Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Fakty Chicago
Newsy

Agnieszka Chylińska też pisze książkę

Dołączyła do Cichopek, Ibisza i Majdana

Na rynku wydawniczym pojawia się coraz więcej książek pisanych przez celebrytów. Poradniki, autobiografie i inne "dzieła" mają w swojej kolekcji już takie gwiazdy jak: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Weronika Marczuk czy też ostatnio Radosław Majdan. Okazuje się, że do grona piszących gwiazd dołączyła właśnie Agnieszka Chylińska, która na łamach "Faktu" przyznała, że już wkrótce pojawi się jej pierwsza książka.

-Liczę, że książka ukaże się jeszcze w tym roku, w przeciwnym razie będę strasznie płakała. Wiem, że będę musiała przyjąć klatę recenzję nie ze względu na zawartość książki, ale ze względu na to, kto ją napisał. Nie ukrywam, że jest to bardzo trudny debiut, ale jestem dobrej myśli. Mam poczucie, że jest to coś bardzo pozytywnego i dobrego- wyznała Agnieszka Chylińska.


Sama piosenkarka nie chce zdradzić o czym będzie opowiadać jej pierwsza książka. Według informacji prasowych z pewnością nie będzie to autobiografia. Kupicie książkę Agnieszki Chylińskiej, która od niedawna przefarbowała się na blond?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Chuda Agnieszka Chylińska w sukience w ananasy na ramówce TVN
AKPA
Newsy
Agnieszka Chylińska napisała czwartą książkę! O czym tym razem?
Agnieszka Chylińska napisała czwartą książkę! O czym tym razem?

Agnieszka Chylińska nie przestaje nas zaskakiwać! Choć gwiazda jest jurorką “Mam talent” i wychowuje trójkę małych dzieci, znalazła czas na napisanie kolejnej książki. Już 18 listopada ukaże się jej książka pt. „Zezia i wszystkie problemy świata". Jako pierwsze nowe przygody Zezi poznały dzieci wokalistki. Książka Agnieszki Chylińskiej - Zezia i wszystkie problemy świata “Testuję moją literaturę na moich dzieciach. To przyjemne, gdy ktoś mówi, że to jest dobrze napisane. Dla mnie, dziewczyny z kompleksem „bez matury", to jest bardzo duży komplement. To dla mnie również niespodzianka, że ludzie chcą ode mnie książki pozytywnej, która nie ociera się o skandal” Agnieszka napisała już trzy książki „Zezia i Giler", „Zezia, Giler i Oczak" oraz  ” Labirynt Lukrecji”,   które spotkały się ze świetnym odbiorem zarówno u dzieci, jak i rodziców.  “Moja bohaterka, którą poznaliśmy jako ośmiolatkę, teraz ma już 11 lat. Zaczyna dojrzewać, widzi więcej, czuje więcej. Ten świat, który ja opisuję, nie jest cukierkowy. To jest książka o relacjach. Relacje to jest wspólny klucz dla trzech części. Relacje na linii rodzice – dziecko, dziecko – dziadkowie”, powiedziała Agnieszka. O popularności bohaterki, którą stworzyła Agnieszka świadczy fakt, że na Facebooku powstała nawet grupa fanów Zezi! Wszystko wskazuje zatem na to, że i kolejna książka wokalistki odniesie wielki sukces.   ZOBACZ:  Agnieszka Chylińska ma anoreksję? Agustin Egurrola mówi: "Byłem z nią kilka razy na obiedzie i..."   Agnieszka Chylińska w Mam Talent Agnieszka Chylińska na jesiennej ramówce TVN Agnieszka Chylińska na castingu do "Mam talent"

Agnieszka Chylińska tatuaż na twarzy
Instagram
Newsy
Kiedy nie może koncertować i występować w "Mam talent" - pisze. Agnieszka Chylińska w tym roku wydaje aż dwie książki! Czy zmienia zawód? na pon
Kiedy nie może koncertować i występować w "Mam talent" - pisze. Agnieszka Chylińska w tym roku wydaje aż dwie książki! Czy zmienia zawód? na pon

