Agnieszka Dygant zostanie bez pracy
ONS

Agata Dygant już od kilku lat jest największą gwiazdą serialu "Prawo Agaty", gdzie wciela się w postać przebojowej prawniczki. Aktorka w swojej roli stała się na tyle przekonująca i autentyczna, że ostatnio została zaproszona na Uniwersytet Warszawski, gdzie razem z ministrami sprawiedliwości przekazała swoją wiedzę z zakresu prawa. Zobacz: Dygant przyłapana przed uniwersytetem. Poprowadziła wykład na bardzo ważny temat [PAPARAZZI]

Niestety, mamy złą wiadomość dla fanów Agnieszki Dygant i serialu w którym jest główną bohaterką. Wirtualnemedia podają, że w sobotę zakończyły się zdjęcia do wielkiego hitu TVN. Po siedmiu sezonach "Prawo Agaty" zniknie z anteny.

- Po siedmiu sezonach kończymy produkcję "Prawa Agaty". Przez ten czas serial zebrał dużą, wierną widownię oraz zyskał sympatię widzów. Przyszedł jednak czas na zmiany i nowe formaty, nad którymi już pracuje produkcja- zdradziła Lidia Zagórska, zastępca szefa działu PR Grupy TVN.


Ekipa serialu w sobotę po raz ostatni pracowała na planie serialu. Finałowy odcinek fani będą mogli zobaczyć pod koniec maja.

Będziecie tęsknić za serialową Agatą?

Zobacz na Polki.pl: Agnieszka Dygant unika sportów jak ognia
 Gwiazdy serialu "Prawo Agaty" na konferencji prasowej:

 

Więcej na temat Agnieszka Dygant