Party Stories
Agnieszka Chylińska gościem Kuby Wojewódzkiego
Facebook/tvn.pl
Newsy

Chylińska zaplanowała przyszłość swoich dzieci: Będzie samodyscyplina

Ona wie jak zaskoczyć widzów

Agnieszka Chylińska jest uwielbiana przez fanów nie tylko za muzykę, ale i za wielkie poczucie humoru. Jest jedną z najbardziej wyluzowanych polskich gwiazd. Jej pojawienie się u Kuby Wojewódzkiego musiało więc przebiegać w bardzo radosnej atmosferze. Sama zapowiedź programu wywołała wielkie zainteresowanie. Przypomnijmy: Wielki powrót Agnieszki Chylińskiej u Kuby Wojewódzkiego. Tylko ona potrafi mu dogadać

Piosenkarka była pierwszym gościem Kuby w dzisiejszym odcinku. Można śmiało powiedzieć, że zdominowała cały program. Dziennikarz poruszył wiele tematów z charyzmatyczną wokalistką, jednak najciekawszym fragmentem rozmowy był ten o przyszłości jej trójki dzieci. Jak się okazało, Agnieszka już od dawna planuje, co będą robić. Jej syn, Ryszard, ma zostać...rolnikiem:

Ja mam wuja rolnika, zajebistą postać. Rola czy hodowla uczy ogromnej pokory. Masz 1000 świń - idź i negocjuj z nimi. Będzie samodyscyplina. Gwiazdą rocka ma zostać? - oznajmiła Chylińska


Marzy jej się, żeby córka Estera zajęła się tańcem, a najmłodsza Krystyna została urzędniczką skarbową. Sama wokalistka mówi,że kiedyś sama chciała pracować w Urzędzie Skarbowym. Okazuje się, że od niedawna ma dobre stosunki z urzędnikami, choć nie zawsze tak było:

Wyobraź sobie: płukanka fioletowa, loki, bursztyn i ja jako urzędniczka. Chociaż poznałam super babki ostatnio w urzędzie. Jak baba mnie lubi to luz.  Ale nie zawsze tak było. W Krakowie patrol zatrzymał nas zespół. Podchodzi do nas policjant, ja mam płyty O.N.A w samochodzie a on na to: "Gdyby Pani była Shazzą - to bym panią puścił" - wspominała artystka


Jak tu nie kochać Agnieszki za takie poczucie humoru?

Zobacz: Chajzer zaskoczył u Kuby: Dają mi 45 lat, a tak naprawdę mam...

Chylińska na TeleKamerach 2014:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Chylińska w programie Kuby Wojewódzkiego
Facebook/Instagram
TV-Show
Kuba Wojewódzki pokazał fragment programu z Agnieszką Chylińska i przyznaje: "Prawie roast" WIDEO
Gwiazda opowiedziała o swoim mężu Marku.

Kuba Wojewódzki pokazał fragment swojego programu z Agnieszką Chylińską i Kajetanem Kajetanowiczem. Gwiazdor TVN zdradził, że program z udziałem piosenkarki i sportowca będzie bardzo mocny - porównał go nawet do roastu! Udział Agnieszki Chylińskiej z pewnością gwarantuje wielkie emocje. Artystka zaledwie kilka dni temu, po siedmiu latach od wydania ostatniej płyty, pochwaliła się nowym krążkiem, który okazał się ogromnym sukcesem.   O Chylińskiej zrobiło się również głośno po jednym z wywiadów, w których mówiła o swoim życiu prywatnym. Zobacz także: Agnieszka Chylińska przechodzi kryzys w małżeństwie? "Nie złożyłam pozwu rozwodowego, ale..."   Co zdradzi w programie Kuby Wojewódzkiego? Tego dowiemy się już we wtorek. Tymczasem zobaczcie fragment show, w którym Agnieszka Chylińska opowiada o swojej córce i mężu! Marek przychodzi do przedszkola, a panie bardzo delikatnie mówią tak: "dzisiaj państwa córka trochę przeklinała", a Marek na to "no w domu tego nie słyszała" - zdradziła Agnieszka Chylińska. Zobaczcie fragment programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem Agnieszki Chylińskiej ! Będziecie oglądać?   Zobacz także: "Nie wiem jak żyć. Mam nadzieję, że prywatnie zbiorę się do kupy" wyznaje Agnieszka Chylińska   Agnieszka Chylińska w programie Kuby Wojewódzkiego. Będziecie oglądać show z udziałem artystki?

