Natalia Vodianova przez wiele lat była związana z brytyjskim milionerem Justinem Portmanem. Ich związek określano mianem "miłości jak z bajki". W 2011 roku, po dziewięciu wspólnych latach, para zdecydowała się jednak na rozwód i długo nie chciała zdradzać powodów swojej decyzji. Dopiero kilka miesięcy później pojawiły się plotki, że rosyjska modelka ma nowego partnera. Przypomnijmy: Natalia Vodianova rozstaje się z milionerem

Reklama

W listopadzie ubiegłego roku media donosiły o ciąży modelki, która podobnie jak to miało miejsce w przypadku rozstania z mężem - nie chciała potwierdzić tych doniesień. Kiedy jednak nie dało się już ukryć ciążowego brzuszka, z radością wypowiadała się, że czeka na dzień w którym jej rodzina powiększy się o kolejnego członka. Informację o narodzinach, Natalia przekazała za pomocą profilu na Instagramie jeszcze przed ostatnim weekendem.

Zeszłej nocy o 2:45 urodził się nasz syn, Maxim. Ważył 4.2 kg i mierzył 55 centymetrów. Dziękuję za wszystkie życzenia, chciałabym je teraz przekazać wszystkim kobietom, które oczekują na poród - napisała przy fotografii.

Jest to czwarte dziecko modelki, a pierwsze z nowym partnerem Antoine Arnoltem. Ojcem pozostałej trójki jest jej były mąż. Gratulujemy!

Zobacz: Amerykański aktor pokazał wideo z porodu żony

Zobacz także

Natalia w listopadzie ubiegłego roku:

Reklama

Wielkie baby shower u Modrej tuż przed porodem. Celebrytki wpadły z prezentami:

Reklama
Reklama
Reklama