Jakub Kucner ma psa!

Jakub Kucner z dziewczyną ogłaszają: "Jest nas troje"! Pokazał urocze zdjęcie

Jakub Kucner ma psa!

Rodzina Jakuba Kucnera, uczestnika nowej edycji show "Taniec z Gwiazdami", powiększyła się. Oczywiście chodzi o uroczego psa, a właściwie suczkę! Na Instagramie Mister Polski ogłosił radosną nowinę i przy okazji poprosił fanów o pomoc przy wyborze imienia dla zwierzęcia.

Do tej pory musiałem się dzielić tylko z jedną...teraz do podziału jest jest już nas troje. Przedstawiam naszego nowego domownika. Jest malutka, ale apetyt to ma podobny do mnie 🙈 Wybieramy imię dla naszego maleństwa. Może macie jakieś pomysły? Dodam, że to dziewczynka - napisał na Instagramie. 

Nam udało się dowiedzieć, że ten słodki maltańczyk otrzymał imię Zuzka! 

Jakub Kucner w "Tańcu z Gwiazdami" i w "M jak miłość"

Na razie Kuba nie będzie miał dużo czasu dla suczki - niedawno zaczął treningi do '"Tańca z Gwiazdami" oraz rozpoczął pracę na planie serialu "M jak miłość". Ale może przecież liczyć na wsparcie pięknej partnerki, Karoliny Zagozdon, którą poznał na castingach do konkursu Mister Polski w 2015 roku. Parą zostali kilkanaście miesięcy później, gdyż na początku Karolina w ogóle nie zwróciła na niego uwagi. Ich znajomość rozwinęła się, kiedy Kucner pojechał na Majorkę, gdzie pracowała. Zaimponował jej... dobrocią:

Chciałem znów jechać na misję do Afryki i potrzebowałem rady, jak to zorganizować. Udało mi się namówić Karolinę na kolację, a potem polecieliśmy wspólnie do Gambii. Kolejną rzeczą, jaka nas połączyła, był pomysł, by otworzyć fundację „Power Changers”, której celem jest niesienie pomocy dzieciom z krajów afrykańskich. Karolina jest jej prezesem. Wizyta w Afryce przewartościowuje spojrzenie na życie. Tam dzieci umierają z głodu i braku podstawowych leków. Nie chciałbym, żeby tytuł mistera kojarzył się tylko z pięknym wyglądem. Trzeba go wykorzystywać w dobrym celu! – mówił Jakub w rozmowie z magazynem "Party". 

A kogo Kuba zagra w "M jak miłość"? Policjanta, który złamie kilka damskich serc:

Szczególnie damska obsada komisariatu w Lipnicy ucieszy się z nowego kolegi. Jakub w mundurze rozpali do czerwoności serca kobiet w Grabinie, a może i wielu tych przed ekranem? – zdradziła Karolina Baranowska, odpowiedzialna za promocję „M jak miłość”

Pierwsze odcinki z jego udziałem już w marcu! 

 

Jakub z dziewczyną i uroczą suczką!

Jakub Kucner ma psa!

 

Myślicie, że wkrótce wezmą ślub?

Jakub Kucner ma psa!

Zobacz także: "Ważyłem ponad 90 kg". Jakub Kucner nie wyglądał kiedyś tak dobrze, jak teraz! 

Więcej na temat Jakub Kucner
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08