Party Stories
Osobisty trener Wolińskiego
Instagram
Newsy

Woliński pokazał swojego osobistego trenera. Ale ciacho!

To dzięki niemu ma tak seksowne ciało

Dawid Woliński od kilkunastu miesięcy intensywnie pracuje nad wysportowaną sylwetką i efekty są imponujące - projektant może pochwalić się idealnie wyrzeźbionym ciałem. To chyba najbardziej zadbany facet w polskim show-biznesie. Przypomnijmy: Woliński o luksusach: Siadam w domu na kanapie, a pani mi robi manicure

Tak fantastyczne efekty to nie tylko zasługa codziennego wysiłku Dawida, ale i jego trenera osobistego, Adama Sowy. Trener dba o dobieranie odpowiednich zestawów ćwiczeń, oczywiście uzależnionych od tego, nad którymi częściami ciała danego dnia Woliński chce się skupić. Ostatnio obaj Panowie efekty wspólnych zmagań postanowili udokumentować pamiątkową fotką, która wylądowała oczywiście na Instagramie projektanta. Musimy przyznać, że z takim trenerem i nam by nie brakowało motywacji do ćwiczeń ;)

Zobaczcie Dawida Wolińskiego i jego personalnego trenera, Adama Sowę. Przystojniak?

 

Zobacz też seksowne fotki Wolińskiego z siłowni:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tyszka i Woliński w restauracji Magdy Gessler
Newsy
Woliński i Tyszka na kolacji u Magdy Gessler. Czym ich ugościła?
Był śledzik i...

Dawid Woliński i Marcin Tyszka przyjaźnią się od wielu lat. Duet gwiazd miał nawet swego czasu program w TVN "Woli & Tysio", a ostatnio po raz kolejny obaj panowie wystąpili w trzeciej edycji "Top Model". Woliński doradzał też Tyszce przed jego występem na kanapie u Kuby Wojewódzkiego . Przypomnijmy: "Kompromitujące zdjęcia Kuby to pomysł Dawida" Ostatnio Dawid i Marcin postanowili wybrać się wspólnie na kolację, a wybór restauracji nie był przypadkowy, bo gwiazdorzy wylądowali u... Magdy Gessler . Słynna restauratorka osobiście ugościła Wolińskiego i Tyszkę w elitarnej restauracji "U Fukiera", a pamiątkowe zdjęcia z kolacji na swoim Instagramie umieścił oczywiście wielki fan tego portalu czyli Dawid. Mogliśmy się dowiedzieć z nich, że Gessler poczęstowała ich śledziem i kaczką, było więc smacznie i wykwintnie. Wierząc relacji Wolińskiego na jego Facebooku, uczta i drinki trwały do białego rana... Zobaczcie zdjęcia Wolińskiego z Tyszką i Gessler. Powinni razem wystąpić w jakimś programie o gotowaniu? Zobacz też zdjęcia seksownego Dawida Wolińskiego z siłowni:

Dita von Teese w sukience Dawida Wolińskiego
AKPA/ONS
Newsy
Sukces Wolińskiego - Dita Von Teese kupiła jego sukienkę
Ikona burleski stawia na polskiego projektanta

Kreacje z pod igły Dawida Wolińskiego noszą największe rodzime gwiazdy. Projektant w wielu wywiadach szczycił się również tym, że ma wiele klientek poza granicami Polski. Przechwałki są w pełni uzasadnione. W sukienkach jurora "Top Model" widziano m.in. Paris Hilton i Ditę Von Teese . Najlepszą międzynarodową ambasadorką talentu Dawida jest właśnie Dita. Królowa burleski w swojej garderobie ma kilka kreacji od Wolińskiego. Jakiś czas temu w jej szafie zawisł nowy nabytek, którym jest klasyczna granatowa sukienka z zabudowanymi ramionami i rękawami . Projektant na swoim Facebooku pochwalił się oczywiście swoim sukcesem , zamieszczając zdjęcie gwiazdy w jego projekcie. Myślicie, że nazwisko Woliński ma szansę stać się rozpoznawalne w modowych kręgach na całym świecie? Zobacz: Dita Von Teese w futrzanej kamizelce Dawida Wolińskiego Przepraszamy za słabą jakość zdjęć Gwiazdy w najpiękniejszych kreacjach Dawida Wolińskiego:

Dawid Woliński o sukcesie kolekcji dla dzieci
East News
TV-Show
Dawid Woliński w Dzień Dobry TVN o nowej kolekcji: "Coś niesamowitego, wszyscy się na to rzucili"

Dawid Woliński zaledwie kilka dni temu pochwalił się swoją nową firmą. Projektant stworzył markę Maki Mon Ami w której znalazły się akcesoria dla dzieci. W kolekcji Dawida Wolińskiego pojawiły się m.in. poduszki i kocyki. Okazuje się, że produkty stworzone przez jednego z ulubionych projektantów gwiazd stały się prawdziwym hitem . W dzisiejszym programie Dzień Dobry TVN Woliński pochwalił się swoim sukcesem. - Chciałem pokazać, że rzeczy od projektanta nie muszą być tylko super drogie i super ekskluzywne, ale mogą być fajnej jakości. Marka Maki Mon Ami jest moim oczkiem w głowie . Ja bardzo lubię detale, bardzo lubię dobrą jakość i nie pozwoliłem, żeby cokolwiek odstawało od moich standardów. J est to niesamowite, bo w ciągu kilku dni od premiery zostało nam z ponad 2 tysięcy rzeczy kilkadziesiąt. Coś niesamowitego, wszyscy się na to rzucili . Dostaje miłe listy z podziękowaniami, że wreszcie rzeczy które są fajne, robią fajną atmosferę w pokoju dziecka a jednocześnie nie są drogie. Nowa firma Dawida Wolińskiego powstała we współpracy z jego wieloletnią przyjaciółką, Magdą Janowską. Okazuje się również, że każde ze zwierząt, których nadruki pojawiły się w kolekcji inspirowane są dziećmi wspólniczki projektanta, ale i samym projektantem. Wszystkie zwierzęta moją swoje imiona. Wśród tych inspiracji zabrakło jednak córki Dawida. Dlaczego? - Mamy tutaj sowę Polę, lemura Leona, misia Dawida i lamę Milę. Moja córka już jest pełnoletnia i myślę, że miałaby duże poczucie obciachu gdyby się znalazła w postaci sowy - pomyślałaby, że "może jestem gruba". Lamy - chuda, misiek no nie tato dzięki. Gratulujemy sukcesu!   Zobacz również: Gwiazdy na premierze u Dawida Wolińskiego. Czym zaskoczył projektant? Dawid Woliński na prezentacji kolekcji dla dzieci Dawid Woliński...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner