Agnieszka Hyży dostała nowy program

Agnieszka Hyży została redaktor prowadzącą „Wedding Show”! Tylko nam zdradziła, dlaczego pojawiła się na okładce!

Agnieszka Hyży dostała nowy program

Już 30 czerwca na rynku ukaże się nowy magazyn o tematyce ślubnej „Wedding Show”, którego redaktor prowadzącą jest Agnieszka Hyży. Dziennikarka w wywiadzie z „Fleszem” zdradziła, dlaczego zdecydowała się… wystąpić na okładce! Czyżby wreszcie zdecydowała się opowiedzieć o swoim ślubie z Grzegorzem Hyżym?

Długo boksowałam się z tym pomysłem mojego zdjęcia na okładce. Bałam się hejtu. Ale ostatecznie poszliśmy tropem Ewy Chodakowskiej, która promocję swojego magazynu „Be Active” też zaczęła od okładki ze swoim zdjęciem – tłumaczy Agnieszka.

 

Zobacz: Co należy zrobić przed ślubem – przygotowania krok po kroku

 

A czy dziennikarka zdecydowała się tez podzielić z czytelniczkami „Wedding show” zdjęciami i wspomnieniami ze swojego ślubu, który odbył się rok temu w Rzymie?

Nigdy tego nie rozważałam, bo staram się nie łączyć spraw prywatnych z zawodowymi, a już na pewno nie chciałabym sprzedawać gazety za cenę naszej prywatności. Dla mnie i Grześka nasz dom i rodzina są priorytetem. Naszym azylem, do którego tylko my mamy dostęp. I niech tak zostanie – wyjaśnia Hyży.

Co przyszłe panny młode znajdą w magazynie „Wedding Show”? Oprócz najnowszych trendów ślubnych i ekskluzywnych wywiadów, będą też porady ekspertów. Agnieszka Hyży i jej zespół zaprosili do współpracy m.in. Ewę Chodakowską, która przygotuje trening przedślubny oraz sztab stylistów i makijażystów, którzy na co dzień współpracują z największymi gwiazdami w Polsce. Porad psychologicznych pannom młodym będzie udzielać Maria Rotkiel. My nie możemy się już doczekać, a wy?

 

Zobacz też:  Agnieszka Hyży pokazała, jak spędza wieczór z mężem. Tego się nie spodziewaliśmy!​

 

Okładka nowego pisma "Wedding Show" z Agnieszką Hyży.

Agnieszka Hyży na okładce "Wedding Show"

 

Agnieszka Hyży sprawdzi się w nowej roli?

Agnieszka Hyży
ONS.pl

 

Więcej na temat Agnieszka Hyży
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36