Kamila Szczawińska w czarnej sukience
TV-Show

Za nami trzeci odcinek "Agenta"! Z programu odpadła Kamila Szczawińska

Za nami trzeci odcinek "Agenta"! Z programu odpadła Kamila Szczawińska

Kamila Szczawińska odpadła w trzecim odcinku "Agenta"! W zeszłym tygodniu z programiem pożegnał się Rafał Maślak i Vienio, natomiast powrócił Antek Królikowski, który odpadł w pierwszym odcinku. 

Jak zawsze nie zabrakło emocji i tak naprawdę do samego końca nie było wiadomo, kto pożegna się z programem. Podobnie jak w dwóch poprzednich odcinkach tak i teraz uczestnicy musieli zmierzyć się z wymagającymi zadaniami. Mieli jednak na uwadze to, że są obserwowani przez pozostałych członków ekipy. Jakie zadania mieli w trzecim odcinku?

Anna Lewandowska już wkrótce zostanie mamą. Jakie rady dla niej ma Kamila Szczawińska?

Pierwsze zadanie w trzecim odcinku "Agenta"

Po wszystkich odcinkach uczestnicy zgromadzili 9500 zł. Zadaniem gwiazd jest powiększyć tę kwotę - pieniądze dostają za kolejne dobrze wykonane zadania. A agenta... uszczuplić ją.

Co było pierwszym w trzecim odcinku? Gwiazdy musiały zmierzyć się z wieżowcem Downtown. Aby uczestnicy mogli zdobyć 6 tysięcy złotych 8 z 12 osób musiało zejść z wyskości na linie po ścianie budynku. 

Jako pierwsza zeszła Eva Rich. Kinga Rusin zaproponowała jej układ. Eva musiała zdecydować, czy jej zdaniem zejdzie cała 12. Wtedy do wspólnej puli otrzymaliby podwójną kwotę pieniędzy. Natomiast jeśli im się nie uda nie otrzymują nia złotówki. Eva nie zgodziła się na tę propozcyję.

Kolejne osoby, które zeszły to Dominika Tajner, Asia Jabłczyńska, Macademian Girl, Antek Królikowski, Kamila Szczawińska i Monika Mrozowska. Prowadząca zaproponowała Monice ten sam układ co Evie. Aktorka przyjęła propozycję Kingi Rusin, co wywołało niezadowolenie reszty grupy, której udało się już zejść. Niestety Sylwia Szostak nie zdecydowała się zejść, co sprawiło, że decyzja Moniki Mrozowskiej pozbawiła grupę 6 tysięcy złotych. Od tej chwili atmosfera w grupie była już bardzo napięta.

Drugie zadanie w trzecim odcinku programu "Agent"

Uczestnicy mogli odrobić 6 tysięcy stracone przez Monikę. Kinga Rusin zaproponowała grupie... dyktando, na co przystali. Trzeba jednak przyznać, że nie należało ono do najprostszych! Uczestnicy mieli nie lada problemy z napisaniem niektórych słów.

Ci, którzy nie zeszli po ścianie budynku musieli pokazać swoje dykatndo. Te osoby to Tomasz Oświeciński, Hubert Urbański i Sylwia Szostak. Pozostali musieli obstawić, ile błędów te trzy osoby zrobiły podczas pisania. Mogli obstawiać co 10.

Gwiazdy obstawiły, że Hubert zrobił między 10 a 20 błędów, a pozostali 20-30. Ostatecznie Sylwia popełniła 25 błędów, co zgadzało się z typowaniami grupy. W ten sposób wszyscy zarobili 2 tysiące złotych. Tomek podczas pisania zrobił 18 błędów. Grupa obstawiła więc za dużo. Hubert z kolei popełnił 6 błędów, więc grupa też celowała za wysoko. 

Mimo wygrania 2 tysięcy złotych w grupie panował wciąż ponury nastrój.

Trzecie zadanie w trzecim odcinku programu "Agent"

Kinga Rusin poprosiła dwie osoby, które orientują się w terenie i nie mają problemu z odczytywaniem mapy. Wystąpili Asia Jabłczyńska i Antek Królikowscy. To był błąd, ponieważ oni musieli pojechać do miejsca docelowego, do którego musieli dotrzeć pozostali uczestnicy podzieleni na dwie drużyny. Pierwsza mogła skręcać tylko w lewo, druga w prawo. Na wszystko mieli godzinę.

