Kto pokonał Kucnera? Jakub Kucner 2-vice Misterem Global Jakub Kucner 2-vice Misterem Global Oto Mister Global 2018 Jakub Kucner 2-vice Misterem Global
Kto pokonał Kucnera?
1/6
Kto pokonał Kucnera?

 

Za nami finał światowego konkursu piękności dla panów - Mister Global 2018 - który odbył się w Tajlandii. Polskim reprezentantem był Jakub Kuncer, Mister Polski 2017. Nasz kandydat zajął miejsce na podium i tym samym zdobył tytuł 2-vice Mistera! Kto wygrał? Jak Polak radził sobie podczas konkursu? Zobaczcie zdjęcia i poznajcie szczegóły! 

 

Kubie serdecznie gratulujemy! 

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Mister Polski został... trenerem fitness! Jakub Kucner wydał swoje DVD z ćwiczeniami! Spróbujecie?

 

2/6
Jakub Kucner 2-vice Misterem Global

 

Dla Kuby to naprawdę spore osiągnięcie! Warto przypomnieć, że do tej pory największym sukcesem naszego rodaka na światowych konkursach piękności był wynik Rafała Maślaka na wyborach Mister International  2014 - gwiazdor zdobył tytuł 3-vice Mistera.

 

MAMY TO ! POLSKA NA PODIUM ! Moi Kochani ❤️ Na tą wiadomość, czekało wielu z Was. Jak poszło mi na konkursie Mister Global 2018 w Tajlandii, na którym reprezentowałem Polskę i Was wszystkich ? Stało się coś o czym nawet nie marzyłem - wywalczyłem tytuł 2 wicemistera i wciąż nie wierzę, że to dzieje się naprawdę - pisze na swoim Instagramie. 

3/6
Jakub Kucner 2-vice Misterem Global

 

Misterem Global 2018 został przystojniak z USA, model Dario Duque. Kuba nawet nie myślał, że wjedzie do top 16! Ostatecznie wylądował w pierwszej trójce:

 

Za cel postawiłem sobie TOP 16, biorąc pod uwagę poziom kandydatów i mierząc siły na zamiary. I się udało - TOP 16 i słowo POLAND, czyli cel osiągnięty, a dalej to już nawet nie potrafię opisać słowami, co czułem, kiedy przy ogłoszeniu TOP 5 padło POLAND, a później 2 wicemister Global. Wylatując do Tajlandii nie miałem żadnych oczekiwań, parcia na osiągnięcie sukcesu, itp.

 

4/6
Oto Mister Global 2018

 

Czy zwycięzca konkursu wygląda lepiej niż nasz Jakub? 

Nie mam słów, żeby opisać tą noc. Jestem przeszczęśliwy i bardzo podekscytowany szansą udziału w konkursie. Dziękuję wszystkim!  - napisał Mister Global 2018. 

5/6
Jakub Kucner 2-vice Misterem Global

 

Co Kuba mówi o swoim osiągnięciu?

 

Nie spodziewałem się, że zajdę tak daleko, aż na podium. Przy każdym etapie przechodzenia dalej byłem coraz bardziej zaskoczony. Obstawiałem chłopaków z Hiszpanii, Portugalii, Brazylii, ale nie siebie. Bardzo się z tego cieszę! Co ciekawe, mieszkałem z chłopakiem z RPA, który został trzecim wicemisterem - mówi nam podekscytowany Kuba!

6/6
Jakub Kucner 2-vice Misterem Global

 

Oto wszyscy Misterzy oraz vice Misterzy! Który najładniejszy? Przypomnijmy - Kucner przed wyjazdem na
konkurs razem ze swoją dziewczyną Karoliną Zagozdon założyli fundację "Power Changers", która pomaga biednym dzieciom w Gambii. Niedawno wydał DVD ze swoimi ćwiczeniami. Idzie jak burza! Czy zobaczymy go więc w jakimś telewizyjnym show?

 

Więcej na temat Jakub Kucner