Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na imprezie Polsatu
East News

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na okładce "Flesza"! Dlaczego ich małżeństwo się rozpadło? Zobacz, co jeszcze w numerze

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na imprezie Polsatu
East News

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski pojawili się na najnowszej okładce dwutygodnika "Flesz"! Dlaczego ich małżeństwo się rozpadło? Kto jest temu winien? Dominika Tajner po raz pierwszy zdradza kulisy tego rozwodu! Co jeszcze w najnowszym numerze? Zobacz poniżej!

Pierwszy wywiad Dominiki Tajner po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim

Ich rozstanie było dla wszystkich sporym szokiem. Jeszcze niedawno zapewniali w internecie, że nie mogą bez siebie żyć. Chwilę później okazało się, że Michał Wiśniewski za plecami żony złożył papiery rozwodowe! Do tej pory Dominika Tajner starała się nie komentować całej sytuacji. Teraz jednak zrobiła wyjątek. Dominika Tajner udzieliła "Fleszowi" pierwszego tak osobistego wywiadu, w którym zdradziła całą prawdę na temat swojego związku z Michałem Wiśniewskim!

Zobacz także: Rozwodu nie będzie? Dominika Tajner komentuje rozstanie z Michałem Wiśniewskim

Co jeszcze w najnowszym numerze "Flesza"? Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w TVP po tym, jak odsunięto ją od prowadzenia popularnych programów rozrywkowych. Zajrzeliśmy także na Mykonos, gdzie odpoczywają Lewandowscy i Szczęśni. Jak mija im urlop?

Jeśli już o wakacjach mowa, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla osób, które szykują się właśnie na wakacje. Wyjątkowe wyprzedaże i hity na urlop! Sprawdź, czego nie może zabraknąć w twojej walizce.

Najnowszy numer dwutygodnika "Flesz" już w poniedziałek 24 czerwca! 

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na okładce "Flesza"
Party.pl

Dlaczego ich małżeństwo się rozpadło?

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
East News

 

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44