Grupa, która mogła skręcać tylko w prawo to Hubert, Eva, Sylwia, Tomek i Dominika. Grupa skręcająca w lewo to Tamara, Maciek, Kamila, Monika i Michał. Natomiast Asia i Antek musieli pomagać im w dotarciu do celu. Gwiazdy po drodze musiały znaleźć osoby z kopertami, w których były pieniądze. Natomiast jeśli nawet zdobyliby pieniądze, a nie dotarliby do celu w godzinę - wszystko by przepadło.

Na szczęście obu grupom udało się dotrzeć do celu w określonym czasie. Razem zdobyli więc 7 tysięcy złotych. W sumie na koniec odcinka we wspólnej puli znalazło się 18 500 złotych. 

Na koniec uczestnicy musieli rozwiązać ankietę, w której typowali, kto może być agentem. Ten, kto wskazał najmniej poprawnych odpowiedzi na temat agenta - odpadał z programu. Tym razem była to Kamila Szczawińska!

 

Zobacz: Kinga Rusin w Afryce, a Rafał Maślak już w Polsce! Czyżby model odpadł już z "Agenta"?​

 

Kamila Szczawińska odpadła z Agenta

Kamila Szczawińska
ONS

 

W poprzednim odcinku z programem pożegnał się Rafał Maślak

Rafał Maślak w niebieskiej marynarce

Kasia Burzyńska w spiętych włosach
Newsy
Wierzbicka, Burzyńska, Szczawińska i inne gwiazdy na prezentacji butów Emu! ZDJĘCIA
Wierzbicka, Burzyńska, Szczawińska i inne gwiazdy na prezentacji butów Emu! ZDJĘCIA
Kamila Szczawińska promuje książkę "Kuchnia dla całej rodziny"
East News
Newsy
Kamila Szczawińska promuje książkę kulinarną i... zachwyca figurą! Tylko spójrzcie na te ZDJĘCIA
Kamila Szczawińska promuje książkę kulinarną i... zachwyca figurą! Tylko spójrzcie na te ZDJĘCIA
Program Agent TVN sceny z pierwszego odcinka
facebook.com/agentgwiazdytvn
TV-Show
Pierwszy odcinek nowego "Agenta"! Odpada Antek Królikowski!
Zobaczcie naszą relację

W pierwszym odcinku programu "Agent" odpadł Antek Królikowski! Kto zatem jest agentem w programie "Agent Gwiazdy" ?   Za nami pierwszy odcinek długo wyczekiwanego show TVN. W programie spotkało się kilkanaście gwiazd: projektant mody Maciej Sieradzky, aktorka i prawniczka Joanna Jabłczyńska, Mister Polski 2014 Rafał Maślak, modelka Kamila Szczawińska, prezenter Hubert Urbański, wokalista Michał Szpak, aktor Antoni Królikowski, managerka, trenerka biznesu i rozwoju osobistego Dominika Tajner-Wiśniewska, aktorka Monika Mrozowska, modelka i bohaterka "Żon Hollywood" Eva Halina Rich, blogerka Tamara Gonzalez Perea - "Macademian Girl", raper i producent Piotr "Vienio" Więcławski, modelka fitness, trenerka personalna Sylwia Szostak oraz kulturysta i trener Tomasz Oświeciński. Pierwszy odcinek programu "Agent" - relacja Już na samym początku niektórzy nie przypadli sobie do gustu. Tomasz Oświęcimski i Michał Szpak od razu wyznali, że nie przepadają za sobą. Z kolei Hubert Urbański zwrócił uwagę na liczbę walizek Macademian Girl - do Afryki pojechała aż z trzema! Uczestnicy wybrali się do Soweto, legendarnych biednych przedmieść Johannesburga. Gwiazdy znalazły tam skrzynkę z telefonem, którą otworzyli i dzięki temu udało im się skontaktować z Kingą Rusin. To właśnie od niej otrzymali pierwsze zadanie - znaleźć osoby ze zdjęć, które były w kopertach.   Jako pierwsza do poszukiwań przystąpiła grupa w składzie Monika Mrozowska, Tomek Oświęciński i Antek Królikowski. Jako drudzy w drogę wyruszyli Asia Jabłczyńska, Dominika Tajner, Rafał Maślak i Michał Szpak. Im udało się znaleźć osobę bardzo szybko, bo aż w ciągu 6,5 minuty! To jednak nie koniec. Trzecia grupa to Maciej Sieradzki, Ewa Rich i Sylwia Szostak. Wszyscy troje działali dosyć chaotycznie, ale w końcu udało im się dotrzeć do osoby, której szukali. Sylwia zaczęła podejrzewać Evę...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik