Agata Passent na gali Kobieta Roku 2015
ONS
Newsy

Agata Passent jest w ciąży! Pamiętacie wywiad Kuczoka? "Przez pół roku właściwie żyliśmy w łóżku"

To dopiero zaskoczenie!

 

Agata Passent jest w ciąży!Agata Passent i Wojciech Kuczok to jedna z najbardziej zaskakujących par w polskim show-biznesie. Zamieszkali razem już po dwóch miesiącach znajomości. A pół roku potem wzięli ślub zaraz po tym, jak dziennikarka i pisarka sama oświadczyła się Kuczokowi, również pisarzowi.

Pamiętacie wywiad Wojciecha Kuczoka dla "Vivy!", w którym mówił o ich płomiennej miłości?


To była fascynacja od pierwszego wejrzenia. Poznaliśmy się z Agatą w listopadzie zeszłego roku, a w czerwcu wzięliśmy ślub. Tempo piorunujące. Nie daliśmy sobie czasu na zastanawianie. Przez pół roku właściwie żyliśmy w łóżku - wyznał wówczas Kuczok.

Z równie wielkim uczuciem Agata Passent mówiła o swoim mężu w rozmowie z Twoim Stylem.

Kiedy poznałam Kuczoka, przeżyłam takie prawdziwe coup de foudre. Miłość od pierwszego wejrzenia. Jak mówi moja przyjaciółka- to Krejzol. Kolejny w moim życiorysie.Potem po kilku miesiącach pojawiła się informacja, że Agata i Wojciech chcą się rozwieść! Wojciech Kuczok mówił wówczas w magazynie Grazia, że to już koniec ich związku.
 

Warszawski rozdział został zamknięty w styczniu. Wczesną wiosną przyjechałem do Podlesic i rychło pomyślałem, że chciałbym tu zostać. Teraz trwa sprawa rozwodowa. Nieistotne kto złożył pozew. To małżeństwo przechodzi do historii, ponieważ nie byliśmy stworzeni do tego, by żyć ze sobą na co dzień. Każde rozstanie jest bolesne. To zdrowy ból. Pouczający.


Wygląda na to, że kryzys minął. Bo, jak się dowiedzieliśmy, Agata Passent jest w ciąży!


Czytaj także: Niespodziewany finał rozwodu Passent. Zaskoczyła wyznaniem w tabloidzie


Z wnuka bardzo cieszy się Daniel Passent, tata Agaty. Szczęśliwy dziennikarz opowiada swoim znajomym, że już niedługo zostanie dziadkiem.

Agata Passent ma już dziewięcioletniego syna Jakuba z poprzedniego związku z fotografem Wojciechem Wieteską. Wojciech Kuczok ma dwoje dzieci z poprzednich związków - 14-letnią Zosię, która mieszka w Szkocji i 22-letniego Staszka, który studiuje w Krakowie.

Jak udało nam się ustalić dziecko pisarskiej pary pojawi się na świecie w grudniu.

Gratulujemy!

 

 Agata Passent w granatowej sukni
Newsy
Agata Passent z coraz większym brzuszkiem na imprezie ZDJĘCIA
Agata Passent z coraz większym brzuszkiem na imprezie ZDJĘCIA
Agata Passent w granatowej sukience
Newsy
Agata Passent urodziła! Wiemy, jak nazwała syna!
Agata Passent urodziła! Wiemy, jak nazwała syna!

Agata Passent urodziła syna! Córka Agnieszki Osieckiej poinformowała o tym na Facebooku, ale w bardzo nietypowy sposób. Zamiast, jak inne gwiazdy pokazać urocze zdjęcie dziecka, wrzuciła zdjęcie swojego posiłku, który otrzymała na porodówce. Przy okazji zdradziła, że jej syn otrzymał imię Antoś, a jego tata Wojciech Kuczok był bardzo dzielny podczas porodu.  Agata Passent urodziła syna! "Na porodówce w szpitalu skończyli z ośmiorniczkami. Zupa mleczna może teraz zagości na salonach i dyplomatycznych lanczach. poród za mną, a teraz cieszę się że nasz Antoś będzie beneficjentem dobrych zmian i jestem ciekawa jak sobie dam radę z kolejną fazą macierzyństwa. Moje 500 zl przeznaczę na rehabilitację kręgosłupa bo karmienie piersią to ciężki test na mój odcinek lędźwiowy. Mąż dał radę nie zemdleć podczas porodu. Brahwo my!", napisała Agata Passent.  (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Zdjęcie posiłku Agaty Passent na porodówce: (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Na porodówce w szpitalu skończyli z ośmiorniczkami. Zupa mleczna może teraz zagości na salonach i dyplomatycznych... Posted by Agata Passent on  7 grudnia 2015 Przypominamy, że Agata Passent i Wojciech Kuczok poznali się pod koniec 2012 roku. Po dwóch miesiącach znajomości zdecydowali się zamieszać razem, a pół roku później wzięli ślub.  Agata Passent i Wojciech Kuczok...

Agata Passent i Wojciech Kuczok o rozwodzie
ONS
Newsy
Mąż Passent wysłał do "Vivy!" smsa w sprawie rozwodu
Co w nim napisał?

Pod koniec 2013 roku jeden z tabloidów podał, że Agata Passent i Wojciech Kuczok rozwodzą się po... 6-u miesiącach ślubu. Informacja wydawała się zaskakująca, z racji trwającego pół roku uczucia, o którym para żywnie opowiedziała w jednym z wywiadów. Niemniej jednak długo plotki pozostały bez komentarza . Przed świętami Bożego Narodzenia dopiero pojawił się pierwszy sygnał, że wszystko wróciło na właściwy tor. Zobacz: "Udało się opanować konflikt" Teraz o zażegnanym kryzysie (a nawet i o jego braku) w związku napisał w... smsie do "Vivy!" Wojciech Kuczok. - To bzdury. Jesteśmy z Agatą, kochamy się, żyjemy razem . A doniesienia o końcu naszej miłości są równie wiarygodne, jak prognozy dotyczące końca świata. Jego zdanie podzieliła również menadżerka córki Osieckiej: - Agata zdecydowanie dementuje wszelkie plotki o rozwodzie . Zatem gratulujemy i życzymy kolejnych miłosnych uniesień. Zobacz: Passent rozwodzi się po pół roku po ślubie Agata Passent wśród gwiazd:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner