Dominika Zasiewska

Dominika Zasiewska dała się poznać przede wszystkim jako "wodzianka", czyli hostessa przynosząca gościom wodę w popularnym talk-show Kuby Wojewódzkiego. Jej osobowość okazała się na tyle elektryzująca, że media szybko zainteresowały się nią i stała się celebrytką. Modelka jest bardzo aktywna na Instagramie, a prywatnie - choć póki co nie ma szczęścia w miłości - realizuje się jako mama. Na swoim koncie ma kilka kontrowersyjnych gestów. Sprawdź, czym udało się jej zaszokować publiczność

Imię: Dominika

Nazwisko: Zasiewska

Nazwisko panieńskie: Zasiewska

Pseudonim: Wodzianka

Wzrost: 172 cm

Data urodzenia: 27.06.1989 r.

Znak zodiaku: rak

Zawód: modelka, hostessa, celebrytka, influencerka

Osoby - związki: - były mąż Piotr - para wzięła ślub w 2016 r., jednak ich związek nie należał do szczęśliwych. Biznesmen był uzależniony od licznych używek i agresywny wobec Dominiki. Z tego powodu "Wodzianka" kilka razy próbowała odebrać sobie życie. Podczas jednego z napadów agresji mąż pobił ją tak mocno, że musiała poddać się operacji złamanego nosa. Po tym incydencie nagłośniła sprawę domowej przemocy i postanowiła odejść od swojego oprawcy. - były kochanek Krzysztof Rutkowski - "Wodzianka" miała krótki romans ze słynnym detektywem, zanim ten stanął na ślubnym kobiercu z inną celebrytką Mają Plich. Rutkowski przez długi czas wypierał się romansu z Zasiewską, a ona publikowała w internecie kolejne zdjęcia i wiadomości, które potwierdzały, że są razem. - były partner Adam "Nergal" Darski - para randkowała przez pewien czas. Wszystko zaczęło się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, gdy "Wodzianka" pocałowała muzyka. W mediach pojawiały się także informacje o rzekomym romansie Zasiewskiej z Kubą Wojewódzkim, ponieważ para została przyłapana na kilku randkach.

Rodzice: brak szczegółowych informacji na ich temat. Wiadomo, że nie okazali córce wsparcia w momencie, gdy doznawała przemocy ze strony męża. Dominika Zasiewska nie ma z nimi dobrych relacji.

Dzieci: syn Gustaw (ur. 2014 r.)

Rodzeństwo: siostry Iza i Ania

BIO: Dominika Zasiewska to modelka, hostessa i celebrytka. Zdobyła wykształcenie dziennikarskie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania, jednak jej prawdziwą pasją okazała się telewizja. Marzenia o popularności spełniły się, gdy została "Wodzianką" w popularnym talk-show Kuby Wojewódzkiego. Początkowo jej rola ograniczała się do podawania wody zaproszonym gościom, jednak prowadzący szybko dostrzegł jej urodę i wyrazisty charakter. Stawała się sławna. Jej kontrowersyjne gesty - striptease przed ojcem piłkarza Wojciecha Szczęsnego i pocałunek Adama "Nergala" Darskiego - przeszły do historii programu. Zasiewska rozstała się z produkcją w 2014 r., gdy na świat przyszedł jej synek Gustaw. To właśnie wtedy skupiła się na macierzyństwie, a następnie na rozwijaniu swojej internetowej kariery. Jej mąż nie tylko stosował przemoc, lecz także nie uczestniczył w wychowywaniu dziecka. Celebrytka wspomina, że po urodzeniu chłopca mężczyzna postanowił zrobić sobie wakacje i opuścić rodzinę. Nie informując partnerkę o swoich planach, udał się na wczasy do Chicago. Zasiewska o wszystkich wydarzeniach pisała w mediach społecznościowych, w których jest bardzo aktywna.

Znana z: programu Kuby Wojewódzkiego i swoich kontrowersyjnych gestów na planie. Oprócz tego dała się poznać jako modelka, eksponując wdzięki w odważnych sesjach dla magazynu "Playboy". Celebrytka chętnie prezentuje swoje wdzięki i publikuje zdjęcia w negliżu lub w skąpych ubraniach. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 50 tys. Internautów. Do swojego pseudonimu "Wodzianka" Zasiewska podchodzi z dużym dystansem i sama określa siebie w taki sposób w mediach społecznościowych.

LINK Instagram: @the_real_watergirl


Link FB: brak
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index