Jakub Kucner

Jakub Kucner szerszej publiczności jest znany z gościnnego udziału w serialu "M jak miłość", który emitowany jest na antenie TVP2. Jego kariera zaczynała się jednak od modelingu i udziału w konkursach takich jak Mister Polski, Mister Global czy Mister Supranational. Od niedawna próbuje także swoich sił w aktorstwie. Można go zobaczyć w rolach epizodycznych i drugoplanowych popularnych produkcji serialowych. Prywatnie związany był z Karoliną Zagozdon. Udziela się także społecznie i bierze czynny udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych.

Imię: Jakub Piotr

Nazwisko: Kucner

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Wzrost: 183 cm

Data urodzenia: 28 marca 1988 r.

Znak zodiaku: baran

Zawód: trener personalny, fotomodel

Osoby - związki:


 • partnerka: Karolina Zagozdon (2017-2019)


 • Rodzice: -

  Dzieci: -

  Rodzeństwo: -

  BIO: Jakub Kucner urodził się 28 marca 1988 roku w Poznaniu. Od najmłodszych lat był aktywny fizycznie - uprawiał wioślarstwo i piłkę nożną. Po ukończeniu nauki przez pewien czas zajmował się treningiem personalnym. Jego zainteresowania były skierowane także ku mediom i kulturze, co spowodowało, że zdecydował się na studiowanie na kierunkach medioznawstwo i kulturoznawstwo. Ukończył Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Z czasem zaczął myśleć o aktorstwie i zapisał się do studium aktorskiego, które z powodzeniem skończył.Już od 2013 r. sporadycznie zaczął się pojawiać w rolach epizodycznych w serialach. Na początku były to "Barwy szczęścia", a następnie przyszły propozycje nieco większych ról, np. w serialu "M jak miłość", gdzie gra starszego aspiranta Rafała Stadnickiego. W międzyczasie startował również w konkursach takich jak Mister Polski, Mister Global i Mister Supranational, gdzie zajmował bardzo wysokie miejsca.Aktor także chętnie pomaga innym. W swoich działaniach skupia się szczególnie na pomocy dla Afryki. Miał okazję współpracować m.in. ze Stowarzyszeniem "Mali Bracia Ubogich", które organizuje akcje niosące pomoc dla mieszkańców Gambii. Sam jest współzałożycielem fundacji "Power Changers", która zajmuje się pomocą dla ubogich afrykańskich krajów, uwzględniając szczególnie potrzeby żyjących tam dzieci.Prywatnie Jakub Kucner przez pewien czas związany był z Karoliną Zagozdon. Po ich rozstaniu w mediach można było co jakiś czas przeczytać informacje o tym, że ponownie są razem.

  Znany z: Jakub Kucner obecnie najbardziej kojarzony jest z udziału w serialu "M jak miłość". Jednak odtwarzał też epizodyczne role w takich produkcjach jak: "Lekarze na start", "Zawsze warto", "Na sygnale" czy "Barwy szczęścia". Telewidzowie mogli także podziwiać jego talenty taneczne w show telewizyjnym "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Wystąpił w programie w 2019 roku, gdzie partnerowała mu Lenka Klimentova. Razem zajęli 4. miejsce.Poczynania zawodowe aktora, a także skrawki jego życia prywatnego można śledzić w jego mediach społecznościowych. Prowadzi on konto na Instagramie i Facebooku. Umieszcza tam zdjęcia z profesjonalnych sesji, planów zdjęciowych, a także te wykonywane w domu, w rodzinnym gronie.

  Funkcja w filmie: -

  aktor: "M jak miłość" (2000 r. udział gościnny), "Lekarze na start" (2017 r. udział gościnny), "Na sygnale" (2016 r. udział gościnny), "Barwy szczęścia" (2013 r. udział gościnny), "Zawsze warto" (2019 r. udział gościnny)

  Płyty: -

  Książki: -

  Nagrody:

  Mister Polski: główna nagroda w 2017 r.;

  Gwiazda Plejady: nominacja w kategorii "debiut roku" w 2018 r.;

  Mister Global: II Wicemister Global 2018;

  Mister Supranational: I Wicemister Supranational 2018 r.

  Link Instagram: @jakub_kucner


  Link FB: https://www.facebook.com/jakubkucner13
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index