Agnieszka Popielewicz w szarej sukni

Agnieszka Hyży oceniła suknię i ślub MaRiny! "Wybrali dekoracje z kwiatów, które są najdroższe"

Agnieszka Popielewicz w szarej sukni

Agnieszka Hyży oceniła ślub MaRiny i Wojtka Szczęsnego! Dziennikarka jest ekspertką od mody ślubnej, a już w poniedziałek na rynku zadebiutuje jej pimo poświęcone właśnie tej tematyce - "Wedding Show". Agnieszka sama organizowała swój ślub z Grzegorzem Hyżym, który był utrzymany w prawdziwej tajemnicy. Podobnie jak ceremonia MaRiny i Wojtka. Agnieszka Hyży w najnowszym numerze "Flesza" udzieliła wywiadu, w którym między innymi zabrała głos na temat sukni ślubnej artystki, którą zaprojektowała izraelska projektantka. Podobała jej się?

Na pewno jedną z najpiękniejszych kreacji ślubnych, jakie ostatnio widziałam, miała na sobie Marina Łuczenko-Szczęsna. Jej suknię zaprojektowała izraelska projektantka Mira Zwillinger, która słynie z pięknych, ręcznie robionych kreacji, do tego wykonanych z najlepszych materiałów sprowadzanych z Mediolanu czy Paryża. Jestem zwolenniczką ślubnych stylizacji à la księżniczka, a taką wybrała też Marina. To wyjątkowy dzień w życiu każdej z nas i… powinnyśmy dać sobie prawo do tego, by poczuć się jak w bajce!

A co Agnieszka sądzi o całej aranżacji ślubu i wesela? Nie da się ukryć, że była bardzo efektowna.

To była uroczystość zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach, z dbałością o detale, jakiej w Polsce nie spotyka się za często. Ślub w bajkowym stylu, na który mogą sobie pozwolić hollywoodzkie gwiazdy. Lustrzane dekoracje, dodatki spójne kolorystycznie ze stylizacjami młodej pary, kryształowe elementy wystroju. Państwo młodzi zadbali też o dekoracje ze świeżych kwiatów, które zawsze są najdroższe. Wybrali ekskluzywny, kameralny lokal usytuowany tuż nad brzegiem jeziora, zagwarantowali gościom nie tylko nocleg, ale i przelot. Jeśli miałabym szacować koszt ich wesela, celowałabym w kwotę kilkuset tysięcy złotych, jeśli nie miliona. 

A Wam podobała się aranżacja wesela Szczęsnych?

 

Zobacz: Agnieszka Popielewicz, Andrzej Sołtysik, Halina Mlynkova - spektakularne i zaskakujące śluby 2015!​

 

Agnieszka oceniła ślub Mariny i Wojtka Szczęsnych

Popielewicz w szpilkach w kropki
ONS

A jak Wy oceniacie ceremonię zakochanych?

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko
Instagram

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36