Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży! Szczęśliwa mama na okładce "Party" 

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

Do sprzedaży trafił właśnie najnowszy numer "Party". 2021 rok rozpoczynamy od radosnej nowiny! Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży! Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spodziewają się dziecka! Kiedy ich rodzina się powiększy? Czy mała Emila będzie miała brata czy siostrę? W najnowszym numerze "Party" znajdziecie wywiad z przyszłą mamą. Aktorka zdradziła nam kilka szczegółów! 

Oprócz drugiej ciąży Agnieszki Kaczorowskiej z nowego numeru "Party" dowiecie się dlaczego Ewa Bilan-Stoch nie chce robić takiej kariery jak Anna Lewandowska a Marta Manowska zdradzi sporo smaczków z "Sanatorium Miłości". Z kolei Monika Mrozowska wyznała nam, że drżała o życie dziecka, będąc w czwartej ciąży. Dlaczego? 

Znamy również szczegóły nowego lokum Majdanów! Cena posiadłości, jaką zdecydowali się kupić zwala z nóg! Jak wygląda nowy dom Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana? Wszystkie szczegóły czekają na was w papierowym wydaniu "Party"!

Zobacz także: Jak wygląda podział obowiązków w domu Agnieszki Kaczorowskiej? Jej mąż to skarb!

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka! Nowy numer "Party" z informacjami o drugiej ciąży Agnieszki Kaczorowskiej dostępny już w sklepach. 

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47