Agnieszka Kaczorowska ma własne perfumy
ONS
Agnieszka Kaczorowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych tancerek w Polsce, dlatego pojawia się wiele plotek na jej temat. Nie brakuje opinii, że jest humorzasta i gwiazdorzy. Jaka jest prawda o Agnieszce? 

Krzysztof Wieszczek, który dzień w dzień przez cztery miesiące ćwiczył z Kaczorowską powiedział: 
– Gdyby polscy piłkarze byli tak profesjonalni i zaangażowani w swoją pracę jak Agnieszka, to mielibyśmy cztery drużyny w Lidze Mistrzów. Poza tym Aga jest normalną, fajną, roześmianą dziewczyną. Łączy dojrzałe podejście do swoich obowiązków z typowo kobiecymi cechami. Aga ma przy sobie tyle rzeczy, że spokojnie mogłaby bez pakowania się jechać na parę dni na wakacje:-) Kiedy jednak chce w swojej torebce (torebkach i torbach, bo nosi po kilka) coś znaleźć, to przynajmniej raz dziennie musi wysypać wszystko.
Natomiast siatkarz Łukasz Kadziewicz, który trenuje z Agnieszką od miesiąca, zapytany, czy Aga jest humorzata, odpowiedział:
  – Nigdy w życiu! Pracujemy razem po sześć godzin dziennie. I jestem zaskoczony, bo ona zawsze jest uśmiechnięta. Mogę o niej mówić tylko najlepsze rzeczy. Nie wiem, czy komuś taka laurka jest potrzebna. Zaskoczyło mnie, że Agnieszka mimo tak młodego wieku, dziecięcej buzi, jest tak profesjonalna. Ona ma duszę sportowca. Nie odpuszcza. Ćwiczymy tak długo, by na koniec choć raz wyszło wszystko dobrze.

W pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz otrzymali aż 36 punktów. Choć siatkarz jest wyższy od Agnieszki Kaczorowskiej o 43 centymetry, para poradziła sobie znakomicie!

Więcej na temat Agnieszki Kaczorowskiej  i tego, jakiego mężczyzny szuka w życiu prywatnym , czytaj w poniedziałkowym "Party". Aga zdradza tam, jacy panowie mają u niej największe szanse!