Agnieszka Kaczorowska opublikowała relację z przyjęcia urodzinowego Gabrysi i pochwaliła się nie tylko spektakularnymi dekoracjami, ale również imponującym tortem oraz słodkościami, a przy okazji zdradziła, jak zwraca się do młodszej córki. Roczek Gabrysi przyćmił przyjęcie urodzinowe Anny Lewandowskiej zorganizowane dla jej córek?

Reklama

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się relacją z roczku swojej córki Gabrysi! Co za przyjęcie...

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że lipiec to urodzinowy miesiąc dla jej rodziny. Najpierw 3. urodziny świętowała Emilia i mogła liczyć na bajkowe przyjęcie z morskim motywem z bajki "Vaiana: Skarb oceanu", a teraz przyszedł czas na wyjątkowe urodziny Gabrieli. Młodsza córka Agnieszki Kaczorowskiej świętowała roczek i rodzice zadbali, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Tym razem motywem przewodnim urodzinowego przyjęcia Gabi było słońce, a dumna mama zdradziła, że młodsza córka jest ich słoneczkiem i złożyła córce wyjątkowe życzenia.

Gabi, nasze słoneczko, kończy dziś roczek.???? Bądź zawsze tak pogodna Gabisiu! I tak waleczna jak jesteś.???????? Bez wątpienia masz moc. Moc, aby świecić najjaśniejszym światłem.???? Wiemy, że pójdziesz w życiu „po swoje”, a my będziemy Cię zawsze wspierać.❤️ Rośnij nam zdrowo! ???? Kochamy, Mama, Tata i Emi.❤️ - napisała na Instagramie Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela "żyją na pokaz"? "Mnie się obrywa za wszystko" - mówi gwiazda

Internautki są pod wrażeniem przyjęcia urodzinowego, jakie Agnieszka Kaczorowska zorganizowała dla rocznej córki i podziwiają spektakularne dekoracje.

Zobacz także

Gabrysiu! ♥️ Samych wspaniałości dla Ciebie ! Rośnij zdrowa i spełniaj swoje marzenia ♥️

To już rok!? Przecież pamiętam jak dopiero co Emi się rodziła ????

Ale macie urodzin prawie dzień po dniu ????

Agnieszka Kaczorowska odpowiedziała na ostatni komentarz i napisała wprost:

lipiec to u nas miesiąc urodzinowy????

Instagram / agakaczor

Zobaczcie, jak spektakularnie wyglądały urodziny rocznej Gabrysi. Agnieszka Kaczorowska przyćmiła imprezy, które dla swoich dzieci organizują Anna Lewandowska czy Marina?

Zobacz: Bajkowe urodziny dzieci gwiazd. Tak świętowały Lewandowska, Janachowska, Kukulska...

Instagram / agakaczor

Instagram / agakaczor

Instagram / agakaczor
Reklama

Instagram / agakaczor
Instagram / agakaczor
Reklama
Reklama
Reklama