Agnieszka Dygant w bikini na wakacjach Agnieszka Dygant w bikini na wakacjach Agnieszka Dygant w bikini na wakacjach Agnieszka Dygant w bikini na wakacjach Agnieszka Dygant w bikini na wakacjach
Agnieszka Dygant w bikini na wakacjach
Instagram
1/5
Agnieszka Dygant w bikini na wakacjach
Instagram

Agnieszka Dygant po bardzo intensywnej pracy na planie filmu "Botoks" Patryka Vegi, udała się na rodzinne wakacje do Francji. A ponieważ jest coraz aktywniejsza na swoim Instagramie, wrzuca sporo fotek ze swojego wyjazdu. Jedna z nich zainteresowała nas szczególnie - zobaczycie ją na kolejnej stronie naszej galerii. Warto, bo to naprawdę niecodzienny widok!

Zobacz także: Agnieszka Dygant zapytała Karolinę Korwin-Piotrowską czy obejrzy "Botoks". Chyba nie takiej odpowiedzi oczekiwała...

2/5
Agnieszka Dygant w bikini na wakacjach

44-letnia aktorka odpoczywa w luksusowym hotelu w Saint-Tropez. Piękna pogoda, plaże nad Lazurowym Wybrzeżem, wspaniałe jedzenie - czego chcieć więcej na wakacjach? :) Agnieszka Dygant korzysta z uroków słonecznej Francji! 

Zobacz: 7 sprawdzonych pomysłów na tanie wakacje za granicą

3/5
Agnieszka Dygant w bikini na wakacjach

Agnieszka Dygant rzadko kiedy pokazuje takie foty. Ale na wakacjach można więcej ;) Aktorka ma za sobą intensywny czas pracy na planie "Botoksu", kręciła również kolejną część "Listów do M. 3". Przed nią premiery, co wiąże się z obecnością na premierach i nieustannym promowaniem filmów. Musi więc naładować akumulatory! 

Zobacz: NAJMODNIEJSZY KOSTIUM KĄPIELOWY LATA 2017? TEN, KTÓREGO... NIE WIDAĆ

4/5
Agnieszka Dygant w bikini na wakacjach

Nie podejrzewaliśmy, że Agnieszka Dygant ma tak świetnie ciało! To chyba pierwszy raz, kiedy gwiazda chwali się nim w seksownym bikini. Co za brzuch, co za nogi! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ;) Jej fani również:

Rewelacyjna figura, tylko pozazdrościć

To kiedy startuje Pani w konkursie Miss? 

Najpiękniejsza kobieta na świecie! Uwielbiam Panią! Miłego wypoczynku - piszą fani w komentarzach. 

5/5
Agnieszka Dygant w bikini na wakacjach

Czekamy na premiery filmów z udziałem Agnieszki Dygant! 

Więcej na temat Agnieszka Dygant