Agent gwiazdy

Agent: odcinek 7. Z programu odpadła Sylwia Szostak! Rywalizacja między gwiazdami się zaostrza!

Agent gwiazdy

Agent, odcinek 7. Kto odpadł z programu? Kto jest agentem? Przypomnijmy, że w szóstym odcinku odpadła Eva Halina Rich, której zniknięciem przejęła się tylko Sylwia Szostak. Kto odpadł teraz? Sylwia Szostak! Jak do tego doszło?

Prześledźmy co się działo?

Pierwsze zadanie to odnaleźć porwane Monikę i Sylwię

Monika Mrozowska i Sylwia Szostak zniknęły w nocy. Zadaniem 6-osobowej grupy było je odnaleźć. Czy bardzo chcieli? Moniki nie bardzo...

Monika bywa fałszywa i traktujemy ją z rezerwą - mówił Antek Królikowski.

Wiele razy próbowała nas oszukać. Nawet Huberta próbowała wyprowadzić w pole. Jest bardzo podejrzana - dodali Macademian Girl i Tomek Oświeciński.

Grupa ma znaleźć klucz i telefon nad brzegiem rzeki. Mają na to 2,5 godziny, a do zdobycia 3,5 tys. złotych. 

Podzielili się: jedna trzyosobowa grupa porusza się jeepem, druga motorówką. Tymczasem dziewczyny są w opuszczonym, zamkniętym szpitalu. Odgadły kiedy szpital został zamknięty i dzięki temu dotarły do telefonu, na który grupa ma zadzwonić.

Grupa również odgadła zagadki i znalazła swoje telefony. Jednak kontakty między grupami, a dziewczynami były nerwowe.

Silny, mądra i wesoły - scharakteryzował Antka, Tamarę i Tomka - Hubert.

Ta grupa jechała jeepem. Antek chciał jak najbardziej zdenerwować Monikę i Sylwię. I trzeba przyznać, że mu się udało. Kiedy Antek skontaktował się z dziewczynami, zaczął z nimi ostro.

- Grzecznie proszę się odzywać, bo was nie uwolnimy. Dyskutujemy z tym, żeby was odnaleźć, nie wszyscy chcą - Antek ostro rozmawiał z Mrozowską.

Grupa postanowiła też zmylić dziewczyny - wymyślili inną wersję wydarzeń dla Moniki i Sylwii, by źle odpowiadały na pytania końcowe.

Zadnie drugie wymiana kopertami z immunitetem i pieniędzmi

Kolejne zdanie: koperty, w których są pieniądze, jokery lub immunitet. Każdy zaglądał do swojej koperty i musiał oddać ją osobie, której chce coś dać lub podejrzewa, że ta osoba ma immunitet lub jokera.

Antek szybko wymienił się z Tamarą. I zdobył Immunitet.

W tym zadaniu wyszło na jaw, kto tak naprawdę z kim trzyma. Antek z Tamarą, ale niepocieszony był trzymający się z nimi Tomek Oświeciński. Cała grupa nic nie zarobiła, a mogła 1000 zł. Nikt nie chciał przemyśleć jak zdobyć pieniądze dla grupy, każdy wolał jokery i immunitet.

Na koniec Antek "wspaniałomyślnie" chciał wymienić się z Szostak immunitetem za 3 jokery, które dziewczyna otrzymała w kopercie od Dominiki Wiśniewskiej. Kinga Rusin upomniała go, że to niezgodne z regułami Agenta, o czym przecież Królikowski doskonale wiedział.

Trzecie zadanie w Agencie - strącenie krążków na wysokościach

 

Każdy z uczestników zjeżdżając liną z góry na dół może strącić porcelanowe krążki, na których są napisane kwoty, które mogą zdobyć, immunitet lub joker. Po tym zadaniu też się okazało kto gra dla grupy, a kto dla siebie. Antek nie strącił nic, ale ma immunitet. Dominika strąciła jokera. Hubert z którego nieporadności wszyscy sobie robią żarty, strącił immunitet. Tamara zdobyła jokera. Za to Sylwia Szostak strąciła pieniądze dla grupy - 200 zł. Joanna Jabłczyńska stwierdziła, że chce pocieszyć Oświecińskiego i zostawi mu do strącenia jokera, a sama strąci pieniądze. Joanna strąciła 1000 zł dla grupy. A na koniec dała Tomkowi jokera, którego miała z innego zadania. Bo Tomek nie strącił nic.

W dobroć Jabłczyńskiej nie wierzy Tamara, ale Antek stwierdził, że zyskała tym w jego oczach. Monice udało się i strąciła jokera.

Grupa zarobiła tylko 1200. Tym samym w puli Agent: gwiazdy jest w sumie od pierwszego odcinka 52 600 tys. zł.

Dlaczego odpadła Sylwia Szostak?

 

O tym kto odpadnie zdecydował czas odpowiadania na pytania w teście, bo w pod względem poprawności odpowiedzi był remis. Hubert, Antek i Tamara byli bezpieczni. Ale odpadła Sylwia Szostak, która zapomniała przed przystąpieniem do testu wyłożyć jokera. A grupa skutecznie okłamała ją i Monikę w sprawie relacji z ich uwalania, przez co źle odpowiadały na pytania z tej części zadania.

Joanna Jabłczyńska podsumowała, że musi zacząć działać z którąś z grup, bo ją wykopią następną.

Odcinam się od grupy, nie wchodzę w pakty, porozumienia, i do chyba nie jest dobre – czas to zmienić - powiedziała Joanna.

Kto występuje w programie "Agent"? Kto jest agentem?

W programie "Agent" zostało kilkanaście gwiazd: aktorka i prawniczka Joanna Jabłczyńska, prezenter Hubert Urbański, aktor Antoni Królikowski, managerka, trenerka biznesu i rozwoju osobistego Dominika Tajner-Wiśniewska, aktorka Monika Mrozowska, blogerka Tamara Gonzalez Perea - "Macademian Girl", modelka fitness oraz kulturysta i trener Tomasz Oświeciński. Z programem pożegnali się: Michał Szpak, Kamila Szczawińska, Maciek Sieradzky, Rafał MaślakVienio, Eva Halina Rich, a teraz Sylwia Szostak.

Program jest bardzo nieprzewidywalny, ponieważ  w pierwszym odcinku odpadł Antek Królikowski, po czym... do programu wrócił!

Kto będzie następny?

 

Zobacz także: Trenerka fitness w programie Agent. Kim jest Sylwia Szostak i czy ma coś wspólnego z Karoliną?

 

Sylwia Szostak wygląda tak w prywatnie tak. Polubiliście ją?

Sylwia szostak w kostiumie kompielowym

 

Sylwia Szostak w programie Agent.

Sylwia Szostak w Agencie
Facebook

 

Sylwia Szostak z uczestnikami programu Agent.

Sylwia Szostak w programie Agent

Więcej na temat Agent Sylwia Szostak
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36