Taniec z Gwiazdami
Instagram
TV-Show

Wiemy, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"! Najlepsza okazała się Agnieszka Radwańska!

Wiemy, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"! Najlepsza okazała się Agnieszka Radwańska!

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami! Tym razem uczestnicy musieli zatańczyć dwa razy! Kto w szóstym odcinku wypadł najlepiej, a kto odpadł? Zobaczcie naszą relację! 

Jako pierwsza na parkiecie zaprezentowała się Macademian Girl i Rafał Maserak. Jak wypadli?

Zobacz także: Qczaj w mocnych słowach podsumował polski show-biznes. Musicie posłuchać, co powiedział przed naszą kamerą!

 

Joanna Mazur i Jan Kliment w 5. odcinku tańca z gwiazdami
East News
Newsy
"Czegoś brakowało" Joanna Mazur skrytykowana przez jurorów "Tańca z Gwiazdami"
"Czegoś brakowało" Joanna Mazur skrytykowana przez jurorów "Tańca z Gwiazdami"

Joanna Mazur i Jan Kliment to bez wątpienia najwięksi faworyci tej edycji " Tańca z Gwiazdami ". Od samego początku niewidoma sportsmenka budzi ogromne emocje, a jej występy na parkiecie za każdym razem wzruszają zarówno publiczność, jak i jurorów.  Okazuje się jednak, że w 5. odcinku występ Joanny Mazur nie zdobył najwyższych not od jurorów. Dlaczego? Joanna Mazur nie zachwyciła jurorów? Joanna Mazur i Jan Kliment, jak wszyscy uczestnicy, w 5. odcinku byli przebrani za postaci z bajek. Joanna Mazur wystąpiła wystylizowana na Elsę z "Krainy lodu" i wykonała taniec nowoczesny do utworu z tej samej bajki. Jej taniec znów zachwycił publiczność, ale jurorzy nie szczędzili Joannie słów krytyki. Joasiu niewątpliwe masz tę moc i dzisiaj chyba najbardziej obserwowałam twoje stopy (...) dzisiaj bardzo pięknie zapracowałaś stopami, ale nie weszłam w twój świat tańca. Trochę kraina lodu, emocjonalnie gorzej - powiedziała Iwona Pavlović. Andrzej Grabowski był bardziej łaskawy dla pary. Pięknie mówiliście o miłości, pięknie tę miłość przekazaliście na parkiecie. A to podniesienie to było coś fenomenalnego. To było najpiękniejsze podniesienie, jakie widziałem. To był piękny taniec. Ola Jordan zgodziła się z Iwoną Pavlović!  Ja się tu zgadzam z Iwonką. Rzeczywiście czegoś brakowało. Tylko że naprawdę to, co Andrzej mówi, skoczyłaś i wiedziałaś, gdzie skoczyć. To było wow, naprawdę super Iwona Pavlović dała Joasi 7 punktów, Andrzej Grabowski 10, Ola Jordan 7. Uważacie, że Joanna Mazur zasłużyła na więcej?   Joanna Mazur dała z siebie wszystko na parkiecie Joanna Mazur usłyszała słowa krytyki po swoim występie Zobacz także:   Ludzie uwielbiali jego cięty język! Co...

Iwona Pavlović wybrała najlepszą uczestniczkę w historii Tańca z Gwiazdami
Newsy
Iwona Pavlović wybrała najlepszego uczestnika w historii "Tańca z Gwiazdami"! To dość oczywiste
Iwona Pavlović wybrała najlepszego uczestnika w historii "Tańca z Gwiazdami"! To dość oczywiste

W ponad dwudziestu edycjach "Tańca z Gwiazdami" (zarówno tych w TVN, jak i w Polsacie) wzięło udział ponad 200 uczestników - gwiazd mniejszych i większych. Wśród nich pojawili się doskonale tańczące Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Kasia Cichopek, Anna Mucha, Magdalena Walach czy Kinga Rusin. Ale Iwona Pavlović, jurorka show, wybrała dwie inne, które według niej wypadły najlepiej! O kim mowa? Natasza Urbańska najlepszą uczestniczką "Tańca z Gwiazdami" Według wszelkich statystyk królowa jest tylko jedna - chodzi oczywiście o Nataszę Urbańską! Średnia punktów zdobytych przez aktorkę i piosenkarkę wynosiła ponad 39 pkt! Niestety, gwiazda zajęła drugie miejsce, o włos przegrała z Anną Muchą. "Czarna Mamba" wyróżnia również Agatę Kuleszę, laureatkę ósmej edycji show.  Bezdyskusyjnie najlepiej tańczyła Natasza Urbańska. Wielkie wrażenie zrobiła też na mnie Agata Kulesza, która nie tylko dobrze tańczyła, ale pokazała też niezwykła osobowość. Każdy jej występ był prawdziwy i to był wielka radość oglądać ją na parkiecie - powiedziała jurorka w rozmowie z Faktem TV.  Zgadzacie się z jurorką? My tak!  Natasza Urbańska tańczyła w parze z Janem Klimentem. Iwona Pavlović jest ikoną tego programu!  

Justyna Żyła, Tomasz Barański w Tańcu z Gwiazdami
EastNews
TV-Show
Dlaczego Justyna Żyła źle tańczyła? "Było mi trudno ze względu na dotykanie"
Dlaczego Justyna Żyła źle tańczyła? "Było mi trudno ze względu na dotykanie"

Za nami już cztery odcinki " Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami " i Justyna Żyła tańczy dalej! Była żona skoczka w ostatnim odcinku zatańczyła rumbę. I została nawet pochwalona przez Iwona Pavlović. Ja staję od razu, jeśli mogę. Ponieważ pierwszy raz kochanie idę Ci pogratulować, bo Twój taniec był pierwszy raz do oglądania. Pierwszy raz mam wrażenie, że wiem, gdzie jesteś!- mówiła Iwona Pavlović.  Niemniej jednak pierwsze dwa odcinki tanecznego show nie były proste dla uczestniczki. A jak się okazuje wszystko z powodu dotyku... Koniecznie posłuchajcie, dlaczego Justyna Żyła miała problem z tańcem! Czy Tomasz Barański jest złym nauczycielem? Przecież już raz wygrał Kryształową Kulę!  Zobacz także:  Justyna Żyła zdradziła dlaczego zatańczyła lepiej. To zasługa... jej męża Piotra! Jak to?  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner