Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela
Marek Podolczyński
Newsy

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela "żyją na pokaz"? "Mnie się obrywa za wszystko" - mówi gwiazda

Instagramowe życie Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i jej męża Macieja przypomina bajkę – zawsze uśmiechnięci, przytuleni. Internauci zarzucają im, że celowo zakłamują rzeczywistość. Czy tak jest naprawdę?

Poznali się podczas… rozmowy kwalifikacyjnej, gdy ona szukała trenerów do swojej szkoły tańca. Po zaledwie dwóch tygodniach związku Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wiedzieli, że założą rodzinę. I tak się stało. W 2018 roku wzięli ślub w Toskanii, a dziś wychowują dwie córki: 3-letnią Emilkę i roczną Gabrysię. Małżeństwem są od czterech lat, a mimo to nadal zachowują się tak, jakby dopiero się w sobie zakochali. Na Instagramie stale pozują objęci, uśmiechnięci, co... irytuje wiele osób. Z tego powodu na Agnieszkę i jej męża wylewa się hejt. Internauci oskarżają ich o zakłamywanie rzeczywistości i pokazywanie życia innym, niż jest w rzeczywistości. Pelowie świadomie zdecydowali się żyć "we własnej bajce". Dlaczego? To zdradzili w rozmowie z "Party"!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela czekają na narodziny drugiego dziecka. Tak wygląda historia ich miłości!

Agnieszka Kaczorowska-Pela nie radzi sobie z hejtem?

Nie da się ukryć, że Agnieszka Kaczorowska-Pela jest jedną z niewielu gwiazd, która jest krytykowana niemal za wszystko! "Obrywa" za swoje "kontrowersyjne" poglądy, odważne wyrażanie własnego zdania, a nawet za... publikowanie rodzinnych zdjęć z mężem oraz córkami: Emilką i Gabrysią. Aktorka przyznaje, że kiedyś nie radziła sobie z hejtem, dlatego zdarzało jej się płakać z bezsilności. Czy dziś jest podobnie? 

– Mnie się obrywa za wszystko! Nawet za to, że zrobiliśmy rodzinną sesję nad morzem ilustrującą ten wywiad. Temat hejtu jest mi bliski od lat. Ludzie zawsze będą gadać i nigdy nie dogodzisz każdemu. W życiu chodzi o to, by żyć po swojemu, w zgodzie z własnymi wartościami i w rezultacie… szczęśliwie - mówi w wywiadzie dla "Party".

Agnieszka i Maciej choć mają dopiero po 30 lat, swoimi poglądami różnią się od wielu rówieśników. Dla obojga priorytetem jest dom i rodzina, a szczęście swoich córek stawiają ponad wszystko. Mąż aktorki zdobył się kiedyś na szczerość. Maciej Pela wyznał: "Kocham moje nieprawdziwe życie". Co miał na myśli? Internauci nie wierzą, że młody mężczyzna może być aż tak zaangażowany w pomoc żonie, opiekę nad dziećmi i dbanie o dom. Poza tym życie pod jednym dachem z trzema dziewczynami na pewno, zdaniem, niektórych, jest dla Maćka gehenną. Okazuje się, że dla Peli nie jest żadnym wyzwaniem.

– Nie, bo mam na to sposób. Rozmawiam z każdą z nich, słucham i odpowiadam na zadane pytania. Nie krzyczę i się nie złoszczę. Dla mnie powiedzenie, że nie można się z kobietą dogadać, jest stereotypem, który nie ma nic wspólnego z moją rzeczywistością. Grunt to dobra komunikacja, mówienie wprost o tym, co się myśli i czuje – mówi w rozmowie z "Party". 

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela
Marek Podolczyński

Agnieszka i Maciej Pelowie o życiu "na pokaz"

Pelowie śmieją się, że od czterech lat żyją w swojej prywatnej bajce i jest im w niej bardzo dobrze. Co więcej, nie zamierzają nic w swoim życiu zmieniać. A już na pewno nie po to, by przypodobać się innym. Internauci nieustająco zarzucają im, że pokazują wyłącznie rodzinną sielankę, a życie z dziećmi wcale tak nie wygląda. I takie zarzuty oburzają Macieja.

– A jak wygląda życie z dziećmi? Patrząc na niektóre konta na Instagramie, można powiedzieć, że jest wieczną udręką. Nasze córki, tak jak inne dzieci, mają lepsze i gorsze chwile. Okazują pełne spektrum emocji, od najtrudniejszych do najcudowniejszych. Razem z Agą nie skupiamy się na tym, co „tracimy”, będąc rodzicami, tylko na tym, co zyskujemy – mówi Pela. 

Agnieszka wtóruje mężowi i podkreśla, że każdy sam decyduje, co wrzuca do sieci. Zaznacza też, że nie ma szansy, aby w mediach społecznościowych pokazać całe swoje życie. Dlatego Pelowie wybierają tylko te dobre chwile, bo jest ich zdecydowanie więcej. W rozmowie z "Party" aktorka wyznała, że im tez zdarzają się kryzysy. Jak sobie z nimi radzą? 

– Życie nie zawsze jest sielanką, to sinusoida – wzloty i upadki. Naszą receptą na trudniejsze momenty i szczęśliwy związek są szczera rozmowa i dbanie o siebie nawzajem. Każde z nas pracuje nad sobą. Poza tym nie zapominamy, że jesteśmy małżeństwem, a nie tylko rodzicami – mówi Agnieszka.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o życiu intymnym: "Nie mam w sobie blokad"!

Dlaczego bliskość i seks są dla nich ważne? Jaki scenariusz wymyślili sobie na małżeńskie życie? Całą rozmowę z Agnieszką Kaczorowska-pela i Maciejem Pelą znajdziecie w nowym "Party".

Agnieszka Kaczorowska na okładce Party z rodziną

Agnieszka i Maciej celebrują wspólne chwile. Ich przepis na udany związek? To rozmowy bez tabu, czas tylko dla siebie i romantyczne randki. 

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela
Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela w sesji dla Party
Marek Podolczyński
Newsy
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w wyjątkowym wywiadzie dla Party! Czy wkrótce ich rodzina się powiększy?
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela opowiedzieli nam o swoim związku, rodzinie i... trzecim dziecku! Zobaczcie całą naszą wyjątkową rozmowę!

Poznali się podczas… rozmowy kwalifikacyjnej, gdy ona szukała trenerów do swojej szkoły tańca. Po zaledwie dwóch tygodniach związku Agnieszka Kaczorowska-Pela ( 30 ) i Maciej Pela ( 31 ) wiedzieli, że założą rodzinę. A ta jest dla nich najważniejsza. Mają dwie córki: 3-letnią Emilkę i roczną Gabrysię. Czy myślą już o kolejnym dziecku? Pojawiły się plotki, że Agnieszka po raz trzeci zostanie mamą. A jednocześnie mówiono, że wróci do „Tańca z gwiazdami”. Co jest prawdą? Agnieszka Kaczorowska o trzecim dziecku i trzydziestych urodzinach Gdy opublikowaliście zdjęcie, na którym Maciej trzyma dłoń na twoim brzuchu, wasi fani ruszyli z gratulacjami trzeciej ciąży. Mogę się do nich przyłączyć? Agnieszka Kaczorowska-Pela : Póki co nie (śmiech). Natomiast uważam, że gratulowanie ciąży, kiedy kobieta sama o niej nie mówi, jest nie na miejscu. Za każdą z nas stoi inna historia i czasem zwykłe pytanie może być bardzo krzywdzące. My marzymy o dużej rodzinie. Płyniemy z życiem, poczujemy, czy i kiedy będzie odpowiedni moment na kolejne dziecko. W połowie lipca skończyłaś 30 lat. Czujesz, że te urodziny były przełomowe? Agnieszka: Nie wiem, czy nazwałabym je przełomem, ale z pewnością był to ważny moment. Czuję, że otwieram w życiu nowy rozdział i jestem go bardzo ciekawa. Robiąc podsumowanie, uświadomiłam sobie, że do tej pory naprawdę dużo osiągnęłam. Spełniłam wiele marzeń – tych zawodowych i tych prywatnych. Czyli bilans wyszedł na plus? Agnieszka: Absolutnie tak. Nie robiłam go na kartce, mam to w sercu i w głowie. Jestem wdzięczna za wszystko, co mnie spotkało. Za to, co dobre, i za to, co trudne. Za sukcesy i porażki, choć te ostatnie wolę nazywać lekcjami albo szansami. Spełniłam się na wielu polach. Zobacz także:   Ile Karolina Pisarek zapłaciła Agnieszce...

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela
Marek Podolczyński
Newsy
Agnieszka Kaczorowska-Pela o trzeciej ciąży: "Byłoby fajnie, gdyby pojawił się rodzynek"
Rodzina Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli wkrótce się powiększy? Aktorka podkreśla, że jako rodzice nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Czy teraz marzą o synu?

Każdy jej wpis na Instagramie czy publiczna wypowiedź budzi sporo – często skrajnych – emocji. Agnieszka Kaczorowska-Pela twierdzi, że zdążyła się przyzwyczaić do tego, że internauci nieustannie ją krytykują. Wspólnie z mężem, Maciejem Pelą, starają się tym nie przejmować i żyją swoim życiem. Ostatnio gwiazda "Klanu" świętowała 30. urodziny, a na jej Instagramie pojawił się romantyczny filmik, na którym mąż trzyma dłoń na jej brzuchu. Fani ruszyli z gratulacjami trzeciej ciąży. W wywiadzie z "Party" Agnieszka zdradziła, że wspólnie z mężem myślą o trzecim dziecku. Agnieszka Kaczorowska jest w trzeciej ciąży? To nie pierwszy raz, kiedy fani podejrzewali, że Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w ciąży . Dwa lata temu, tuż przed świętami, aktorka opublikowała na Instagramie tajemniczy wpis. „Dziś dla nas wyjątkowa data”, napisała.  Fani od razu zaczęli spekulować, że gwiazda po raz kolejny zostanie mamą. Wówczas był to zbieg okoliczności, bo  tancerka i jej mąż  obchodzili tego dnia trzecią rocznicę związku. Okazało się jednak, że Pelowie już wtedy wiedzieli, że na świat przyjdzie ich druga córka. Mimo to z potwierdzeniem radosnej nowiny chcieli zaczekać, by „nie zapeszyć". Czy tak jest i tym razem? Agnieszka Kaczorowska jest w trzeciej ciąży?  W rozmowie z "Party" zdradziła, jak jest naprawdę! Czy można im już gratulować?  – Póki co nie (śmiech). Natomiast uważam, że gratulowanie ciąży, kiedy kobieta sama o niej nie mówi, jest nie na miejscu. Za każdą z nas stoi inna historia i czasem zwykłe pytanie może być bardzo krzywdzące. My marzymy o dużej rodzinie . Płyniemy z życiem, poczujemy, czy i kiedy będzie odpowiedni moment na kolejne dziecko – wyznała Kaczorowska-Pela. Agnieszka Kaczorowska-Pela marzy o synu?...

Maciek Pela broni Agnieszki Kaczorowskiej: Kocham moje nieprawdziwe życie
@agakaczor, Instagram
Newsy
Maciek Pela broni Agnieszki Kaczorowskiej: "Kocham moje nieprawdziwe życie"
Maciek Pela zareagował na wpisy internautów na temat Agnieszki Kaczorowskiej! Mąż aktorki opublikował w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie.

Odkąd na początku czerwca Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie kontrowersyjny wpis o modzie na brzydotę, który wzburzył internautów, zrobiło się o niej naprawdę głośno. Nawet ci, którzy dotychczas nie byli fanami i odbiorcami gwiazdy "Klanu" zaczęli zaglądać na jej media społecznościowe, a coraz więcej osób zarzucało aktorce, że wcale nie pokazuje prawdziwego życia. Pokazujesz wszystko w samych superlatywach np macierzyństwo, kobiety które Cię obserwują mogą mieć mega kompleksy że ich życie tak nie wygląda.... Zawsze masz na wszystko czas zawsze jesteś wypoczęta tak jakbyś nie potrzebowala pomocy od osób bliskich.... O to tutaj chodzi i dlatego jesteś krytykowana przez inne influencerki... Ja osobiście lubię Twoje storki itp ale fakt prawdy do końca nie pokazujesz - stwierdziła jedna z fanek. Choć Agnieszka Kaczorowska nie raz ostro odpowiadała internautom, teraz - po kolejnym zaskakującym nagraniu, które opublikowała - na temat "nieprawdziwego" życia przy boku gwiazdy postanowił wypowiedzieć się jej mąż - Maciek Pela. Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska ostro odpowiada internautom: "Tu jest MOJA prawda" Maciek Pela o życiu z Agnieszką Kaczorowską Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami i urywkami z rodzinnego życia. Niektórym trudno jednak zapomnieć o jej wypowiedzi o "modzie na brzydotę" , a internauci zarzucają gwieździe, że idealizuje codzienność, a nawet macierzyństwo. Agnieszka Kaczorowska jednak twardo obstaje przy swoim twierdząc, że tak właśnie wygląda jej życie. Aktorka nie ukrywa, że jej droga do samoakceptacji wcale nie była prosta, a każdy kolejny wpis gwiazdy "Klanu" budzi spore emocje wśród internautów. Ostatnio Agnieszka Kaczorowska pokazała się w...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik