Reklama

Agata Passent jest w ciąży!

Agata Passent i Wojciech Kuczok to jedna z najbardziej zaskakujących par w polskim show-biznesie. Zamieszkali razem już po dwóch miesiącach znajomości. A pół roku potem wzięli ślub zaraz po tym, jak dziennikarka i pisarka sama oświadczyła się Kuczokowi, również pisarzowi.

Pamiętacie wywiad Wojciecha Kuczoka dla "Vivy!", w którym mówił o ich płomiennej miłości?


To była fascynacja od pierwszego wejrzenia. Poznaliśmy się z Agatą w listopadzie zeszłego roku, a w czerwcu wzięliśmy ślub. Tempo piorunujące. Nie daliśmy sobie czasu na zastanawianie. Przez pół roku właściwie żyliśmy w łóżku - wyznał wówczas Kuczok.

Z równie wielkim uczuciem Agata Passent mówiła o swoim mężu w rozmowie z Twoim Stylem.

Zobacz także

Kiedy poznałam Kuczoka, przeżyłam takie prawdziwe coup de foudre. Miłość od pierwszego wejrzenia. Jak mówi moja przyjaciółka- to Krejzol. Kolejny w moim życiorysie.

Potem po kilku miesiącach pojawiła się informacja, że Agata i Wojciech chcą się rozwieść! Wojciech Kuczok mówił wówczas w magazynie Grazia, że to już koniec ich związku.

Warszawski rozdział został zamknięty w styczniu. Wczesną wiosną przyjechałem do Podlesic i rychło pomyślałem, że chciałbym tu zostać. Teraz trwa sprawa rozwodowa. Nieistotne kto złożył pozew. To małżeństwo przechodzi do historii, ponieważ nie byliśmy stworzeni do tego, by żyć ze sobą na co dzień. Każde rozstanie jest bolesne. To zdrowy ból. Pouczający.


Wygląda na to, że kryzys minął. Bo, jak się dowiedzieliśmy, Agata Passent jest w ciąży!


Czytaj także: Niespodziewany finał rozwodu Passent. Zaskoczyła wyznaniem w tabloidzie


Z wnuka bardzo cieszy się Daniel Passent, tata Agaty. Szczęśliwy dziennikarz opowiada swoim znajomym, że już niedługo zostanie dziadkiem.

Agata Passent ma już dziewięcioletniego syna Jakuba z poprzedniego związku z fotografem Wojciechem Wieteską. Wojciech Kuczok ma dwoje dzieci z poprzednich związków - 14-letnią Zosię, która mieszka w Szkocji i 22-letniego Staszka, który studiuje w Krakowie.

Jak udało nam się ustalić dziecko pisarskiej pary pojawi się na świecie w grudniu.

Gratulujemy!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama