Dar serca - Gdy śliczna Panna. Polskie gwiazdy śpiewają kolędę
YouTube
Newsy

Magia świąt w kolędzie i teledysku polskich gwiazd. Śpiewają: Farna, Honey, Gawęda...

Kto jeszcze włączył się w projekt?

Wyobrażacie sobie Boże Narodzenie bez najpiękniejszych polskich kolęd? My nie, podobnie zresztą jak i polskie gwiazdy. W tym roku kilka z nich postanowiło połączyć swoje siły i wspólnie nagrało piękną świąteczną piosenkę "Gdy Śliczna Panna". Razem zaśpiewali: Ewa Farna, Honey, Paulla, Dominika Gawęda czy Damian Ukeje.

Kolęda promuje płytę "Dar Serca", z której część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana dla najbardziej utalentowanych podopiecznych Fundacji Dar Serca. Na albumie znajdziemy kolędy zaśpiewane m.in.przez Stanisława Soykę, Blue Cafe, Ewę Farną, Halinę Mlynkovą, Rafała Brzozowskiego i Honey.

Zobaczcie świąteczny teledysk z udziałem wymienionych gwiazd. Poczuliście już atmosferę Bożego Narodzenia?

Zobacz: Alicja Janosz nagrała przebój na świętaEwa Farna, Honey i Gawęda śpiewają Gdy śliczna Panna


Ewa Farna, Honey i Gawęda śpiewają Gdy śliczna Panna


Ewa Farna, Honey i Gawęda śpiewają Gdy śliczna Panna


Ewa Farna, Honey i Gawęda śpiewają Gdy śliczna Panna

 

Honorata Skarbek Honey w krótkiej fryzurze
ONS
Newsy
Honey pochwaliła się swoim "wyznaniem wiary"
W co wierzy blogerka?

Kilka tygodni temu na półkach sklepów muzycznych pojawił się drugi album Honoraty Skarbek "Million". Okładka płyty była szeroko komentowana przez serwisy plotkarskie za sprawą stylizacji wokalistki. Honey ubrana jest bowiem w czarną koszulę z kołnierzykiem, na którym widnieje podobizna ukrzyżowanego Jezusa . Jak się okazało, Honey świadomie wybrała taki zdjęcie na okładkę. Wiara w jej życiu ma szczególne znaczenie, a wizerunek Chrystusa łączy się bezpośrednio z tytułem płyty. - W książeczce przytoczyłam cytat trzeciej części "Dziadów" Mickiewicza: "Nazywam się Milion, bo za miliony cierpię katusze". Zrobiłam to dlatego, że jak na etapie pisania nowych piosenek, czułam się właśnie jak typowy bohater romantyczny. Te słowa były wypowiedziane przez Konrada do Boga. Stąd też postać Chrystusa na okładce płyty. I tak, jest to również moje wyznanie wiary. Wiara daje mi wielką siłę w moim codziennym życiu. Wszystko, co mnie spotkało w życiu, każda wspaniała rzecz, to, że mogłam spełnić swoje marzenia, to jest dar od Kogoś - powiedziała Skarbek w rozmowie z Onet.pl. Wiele gwiazd show-biznesu kreując swój wizerunek czerpie z symboliki religijnej wzbudzając tym samym kontrowersje. Najlepszym tego przykładem jest Madonna, która wielokrotnie oskarżana była o obrazy uczuć religijnych czy świętokradztwo. Myślicie, że niedługo Honey pójdzie w jej ślady? Zobacz: Śliczna Honey promuje nową płytę Sesja promująca płytę Honoraty Skarbek "Million"

Rodzina na pogrzebie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
East News
Newsy
Wzruszający gest papieża Franciszka! Rodzina Pawła Adamowicza dostała od niego szczególny dar
"Przytula je do serca"

  Wzruszający gest... Papież Franciszek znów pokazał, że jest blisko z cierpiącymi. Już wcześniej zapewniał, że łączy się w bólu z rodziną zamordowanego podczas finału WOŚP Pawła Adamowicza. Podczas uroczystej mszy świętej, podczas której pożegnano prezydenta Gdańska rodzinie wręczono szczególny dar. Zobacz :  Papież Franciszek modli się za Pawła Adamowicza i jego rodzinę. Kardynał: "Ojciec Święty przytula je do serca i modli się za nie". Przekazał go prowadzący uroczystość ks. arcybiskup Sławoj Leszek Głódź, metropolita gdański. Papież Franciszek łączy się z nami w modlitwie i prosił abym przekazał różańce rodzicom, małżonce Magdalenie, córkom Antoninie i Teresie i bratu Piotrowi. Co też teraz uczynię. Arcybiskub podszedł do pierwszego rzędu, w którym zasiedli bliscy prezydenta i wręczył papieskie różańce. Nawiązał do tego również w swojej homilii. Przesłał różańce, znak swej pamięci i jedności. I zapewnienie, że przytula je do serca. Zobacz też:  Ksiądz, przyjaciel Pawła Adamowicza, o poruszającej rozmowie z jego żoną   Rodzina na uroczystościach pogrzebowych:   Papież Franciszek podarował różańce:

Anna Lewandowska
Instagram
Newsy
Czy teraz Anna Lewandowska dostanie program w telewizji?
Czy teraz Anna Lewandowska dostanie program w telewizji?

„Sztuli Walki tak nazywa się cykl wywiadów, z którym Anna Lewandowska  zadebiutowała na swoim blogu „Baby by Ann”. „W tym cyklu chcę pokazywać różne mamy, różne historie (…), również różne problemy. Tym, co łączy Was, wszystkie »Sztuki walki«, jest uśmiech i pozytywna energia, które są ogromnym wsparciem i inspiracją dla innych kobiet, innych mam”, tłumaczy Lewandowska. Przeprowadziła już dwie rozmowy: z Karoliną Królik, mamą Jagody z zespołem Downa, oraz Martą Hetmaniak, mamą trójki dzieci, walczącą z nadwagą. Oba wywiady są poruszające, widać, że Anna ma dar do otwierania rozmówców. Czy ten potencjał zostanie wykorzystany przez którąś ze stacji telewizyjnych? Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, nie ukrywa, że jest na to szansa.  Telewizja widziałaby Anię w każdej postaci! Jest miła, utalentowana i ludzie ją uwielbiają"  mówi Nina Terentiew. Jolanta Borowiec, szefowa Polsat Café, także przyznaje, że „miałaby na Anię chrapkę”. W jakiej formule?  Obawiam się, że na prowadzenie własnego talk-show jeszcze jest za wcześnie. Robienie dobrych wywiadów jest sztuką. Musiałby być to program, w którym Ania wykorzysta swoje atuty, będzie autentyczna i tym podbije serca widzów – mówi Borowiec.   Na razie Lewandowska podbija serca czytelniczek swojego bloga. I już przygotowuje kolejny wywiad, tym razem z Martyną Wojciechowską.   ZOBACZ:   Zakochaliście się w sukience Ani Lewandowskiej? Znaleźliśmy podobne już od 60 złotych! 

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner