Kariera Dominiki Zasiewskiej w polskim show-biznesie była błyskawiczna. Zasłynęła jako Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego, ale gwiazdor postanowił pożegnać się z nią jesienią zeszłego roku, co dla wielu było dużym zaskoczeniem. Dominika w ostrych słowach opowiedziała o kulisach rozstania w programie "Na Językach". Przypomnijmy: Zasiewska oskarża Wojewódzkiego w programie Szulim. Dostało się też nowej Wodziance

Reklama

Wypowiedź Zasiewskiej wywołała sporo kontrowersji i choć celebrytka znana jest z tego, że rzadko zachowuje powagę i wygłasza różne teorie, to internauci trochę się oburzyli przedstawioną przez nią historią. W komentarzach zarzucali Wojewódzkiemu, że postąpił nie fair, a ciąża Dominiki nie powinna być powodem do tego, żeby ją zwolnić. O komentarz w tej sprawie postanowiliśmy poprosić produkcję programu, która w nadesłanym oświadczeniu informuje, że w momencie rozwiązania umowy z Wodzianką, nie byli świadomi jej stanu.

Ani Kuba Wojewódzki, ani producent programu nie byli na początku września 2013 r., czyli w momencie podejmowania decyzji o rozstaniu z Dominiką Zasiewską, świadomi tego, że jest w ciąży. Produkcja postanowiła po prostu zmienić nieco konwencję epizodu z Wodzianką, tak, by była ciągle zaskakująca i ciekawa dla widza. Stad pomysł na cotygodniowe różne Wodzianki (były wśród nich Agnieszka Szulim, Maria Czubaszek, Anna Mucha, Magdalena Cielecka), a w końcu ogłoszenie konkursu na nową twarz, w której wygrała Sonia Wesołowska - komentuje dla AfterParty.pl Lidia Zagórska z PR TVN.

Myślicie, że Zasiewska wróci jeszcze kiedyś do show w roli Wodzianki czy drzwi do tego programu są już dla niej zamknięte?

Zobacz: Wodzianka chwali się sporym ciążowym brzuszkiem

Zobacz także

Reklama

Wodzianka na wakacjach:

Reklama
Reklama
Reklama