Agnieszka Dygant zostanie bez pracy
ONS

Agnieszka Dygant została bez pracy. Producenci "Prawa Agaty" podjęli trudną decyzję

Agnieszka Dygant zostanie bez pracy
ONS

Agata Dygant już od kilku lat jest największą gwiazdą serialu "Prawo Agaty", gdzie wciela się w postać przebojowej prawniczki. Aktorka w swojej roli stała się na tyle przekonująca i autentyczna, że ostatnio została zaproszona na Uniwersytet Warszawski, gdzie razem z ministrami sprawiedliwości przekazała swoją wiedzę z zakresu prawa. Zobacz: Dygant przyłapana przed uniwersytetem. Poprowadziła wykład na bardzo ważny temat [PAPARAZZI]

Niestety, mamy złą wiadomość dla fanów Agnieszki Dygant i serialu w którym jest główną bohaterką. Wirtualnemedia podają, że w sobotę zakończyły się zdjęcia do wielkiego hitu TVN. Po siedmiu sezonach "Prawo Agaty" zniknie z anteny.

- Po siedmiu sezonach kończymy produkcję "Prawa Agaty". Przez ten czas serial zebrał dużą, wierną widownię oraz zyskał sympatię widzów. Przyszedł jednak czas na zmiany i nowe formaty, nad którymi już pracuje produkcja- zdradziła Lidia Zagórska, zastępca szefa działu PR Grupy TVN.


Ekipa serialu w sobotę po raz ostatni pracowała na planie serialu. Finałowy odcinek fani będą mogli zobaczyć pod koniec maja.

Będziecie tęsknić za serialową Agatą?

Zobacz na Polki.pl: Agnieszka Dygant unika sportów jak ognia
 

Agnieszka Dygant w drodze na Uniwersytet Warszawski


Agnieszka Dygant na wiosennej ramówce TVN 2015

Gwiazdy serialu "Prawo Agaty" na konferencji prasowej:

 

Więcej na temat Agnieszka Dygant
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43