Wodzianka o powrocie do Kuby Wojewódzkiego
ONS

Dominika Zasiewska wypromowała się w show Kuby Wojewódzkiego jako słynna już Wodzianka. Dobre kontakty z gospodarzem programu pozwoliły jej zaistnieć na salonach, trafiła też na okładkę "Playboya". Nagle jednak zniknęła z show i wydawało się, że raczej nieprędko zobaczymy ją znowu. Przypomnijmy: Wodzianka wróciła na salony i wygląda jak prawdziwa dama

Kuba zaprosił Wodziankę do udziału w ostatnim odcinku bieżącego sezonu jego show i trzeba przyznać, że celebrytka miała efektowne wejście. W seksownym kostiumie stylizowanym na te znane nam z pokazów "Victoria''s Secret" Wodzianka zachwyciła telewidzów i samego Wojewódzkiego. Swoimi wrażeniami z wizyty podzieliła się dziś w "Dzień Dobry TVN".

Przyszłam na ostatni odcinek. Zostałam pożegnana z pompą. Później siedziałam w domu cztery dni, zanim doszłam do siebie - wyznała podekscytowana.


Produkcja programu poinformowała też, że zostanie rozpisany casting na nową Wodziankę, która będzie podawać wodę gościom w kolejnym sezonie show. Co na to Dominika?

Wezmę udział w tym konkursie. Chociaż wydawało mi się, że to ja powinnam wybrać nową Wodziankę, bo się na tym znam - skomentowała w swoim stylu.


Na temat Wodzianki można mieć różne zdanie, ale nie można zaprzeczyć, że przez lata stała się już nieodłącznym elementem programu. Będziecie tęsknić?

Zobacz: Wodzianka zaręczyła się z dużo starszym facetem

Roznegliżowana Wodzianka na wakacjach:

Więcej na temat Dominika Zasiewska Wodzianka