie jest już miłą i sympatyczną dziennikarką z telewizji śniadaniowej, ale żądną sensacji i kontrowersji gospodynią programu "Na językach" i współprowadzącą poranną audycję "Poranny W-F" w Esce Rock. Jak to określiła sama Korwin Piotrowska - "Skok sześciolecia".

W obu programach Szulim nie przebiera w słowach i głośno mówi to co myśli, często nie licząc się z konsekwencjami. W końcu jej opinie wywołały już nie jeden skandal i poruszyły świat mediów. Wystarczy przypomnieć ostatnią akcję z Dodą. Przypomnijmy: Szulim w "Na Językach" nabija się z wypadku Dody

- Słuchacze nie widzą i nie słyszą, co się dzieje pomiędzy naszymi wejściami antenowymi. Wtedy można usłyszeć najbardziej pikantne historie z życia naszego, naszych znajomych bliższych i dalszych. Dużo żartujemy, ale na antenie też staramy się to robić. Bardzo często zdarzało mi się powiedzieć coś na antenie czego żałowałam. Przyzwyczaiłam się do tego, ale początki były takie, że wychodziłam z radia i się zastanawiałam: "Boże co ja na tej antenie powiedziałam" - powiedziała Agnieszka w rozmowie z "SuperExpress".


Dziennikarka zapytała również Szulim czy żałuje jakiś wypowiedzi i czy zamierza przepraszać za swoje słowa:

- Parę osób mogło poczuć się urażonych. Jeżeli poczuję, że przesadziłam lub przegięłam to tak. Ale jak dotąd nie mam takiego poczucia.


Jak wiadomo w dzisiejszych czasach najlepiej sprzedaje się skandal i kontrowersja. Z pewnością z ust Szulim usłyszymy jeszcze wiele kąśliwości. Ciekawe, czy ktoś przytemperuje jej język? Póki co zapowiada się nam nowy Kuba Wojewódzki w spódnicy? Zobacz: "Wchodzimy do dżungli i walczymy o życie"

Zakochani Szulim i Żakowski PIERWSZY RAZ razem na imprezie:

Portal Agnieszki Szulim o gwiazdach. Portal Na językach
ONS
Newsy
Szulim otwiera portal o gwiazdach. Znamy szczegóły
Nowy projekt dziennikarki podbije internet?

Agnieszka Szulim w show-biznesie w ciągu ostatniego roku namieszała bardziej niż jego bohaterowie od początku swoich karier. W nowym roku będzie jeszcze bardziej gorąco, bo jak informuje "Flesz" - redakcja programu "Na językach" otwiera własny portal plotkarski pod tą samą nazwą . Co znajdziemy na nowej stronie o życiu gwiazd? - Chcemy otworzyć porządny serwis show-biznesowy. Będą tam publikowanego materiały, które nie weszły do programu w TVN, a że w Internecie można pokazać więcej niż w telewizji, to zapewniam, że będzie ostro - zdradza "Fleszowi" Szulim. Czy Agnieszka nie boi się, że przez "porządny serwis" jej koleżanki z salonów nie będą uczestniczyły w życiu programu "Na językach"? Zobacz: "Boże, co ja na tej antenie powiedziałam?" - My tylko pokazujemy jak ten show-biznes działa. Większość materiałów jest pozytywna albo neutralna. Zwyczajnie lubimy czasem żartować, i już. Dlatego ten program się dobrze ogląda. W nowym portalu prowadzonym przez ekipę z "Na językach" ma być szczerze i dowcipnie. A kto powinien bać się projektu Szulim? Na pewno gwiazdy bez dystansu do siebie. Przypomnijmy, że będzie to drugi internetowy projekt gwiazdy. Zobacz: Szulim otworzyła portal o zwierzętach  

Agnieszka Szulim skrytykowała Dodę
ONS
Newsy
Szulim: Złote czasy Dody mamy za sobą
Agnieszka chyba nie lubi Dody

Jedną z gwiazd jesiennej ramówki TVN będzie ponownie Agnieszka Szulim . Program dziennikarki "Na Językach" wracana antenę po wakacyjnej przerwie i zapowiada się jeszcze ostrzej niż ostatnio. Przypomnijmy: Zakochana Szulim na konferencji TVN Podczas konferencji Szulim przyznała, że przez treści omawiane w programie, kilka gwiazd ma z nią teraz na pieńku. Jedną z takich osób jest podobno Doda , która nie była zadowolona ze sposobu i kontekstu w jakich pojawiała się w "Na Językach" - jedna ze spraw skończyła się nawet w sądzie, gdy znany chirurg plastyczny na antenie stwierdził, że piosenkarka zrobiła sobie operację plastyczną nosa. Szulim jednak nie przejmuje się tym, że gwiazda nie darzy jej sympatią.   Doda ma parę powodów, by się obrazić, rzeczywiście była często bohaterką naszego programu. Moim zdaniem, jakby złote czasy Dody mamy za sobą i nie ma o czym mówić - powiedziała w wywiadzie dla Super Expressu. Zgadzacie się z opinią Szulim? Myślicie, że Doda powinna jej odpowiedzieć? Zobaczcie też nasze wideo z Szulim na prezentacji ramówki TVN:   Zobaczcie też prywatne zdjęcia Agnieszki i jej nowego chłopaka:

Agnieszka Szulim i Marta Wierzbicka razem na imprezie w klubie DZiK
Instagram/ONS
Newsy
Szulim imprezuje z Wierzbicką. Powody do świętowania były dwa
Co oblewały dwie gorące gwiazdy?

Agnieszka Szulim pod koniec stycznia wyleciała z Polski na egzotyczne wakacje żeby naładować baterie przed nowym sezonem "Na językach". Już w marcu na antenie TVN zobaczymy kolejne odcinki ulubionego programu Edyty Herbuś i Kasi Zielińskiej . Zanim jednak to nastąpi, Szulim po powrocie do kraju spotkała się z niewidzianymi od co najmniej tygodnia przyjaciółmi, z którymi wybrała się na wspólną imprezę "pod patronatem" marki Dziedzic Pruski. Zobacz: Tak Szulim odpoczywa na wakacjach Na Instagramie Agnieszka udostępniła zdjęcie z Martą Wierzbicką , na co ta odpowiedziała tym samym. Nie wiemy, czy gwiazdy spotkały się przypadkowo czy wręcz przeciwnie - wspólnie planowały nocne szaleństwa w klubie DZiK na warszawskim Mokotowie, ale (sądząc po zdjęciach) były one udane. Przypomnijmy, że kilka dni temu Marta Wierzbicka skończyła 23 lata . Dlatego powód do oblewania był jeszcze jeden. Zobacz: Tak Marta Wierzbicka zmieniała się w seksbombę Agnieszce Szulim zima nie straszna:

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner