Jakub Kucner
East News

Wielki sukces Jakuba Kucnera na wyborach Mister Supranational 2018! Dziś retransmisja w Polsacie!

Jakub Kucner
East News

 

Za nami wybory Mister Supranational 2018, które odbyły się tydzień temu w Krynicy Zdrój. W konkursie wzięło udział blisko 40 mężczyzn z całego świata! Wśród nich nie zabrakło polskiego reprezentanta, czyli Jakuba Kucnera, modela i trenera personalnego, który wcześniej wziął udział w konkursie międzynarodowym Mister Global w Tajlandii i zdobył tytuł II wicemistera. Teraz już wiemy, kto wygrał konkurs Mister Supranational 2018!

 

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Mister Polski dołączył do obsady trzeciej części Kogla-Mogla

 

Kto wygrał wybory Mister Supranational 2018? Które miejsce zajął Polak?

 

Można było się spodziewać, że konkurs Mister Supranational 2018 będzie robić wrażenie. Mężczyźni prezentowali się w różnych wydaniach, nie zabrakło pokazu w garniturach, tanecznego show z udziałem kobiet czy pokazu w kąpielówkach! Na scenie zaśpiewała piękna i utalentowana Natalia Szroeder. Oczywiście na koniec ogłoszono wyniki, a zwycięzcą okazał się być uczestnik z Indii - Prathamesh Maulingkar. Jakub Kucner niestety nie wygrał, ale za to zdobył tytuł 1 Wicemistera Supernational 2018. Gratulujemy!

 

Jakub Kucner u swoim sukcesie

 

Kochani ❤️ Udało się 🏆 1 wicemister Supranational 2018. Co za emocje, tego nie da opisać się żadnymi słowami. Jak obiecałem, dałem z siebie wszystko. I wywalczyłem dla Polski drugie miejsce na podium . Gratuluje @prathamesh_maulingkar, koledze z Indii, nowemu Misterowi Supranational 2018. W pełni zasłużona wygrana i tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata. - napisał tuż po wyborach.

 

Czy Jakub Kucner ma dziewczynę?

Jeśli zastanawiacie się, czy Jakub Kucner ma dziewczynę, spieszymy z odpowiedzią - tak! Od kilkunastu miesięcy Mister Polski jest związany z Karoliną Zagozdon!

 

Karolina i Jakub poznali się zaraz po tym, jak Kucner został Misterem Polski w zeszłym roku. Zaiskrzyło między nimi na Majorce, gdzie główni wygrani w konkursie polecieli na kilka dni na jachty. Jakub z dziewczyną byli już trzy razy na misji w Gambii, aby pomóc dzieciom, a kilka miesięcy temu założyli fundacje Power Changers! 

 

Zobacz: Mister Polski 2017 z piękną dziewczyną na wakacjach w Tunezji! Jak się poznali? Zobacz ZDJĘCIA zakochanych!

Retransmisja wyborów dziś o 20. w Polsacie!

 

Przeczytaj: O NIM JEST GŁOŚNO Mister Polski Jakub Kucner na podium konkursu Mister Global 2018!

 

Polecamy: O TYM SIĘ MÓWI Kwiatkowski, Majdan, Pniewski... Oto 9 gwiazd, które chętnie prężą muskuły na Instagramie!

 

Jakub Kucner został 1 Wicemisterem!

Jakub Kucner
East News

Oto Mister Supernational 2018 - Prathamesh Maulingkar!

Mister Supranational 2018
East News


Tak zmieniał się Kuba Kucner.

Jakub Kucner - jak się zmienił?

 

Kuba Kucner z dziewczyną!

ONS.pl

 

Więcej na temat Jakub Kucner
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08