Agnieszka Kaczorowska ma własne perfumy
ONS

Sposób na sukces? Agnieszka Kaczorowska zdradziła swój - dość nietypowy!

Agnieszka Kaczorowska ma własne perfumy
ONS

 Znamy sposób Agnieszki Kaczorowskiej na osiągnięcie sukcesu!

Agnieszka Kaczorowska zdradziła w nowym Party, że dwa lata temu zainteresowała się rozwojem osobistym, czyli coachingiem. Zaczęła chodzić na różne kursy, dzięki którym rozwija się i pokonuje wiele życiowych trudności.

Od dziecka uwielbiam marzyć. Nie wiedziałam, że fachowcy nazywają to wizualizacją.  Przed snem wyobrażałam sobie, że zostaję mistrzynią świata. I to mi się spełniło. Ta wizualizacja wbiła mi się w podświadomość, co ukierunkowało wszystkie moje działania na ten cel i powodowało, że każdego dnia czułam ogromną motywację. Teraz już wiem, że to po prostu jest skuteczne – opowiada.

Kaczorowska ma głowę pełną pomysłów zawodowych. W Internecie prowadzi mini kursy - motywujące ludzi ze środowiska tanecznego. Jest jedną z najlepszych instruktorek w programie "Taniec z gwiazdami". Ona dziś już nie wstydzi się mówić wprost, czego pragnie – chce kiedyś zagrać w filmie muzycznym i zaistnieć na dużym ekranie. Marzy też by poznać mężczyznę, który ma wielką pasję i będzie potrafił motywować ją do dalszego rozwoju. I tego jej życzymy!

Więcej na ten temat w poniedziałkowym "Party".

Zobacz: Jest humorzasta? Gwiazdorzy? Wieszczek i Kadziewicz zdradzają, jaka jest Agnieszka Kaczorowska!
 

All-ONS_2185631-DSC.jpg


Agnieszka Kaczorowska na spotkaniu z Krzysztofem Janczarem

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23