Agata Passent rozstała się z mężem
Akpa

Niespodziewany finał rozwodu Passent. Zaskoczyła wyznaniem w tabloidzie

Agata Passent rozstała się z mężem
Akpa

Zawirowania wokół małżeństwa Agaty Passent i Wojciecha Kuczoka trwają od kilku miesięcy. Najpierw pojawiły się doniesienia o kryzysie, potem o rozwodzie, który został jednak szybko zdementowany przez męża córki Osieckiej. Potem on sam udzielił obszernego wywiadu "Grazii", opowiadając o rozstaniu z żoną i nowym życiu. Przypomnijmy: Mąż Passent udzielił zaskakującego wywiadu. Opowiedział o ich rozwodzie

Passent również nie kryła rozżalenia, że jej trwające zaledwie kilka miesięcy małżeństwo się rozpadło, a w wywiadach ironizowała na temat mężczyzn w ogóle i nieudanego związku. Okazuje się jednak, że sprawa przybrała zupełnie nieoczekiwany obrót, a zakochani postanowili przemyśleć swoją decyzję. Passent poinformowała na łamach "Show", że jej rozwód z Kuczokiem został odwołany. Twierdzi nawet, że kryzys sprawił, że ich małżeństwo jest teraz bardziej... pikantne.
 

Informacje o naszym rekordowo krótkim stażu małżeńskim okazały się przedwczesne. Postępowanie rozwodowe zostało wstrzymane. Różnica charakterów okazała się pikantną przyprawą do przepisu na udany związek. Żyjemy zgodnie i konwencjonalnie - zdradza "Show" Agata.


To może teraz jakiś wywiad i sesja zdjęciowa?

Zobacz: "Jesteś obciążona genetycznie alkoholizmem"


Agata Passent na salonach:

Więcej na temat Agata Passent Wojciech Kuczok
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36