Agnieszka Radwańska, Dawid Celt Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska i Dawid Celt Komentarz Agnieszki Radwańskiej po ślubie Agnieszka Radwańska ślub
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
1/5
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt

Ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta był wydarzeniem sezonu 2017 roku.  Para pobrała się 22 lipca 2017 w Kościele na Skałce w Krakowie. Przyjęcie weselne odbyło się w dworku w Tomaszowie pod miastem. Na imprezie bawiło się 130 gości, którzy mieli okazję skosztować wykwintnych potraw, jak np. tatar z wędzonego łososia, krem brokułowy z płatkami migdałów czy polędwiczkę wieprzową podaną w sosie grzybowym z puree z batatów. Najważniejszą pozycją w menu był oczywiście tort! Uwagę zwracała też oczywiście suknia ślubna panny młodej i fakt, że Agnieszka Radwańska przebierała się aż dwa razy - w sumie miała więc trzy suknie.

Jakby to wszystko jeszcze nie robiło na Was wrażenia, to dodamy, że Agnieszka i Dawid zapłacili aż 200 tys. złotych za swoją ceremonię i wesele! Teraz para obchodziła 1. rocznicę tego wyjątkowego wydarzenia i z tej okazji Agnieszka pokazała niepublikowane dotąd zdjęcie! Zobaczcie galerię zdjęć!

 

olecamy: To musicie wiedzieć o ślubie Radwańskiej! Jakie było menu? Który kabaret zabawiał gości?

2/5
Agnieszka Radwańska
Instagram

Agnieszka Radwańska pokazała wyjątkowe zdjęcie z wesela! Fotografia robi wrażenie, bo przedstawia tenisistkę w nietypowej roli tancerki! Oczywiście to kadr z pierwszego tańca Agnieszki i Dawida, który był zachwycający i zapierający dech w piersiach - co widać na zdjęciu. Tu zobaczycie wideo: Zachwycił nas pierwszy taniec na ślubie Agnieszki Radwańskiej, a teraz wiemy, komu go zawdzięcza!

3/5
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

W opisie do zdjęcia Agnieszka Radwańska wspomniała, że świętuje swoją pierwszą rocznicę ślubu. To wyjątkowy moment dla każdego młodego małżeństwa, a tym bardziej jeśli para urządziła tak huczną imprezę jak Agnieszka i Dawid. Jest co wspominać i co świętować!

Zobacz: 6,5 tysiąca kamieni, 100 metrów jedwabiu.... Ile kosztowała suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej?

4/5
Komentarz Agnieszki Radwańskiej po ślubie
Facebook/Agnieszka Radwańska

Przypomnijmy, że Agnieszkę i Dawida połączył sport. Agnieszka przyznała, że na Dawida zawsze może liczyć. Był przy niej w najtrudniejszych momentach jej kariery, gdy nie szło jej najlepiej. Dawid od dawna jest sparring partnerem Radwańskiej, tak też się poznali.

Zabierał mnie na kort i trenował ze mną. Robił wszystko, co mógł, bym grała lepiej - powiedziała w jednym z wywiadów Radwańska.

Poznali się jak Radwańska miała 17 lat, ale uczucie przyszło dużo później. Jest między nimi 4 lata różnicy.

Zobacz: Kim jest Dawid Celt, narzeczony Agnieszki Radwańskiej? Jak się poznali?

5/5
Agnieszka Radwańska ślub

Parze życzmy wszystkiego najlepszego z okazji 1. rocznicy ślubu!

Zobacz: Ślubne szpilki Radwańskiej kosztowały majątek! Drogie, ale... w tych butach można się zakochać!

Więcej na temat Agnieszka Radwańska