Właśnie ukazała się jej nowa książka dla dzieci, a ona… już pisze następną! Czy Agnieszka Chylińska   zainspirowała się pandemią? Kiedy zatrzymały się niemal wszystkie moje sprawy zawodowe i zamknęłam się w domu, od razu pomyślałam, że nie będę marudzić, tylko spożytkuję energię na coś pozytywnego, mówi  Agnieszka Chylińska. Co Agnieszka Chylińska robiła podczas pandemii? Okazałam się kreatywna w kuchni i ogrodzie. Wymalowałam pół mieszkania. Dostałam też piątkę z polaka i wiem już, że nieźle pamiętam matematykę na poziomie klasy trzeciej", śmieje się wokalistka. Choć w filmikach zamieszczanych na Instagramie przyznaje, że domowa szkoła dla trójki dzieci nieźle dała jej w kość, znalazła czas na napisanie szóstej części sagi o najmłodszym synu państwa Zezików. „Dzielny Oczak” właśnie ma premierę, a jego autorka już zaczęła pisać kolejną książkę dla dzieci! Tym razem z zupełnie nowymi bohaterami. Temat? Będzie to opowieść o dziecku, które potrzebuje szczególnej opieki. Książka zostanie wydana jeszcze w 2020 roku! A kiedy Agnieszka wróci na scenę. Ma nadzieję, że już we wrześniu. Więcej w najnowszym "Party".  

Agnieszka Chylińska  w czarnej sukience
Newsy
Dlaczego Agnieszka Chylińska znika ze sceny? Tylko nam zdradziła prawdę!
Dlaczego Agnieszka Chylińska znika ze sceny? Tylko nam zdradziła prawdę!

Przez ostatnie trzy lata żyła bardzo intensywnie. Agnieszka Chylińska wydała dwie hitowe płyty, zagrała kilkaset koncertów i wystąpiła w czterech edycjach „Mam talent!”. Jak dowiedział się "Flesz", po koncercie "Top of the Top Festival" w Sopocie, gwiazda chce na kilka miesięcy zniknąć ze sceny! Bardzo mocno angażuję się we wszystko, co robię. A że ostatnio intensywnie koncertowałam, teraz potrzebuję nabrać wiatru w żagle i odpocząć - potwierdza Agnieszka, którą spotkaliśmy tuż przed występem na Top of the Top Sopot Festivalu. Dalsze plany Agnieszki Chylińskiej Co Agnieszka Chylińska  będzie robić przez najbliższe pół roku? Będę pisać książkę, ale chcę poświęcić ten czas przede wszystkim sobie i swojej rodzinie. Nigdy nie epatowałam swoim życiem prywatnym, ale mam przecież trójkę dzieci – śmieje się Agnieszka, mama 13-letniego Ryśka, 9-letniej Esterki i 6-letniej Krysi. Gwiazda planuje na dobre wrócić do koncertowania dopiero zimą. Z  okazji 25-lecia swojej obecności na scenie ruszy w wielką, międzynarodową trasę koncertową. Wystąpi nie tylko w polskich miastach, ale i w Brukseli, Manchesterze, Hadze, Londynie i Dublinie. Trasa zaczyna się koncertem w Szczecinie już w grudniu. Ale na dobre gwiazda w trasę rusza dopiero w lutym. Fani Agnieszki nie muszą się jednak martwić, bo wokalistkę będziemy oglądać całą jesień w programie "Mam talent" w roli jurora. Większość odcinków do tego show gwiazda nagrała podczas wakacji i obiecuje, że weźmie też udział w programach na żywo. Na jesieni będzie też o niej głośno ze względu na wydanie kolejnej książki, która na razie owiana jest tajemnicą! Chcę nabrać powietrza, by w lutym rozwalić system - zapowiada Agnieszka Chylińska. Więcej o Agnieszce i...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner