Agnieszka Hyży zdradziła, jakie trendy ślubne będą modne w 2017 roku! Nie da się ukryć, że święta i Sylwester to doskonały czas na zaręczyny, a tuż po nich zaczyna się szaleństwo... Przyszłe panny młode zaczynają szukać sukni ślubnych, dodatków, atrakcji weselnych i obrączek.

Reklama

Znana dziennikarka Agnieszka Hyży trochę ułatwiła sprawę - w rozmowie z Party.pl wyznała, co będzie hot w modzie ślubnej w roku 2017!

Myślę, że top of the top cały czas będzie ten trend, który jest, czyli śluby w plenerze i to, że wychodzimy z budynków, z kościołów. Wszystko eko, bardzo naturalne, bardzo zwiewne. Jeżeli chodzi o modę na pewno niezwykle popularne będą koronki. Dużo się też świeci. Panny młode mają być świetliste, mają nie mieć jakiś upięć, koków z wielkimi ilościami lakieru, tylko bardziej w stronę Świtezianek, z jakąś delikatną biżuterią. Jedzenie też lekkie i szukanie motywów przewodnich: od papeterii ślubnej, po dekorację sali - wszystko w jednym tonie.

A co przyszła panna młoda powinna wybrać jako nakrycie głowy?

Wianki, opaski, różnego rodzaju przypinki, woalki, ale welony będą cały czas na czasie.

Agnieszka Hyży zdradziła też na co powinien postawić pan młody:

Pan młody klasyczne garnitury, ale też szaleństwa kolorystyczne. Jak dla mnie idealnym zestawem dla mężczyzny jest smoking. Fajnie, jak ta para ze sobą gdzieś koreluje, że jest jakiaś cecha wspólna pomiędzy nimi.

Podoba Wam się taki trend?

Zobacz także

Zobacz: Agnieszka Hyży została redaktor prowadzącą „Wedding Show”! Tylko nam zdradziła, dlaczego pojawiła się na okładce!​

Reklama

Agnieszka Hyży zdradziła, jakie będą trendy ślubne w 2017 roku

ONS
Reklama
Reklama
Reklama