Agnieszka Radwańska, Dawid Celt Agnieszka Radwańska w złotych spodniach i czarnych butach Agnieszka Radwańska z chłopakiem, Dawidem Celtem Agnieszka Radwańska w złotych spodniach, Dawid Celt ubrany na czarno Agnieszka Radwańska z chłopakiem, Dawidem Celtem
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
EastNews
1/6
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
EastNews

Taka miłość się nie zdarza! Agnieszka Radwańska i Dawid Celt już w te sobotę 22 lipca biorą ślub! Już w 2015 roku "Flesz" podał, że narzeczeństwo planowało ślub na 2017 rok i miał się on odbyć w Krakowie, w rodzinnym mieście Agnieszki.

Zobacz: Agnieszka Radwańska i Dawid Celt biorą dziś ślub. Poznaj szczegóły uroczystości. Atrakcją na weselu będzie kabaret!

A pamiętacie jak poznali się Agnieszka Radwańska i Dawid Celt? Czy od początku było tak kolorowo? Poznajcie ich niesamowitą historię i dowiedzcie się z naszej galerii kim jest Dawid Celt!

 

Zobacz: Agnieszka Radwańska ma konflikt z ojcem? Dlaczego od lat ich relacje są napięte? Poznaj historię

Polecamy także: 10 rzeczy, których nie wiecie o Agnieszce Radwańskiej. Słabości, tajemnice, miłości...

2/6
Agnieszka Radwańska w złotych spodniach i czarnych butach

Dawid Celt urodził się 29 listopada 1985 roku w Częstochowie. Jego ojciec Józef Celt zaszczepił w nim pasję do tenisa. Dawid uwielbiał też piłkę nożną, ale miłość do tenisa zwyciężyła. Jednak kontuzja przerwała jego dobrze zapowiadającą się karierę tenisisty.

3/6
Agnieszka Radwańska z chłopakiem, Dawidem Celtem

Dawid reprezentował barwy WKT Mera. Został sparingpartnerem tenisowej reprezentacji Polski kobiet w Pucharze Federacji i Agnieszki Radwańskiej oraz jej drugim trenerem. 

 

Ale jak to się zaczęło naprawdę?

4/6
Agnieszka Radwańska w złotych spodniach, Dawid Celt ubrany na czarno

Agnieszkę i Dawida połączył sport. Agnieszka przyznaje, że na Dawida zawsze może liczyć. Był przy niej w najtrudniejszych momentach jej kariery, gdy nie szło jej najlepiej. Dawid od dawna jest sparring partnerem Radwańskiej, tak też się poznali.

Zabierał mnie na kort i trenował ze mną. Robił wszystko, co mógł, bym grała lepiej - powiedziała w jednym z wywiadów Radwańska.

Poznali się jak Radwańska miała 17 lat, ale uczucie przyszło dużo później. Jest między nimi 4 lata różnicy.

5/6
Agnieszka Radwańska z chłopakiem, Dawidem Celtem

Teraz Agnieszkę i Dawida czekają wspaniałe lata małżeństwa! :) 

 

Suknia ślubna Radwańskiej

Radwańska uwielbia ubrania od polskich projektantów i do ołtarza pójdzie w sukni polskiej projektantki Agnieszki Maciejak. Na świadkową Agnieszka wybrała swoją siostrę Urszulę, a świadkiem Dawida będzie jego najstarszy brat, Błażej.

6/6
Dawid Celt nowy chłopak Agieszki Radwańskiej

Dawid Celt - para jest razem od 2013 roku! Wcześniej Celt był w zawiązku z którego ma 6-letnie dziecko. 

Zobacz: Agnieszka Radwańska porównuje narzeczonego do swojego ojca. A co mówiła o Robercie Radwańskim VIVIE!?