Patrycja Markowska o Agnieszce Chylińskiej w Na językach
ONS
Newsy
Markowska skrytykowała nową Chylińską: Gubię się jakie jest jej prawdziwe wnętrze
Szulim i Korwin też zabrały głos

Agnieszka Chylińska jak nikt inny potrafi wzbudzać ogromne emocje. Uwielbiana przez fanów, nie tylko za muzykę, ale też za poczucie humoru, gwiazda ma wielki dystans do siebie. Ostatnio udowodniła to w programie Kuby Wojewódzkiego , gdzie zdominowała całe show. Przypomnijmy: Chylińska zaplanowała przyszłość swoich dzieci: Będzie samodyscyplina Agnieszka Szulim chyba trochę pozazdrościła szumu po emisji odcinka, dlatego też w swoim programie " Na językach " poświęciła wokalistce najwięcej czasu. Dziennikarka przypomniała wszystkim początki wielkiej kariery piosenkarki - od czasów O.N.A. do dziś. Wspominała również słynne rozdanie Fryderyków, kiedy to Chylińska wypowiedziała kultowe już słowa: "Nauczyciele. Fuck off": Ja byłam na tym rozdaniu wtedy . Agnieszka po nim została moją miłością - przekonywała Szulim Głos zabrała również Patrycja Markowska : Gubię się, jakie jest jej prawdziwe wnętrze. Wole ją w poszukiwaniach. Tęsknie jednak za Agnieszką rockową, gdzie miała mądre, przemyślane teksty, hity dla pokoleń - oceniła koleżanka po fachu Karolina Korwin Piotrowska stwierdziła zaś w opozycji do innych, że jej ostatnia płyta wcale nie była najgorsza: Wszyscy śmiali się z jej ostatniej płyty, ale to najbardziej szczera płyta jaką nagrała. To był ukłon wobec jej nastoletnich miłości, ona marzyła by zaśpiewać z Tomasem Andersem - oceniła dziennikarka A nam pozostaje czekać na kolejny album! Zobacz:  TOPtrendy 2014: Wystąpi ponad 30 gwiazd! Znamy pełną listę     "Złote myśli" Agnieszki u Kuby:

Agnieszka Chylińska gościem w Dzień dobry TVN
Eastnews
Newsy
Chylińska szczerze o swoim mężu: "Żartuję sobie z Markiem, że ja się z nim rozwiodłam..." Za co go kocha?

Agnieszka Chylińska u Kuby Wojewódzkiego zdradziła za co tak bardzo kocha swojego męża Marka. Bo mimo, że dużo przeklina i ma mocny charakter to jej mąż - ją idealizuje. Wokalistka przytoczyła pewną historię związaną z ich córką, aby podać przykład idealizowania jej osoby. Zobacz: "Nie wiem jak żyć. Mam nadzieję, że prywatnie zbiorę się do kupy" wyznaje Agnieszka Chylińska Za co ja kocham mojego męża, za to, że on mnie idealizuje. Marek przychodzi do przedszkola, a panie bardzo delikatnie mówią tak: "dzisiaj państwa córka trochę przeklinała", a Marek na to "no w domu tego nie słyszała. Za to go uwielbiam - zdradziła Agnieszka Chylińska. Chylińska u Wojewódzkiego raz na zawsze zamknęła też temat rozwodu ze swoim mężem, który wszyscy zaczęli sugerować po jej wywiadach i tym, że przeżywa trudny okres w życiu. Powiedziała na kanapie u Kuby, że: Żartuję sobie z Markiem, że ja się z nim rozwiodłam, tą płytą. Agnieszka Chylińska przy okazji wydania swojej płyty dopiero po 7 latach milczenia, opowiedziała, że nie mogła jej wcześniej nagrać bo w życiu prywatnym jej się nie układała. Jednak wokalistka nie zdradza szczegółów. Jednak jak sama deklaruje, męża kocha :).   Zobacz: Kuba Wojewódzki pokazał fragment programu z Agnieszką Chylińska i przyznaje: "Prawie roast" WIDEO   Agnieszka Chylińska tak średnio co dwa lata jest gościem u Kuby Wojewódzkiego. Jemu powie zawsze najwięcej :).   Agnieszka Chylińska rzadko udziela wywiadów, ale przy okazji wydania nowej płyty i singla "Królowa łez" jest teraz wszędzie.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner