Nalewanie gościom wody w programie Kuby Wojewódzkiego to jeden ze stałych i najbardziej interesujących punktów show. Odkąd z tej zaszczytnej roli zrezygnowała Dominika Zasiewska, gwiazdor TVN zorganizował casting, w którym udział wzięło mnóstwo dziewczyn chętnych na jej miejsce. Ostatecznie "pracę" zdobyła Sonia Wesołowska.

Reklama

Zobacz: Nowa Wodzianka u Wojewódzkiego. Pokazał najseksowniejszą

Dodatkową nagrodą za zwycięstwo w castingu była sesja i okładka w Playboyu. Nowa Wodzianka wypadła w tej roli znakomicie, podobnie zresztą jak jej poprzedniczka. Przypomnijmy, że w przypadku Dominiki największą sławę przyniósł jej rzekomy romans z Nergalem. Gdy afera z wokalistą ucichła, Dominika na chwilę wycofała się z mediów. Unikała imprez, ale gdy się już na jakiejś pojawiła, wzbudzała wielkie zainteresowanie. Ostatnio skupiła się na układaniu życia prywatnego i oznajmiła światu, że spodziewa się dziecka. Zobacz: Wodzianka jest w ciąży! Tak wygląda ojciec jej dziecka

Jaka kariera czeka na nową Wodziankę? Wesołowskiej nie można odmówić urody i seksapilu. Na swój fanpage modelka wrzuciła zdjęcie z nagrań show, na których wygląda bardzo uwodzicielsko. Widać, że zdążyła się zaaklimatyzować w programie.

Mamy nadzieję, że Sonia udowodni, że Wodzianka potrafi coś więcej niż tylko nalewać wodę...

Zobacz także

Reklama

Mucha w roli "Wodzianki":

Reklama
Reklama
Reklama