Wodzianka ostro o Zuzie z Top Model
ONS

Wodzianka o Zuzie: Najbrzydsza modelka ever, zezowate szczęście

Wodzianka ostro o Zuzie z Top Model
ONS

Zuzanna Kołodziejczyk nie może nacieszyć się zwycięstwem w "Top Model 3". Z werdyktem telewidzów nie zgadza się wiele osób z branży, często nie przebierając w słowach. Przypomnijmy: Wojewódzki poniża Zuzę: Kanon piękna z "Pamiętników z wakacji"

Ostatnio Zuza jest niezwykle aktywna na portalach społecznościowych - Facebooku i Instagramie. Często wrzuca słodkie zdjęcia ze swoją siostrą i przyjaciółmi, co jednak nie wszystkim się podoba. Modelkę postanowiła skrytykować inna gwiazdka TVN-u, Dominika "Wodzianka" Zasiewska. Na swoim profilu na Facebooku umieściła zdjęcie Kołodziejczyk i opatrzyła je niewybrednym komentarzem, w którym nazywa Zuzę "zezowatym szczęściem" i "najbrzydszą modelką ever".
 

Czy możemy przestać oglądać zdjęcia najbrzydszych "modelek" ever...?!?!?!?! Zuza, przestan wrzucac swoje zdjecia na fejsa!!! Zuza!!! Zachowaj swojego zeza, swojego ajfona i swoja siostre dla siebie! No more Top Down Model! Oczy mnie bolą! Najpierw transwestyta, teraz te zezowate szczescia. Ile mozna?!?! - skomentowała ostro.


Celebrytka nie przebiera w słowach. Przesadziła?


Zobacz też galerię zdjęć Wodzianki z wakacji:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01