Paulla

Paulla rozpoczęła działalność artystyczną w 1995 roku, w wieku zaledwie 16 lat. Już jako nastolatka pragnęła wejść do świata muzyki i śpiewać dla ludzi. W młodości wzięła udział w kilku programach poszukujących nowych talentów. Przełomem okazało się jej wystąpienie w konkursie, który odbył się w ramach reality show "Jestem, jaki jestem" Michała Wiśniewskiego. Od tamtej pory Paulla nagrała wiele piosenek i zaśpiewała na niejednej scenie. Za jakie przeboje pokochała ją publiczność?

Imię: Paulina

Nazwisko: Ignasiak

Nazwisko panieńskie: Ignasiak

Pseudonim: Paulla

Wzrost: brak informacji

Data urodzenia: 30.01.1979 r.

Znak zodiaku: Wodnik

Zawód: wokalistka śpiewająca muzykę pop

Osoby - związki:Piosenkarka Paulla w przeszłości spotykała się z muzykiem Adamem Konkolem, założycielem, liderem i gitarzystą zespołu Łzy. Ma z nim syna. Związek jednak rozpadł się, a artystka w 2010 roku wyszła za mąż za modela Rafała Wojtysiaka. Ta relacja również nie przetrwała i zakończyła się rozwodem w 2015 roku. W 2021 roku w mediach pojawiły się doniesienia o nowym mężczyźnie w życiu Pauliny Ignasiak. Obecny partner Paulli to Rafał Zemke, który jest także menedżerem wokalistki.

Rodzice: Krzysztof Ignasiak i Jolanta Ignasiak

Dzieci: syn Adam (ur. 2008)

Rodzeństwo: Paulla ma dwójkę młodszego rodzeństwa.

BIO: Paulla, a właściwie Paulina Ignasiak, urodziła się w Pleszewie. Jest absolwentką tamtejszego liceum. Na tym etapie edukacji należała do szkolnego chóru. Równolegle uczyła się także w Państwowej Szkole Muzycznej Pierwszego Stopnia w klasie gitary klasycznej i fortepianu. Ukończyła ją, mając 16 lat.W tym samym czasie spróbowała swoich sił w różnego typu konkursach. Odnosiła na tym polu sukcesy. Pierwszym z nich była wygrana konkursu "Talent '95". W 1996 roku młoda Paulla uplasowała się na drugim miejscu w programie "Śpiewać każdy może", z kolei w 1999 roku wzięła udział w Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu, w którym również zajęła drugie miejsce.Paulla pojawiła się także w programach takich jak "Szansa na sukces" i "Idol". Ważnym momentem okazał się jej udział w "Drzwiach do kariery", konkursie zorganizowanym przez gwiazdora Michała Wiśniewskiego w ramach jego programu "Jestem, jaki jestem" w 2005 roku.W kolejnych latach gwiazda Paulli rozbłysła. Wokalistka wydała wiele singli, które przypadły do gustu publiczności. Jej twórczość została doceniona m.in. podczas festiwalu TOPtrendy w 2009 roku. Wypuściła też dwa albumy studyjne - popularność zdobył zwłaszcza pierwszy z nich "Nigdy nie mów zawsze".Paulla Ignasiak nie tylko rozwija karierę jako wokalistka popowa, lecz także wystąpiła w znanych programach rozrywkowych. W 2010 roku pojawiła się w show "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje" w roli trenerki wokalnej sportowca Artura Partyki (występowała z nim również na scenie). W 2014 roku z kolei wzięła udział w pierwszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".W pewnym momencie Paulla zniknęła ze świata show-biznesu. W 2020 roku ogłosiła jednak powrót. Jej nadchodząca płyta ma ukazać się w 2022 roku. Promuje ją singiel "Huragan", do którego teledysk wokalistka nagrała w Portugalii.

Znana z: wykonywania wielu popularnych piosenek. Utwory Paulli, które zdobyły szczególnie dużą sławę, to m.in. "Od dziś", "Nigdy o tobie nie zapomnę", "I prosto w serce" czy "Chcę tam z tobą być". W początkach kariery rozpoznawalność przyniósł jej też cover piosenki "Lunatique" Edyty Górniak. Paulla nagrała go w dwóch wersjach językowych.

Funkcja w filmie:
 • aktorka w filmie "Kret" (2010)


 • Płyty:"Nigdy nie mów zawsze" (2008)"Sekret wiecznej miłości" (2010)"Huragan" (planowana premiera: 2022)

  Książki: brak

  Nagrody: - tytuł "Artysty Trendy" podczas VII edycji Festiwalu Sopot TOPtrendy (2009) - nagroda dziennikarzy podczas VII edycji Festiwalu Sopot TOPtrendy (2009) - nagroda na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie w kategorii najlepszy weselny hit roku za utwór "Od dziś" (2017)

  LINK Instagram: @paulla_official


  LINK Facebook: @PaullaOficjalnie
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index