Party Stories
Jakub Kucner
East News
Newsy

Wielki sukces Jakuba Kucnera na wyborach Mister Supranational 2018! Dziś retransmisja w Polsacie!

 

Za nami wybory Mister Supranational 2018, które odbyły się tydzień temu w Krynicy Zdrój. W konkursie wzięło udział blisko 40 mężczyzn z całego świata! Wśród nich nie zabrakło polskiego reprezentanta, czyli Jakuba Kucnera, modela i trenera personalnego, który wcześniej wziął udział w konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii i zdobył tytuł II wicemistera. Teraz już wiemy, kto wygrał konkurs Mister Supranational 2018!

 

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Mister Polski dołączył do obsady trzeciej części Kogla-Mogla

 

W M jak miłość pojawi się postać, która nieźle namiesza! „Będą sytuacje łóżkowe…”

Kto wygrał wybory Mister Supranational 2018? Które miejsce zajął Polak?

 

Można było się spodziewać, że konkurs Mister Supranational 2018 będzie robić wrażenie. Mężczyźni prezentowali się w różnych wydaniach, nie zabrakło pokazu w garniturach, tanecznego show z udziałem kobiet czy pokazu w kąpielówkach! Na scenie zaśpiewała piękna i utalentowana Natalia Szroeder. Oczywiście na koniec ogłoszono wyniki, a zwycięzcą okazał się być uczestnik z Indii - Prathamesh Maulingkar. Jakub Kucner niestety nie wygrał, ale za to zdobył tytuł 1 Wicemistera Supernational 2018. Gratulujemy!

 

Jakub Kucner u swoim sukcesie

 

Kochani ❤️ Udało się 🏆 1 wicemister Supranational 2018. Co za emocje, tego nie da opisać się żadnymi słowami. Jak obiecałem, dałem z siebie wszystko. I wywalczyłem dla Polski drugie miejsce na podium . Gratuluje @prathamesh_maulingkar, koledze z Indii, nowemu Misterowi Supranational 2018. W pełni zasłużona wygrana i tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata. - napisał tuż po wyborach.

 

Czy Jakub Kucner ma dziewczynę?

Jeśli zastanawiacie się, czy Jakub Kucner ma dziewczynę, spieszymy z odpowiedzią - tak! Od kilkunastu miesięcy Mister Polski jest związany z Karoliną Zagozdon!

 

Karolina i Jakub poznali się zaraz po tym, jak Kucner został Misterem Polski w zeszłym roku. Zaiskrzyło między nimi na Majorce, gdzie główni wygrani w konkursie polecieli na kilka dni na jachty. Jakub z dziewczyną byli już trzy razy na misji w Gambii, aby pomóc dzieciom, a kilka miesięcy temu założyli fundacje Power Changers! 

 

Zobacz: Mister Polski 2017 z piękną dziewczyną na wakacjach w Tunezji! Jak się poznali? Zobacz ZDJĘCIA zakochanych!

Retransmisja wyborów dziś o 20. w Polsacie!

 

Przeczytaj: O NIM JEST GŁOŚNO Mister Polski Jakub Kucner na podium konkursu Mister Global 2018!

 

Polecamy: O TYM SIĘ MÓWI Kwiatkowski, Majdan, Pniewski... Oto 9 gwiazd, które chętnie prężą muskuły na Instagramie!

 

Jakub Kucner został 1 Wicemisterem!

Jakub Kucner
East News

Oto Mister Supernational 2018 - Prathamesh Maulingkar!

Mister Supranational 2018
East News


Tak zmieniał się Kuba Kucner.

Jakub Kucner - jak się zmienił?

 

Kuba Kucner z dziewczyną!

ONS.pl

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Lewandowska
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?! To zdjęcie wywołało lawinę gratulacji!

Trenerka odpowiedziała!

Natalia Szroeder
Newsy
Seksowna Natalia Szroeder w otoczeniu samych przystojniaków na Mister Supranational 2018. Ciekawe, co na to Quebo?
Tomasz Zarzycki w finale Mister Supranational 2019
ONS
Newsy
Wybory Mister Supranational 2019 za nami! Które miejsce zajął Tomasz Zarzycki?
Wybory Mister Supranational 2019 już za nami! Które miejsce w konkursie zajął Polak? Właśnie dziś, 7 grudnia, w Katowicach odbył się finał konkursu w którym wzięło udział 40 kandydatów.

Wybory Mister Supranational 2019 już za nami! Które miejsce w konkursie zajął Polak? Właśnie dziś, 7 grudnia, w Katowicach odbył się finał konkursu w którym wzięło udział 40 kandydatów. Na imprezie wystąpiła Cleo i Barbara Kurdej-Szatan, a w jury zobaczyliśmy m.in. Agnieszkę Kaczorowską, Agnieszkę Hyży, Paulinę Sykut i Mistera Supranational 2018.  Polskę rezprezentował Tomasz Zarzycki- przystojny Mister Polski z 2018. Rok temu w międzynarodowym konkursie nasz kraj reprezentował Jakub Kucner, który ostatecznie zdobył tytuł 1 Wicemistera Supranational 2018. Czy Tomasz Zarzycki powtórzył sukces swojego poprzednika? Zobaczcie, które miejsce zajął Polak!  Finał konkursu Mister Supranational 2019 Podczas wielkiego finału zaprezentowało się 40 kandydatów, którzy walczyli o tytuł Mistera Supranational 2019. Polak pokonał wielu przystojniaków i trafił do finałowej piątki! Zobaczcie, które kraje znalazły się w TOP 5: - Brazylia - USA - Wenezuela - Peru - Polska Które miejsce ostatecznie zajął Polak? Tomasz Zarzycki zdobył  tytył III Wicemistera Supranational 2019!  IV Wicemister Wenezuela III Wicemister Polska II Wicemister Peru I Wicemister Brazylia Misterem Supranational 2019 został Mister Stanów Zjednoczonych! Gratulujemy!  Zobacz także:   Oto nowa Miss Supranational 2019! Ładniejsza od Polki? Oglądaliście wybory Mister Supranational 2019? Mister Stanów Zjednoczonych otrzymał tytuł Mistera Supranational 2019.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner