bio

 • Wiek:
  33 lat
 • Data urodzenia:
  27 października 1987
 • Zawód:
  blogerka modowa
 • Wzrost:
  160cm
 • Znak zodiaku:

Kasia Tusk – córka byłego premiera polskiego rządu Donalda Tuska, blogerka modowa, z wykształcenia psycholog. Jej lifestylowy blog „Make Life Easier”, założony w 2011 stał się hitem, a Kasia zyskała niebywałą popularność. Z czasem do współpracy nad stroną zaprosiła Zosię Cudny, która aktualnie prowadzi część kulinarną i Małgorzatę Kostrzak, opisującą zdrowy styl życia. Kasia Tusk szybko stała się modową inspiracją dla wielu kobiet w Polsce. W kręgu fashionistek wyróżnia się eleganckim, subtelnym stylem. Układając stylizacje często łączy drogie stroje od projektantów z tańszymi alternatywami z popularnych „sieciówek”. Na blogu prezentuje także designerskie wnętrza i ekskluzywne kosmetyki. W 2007 roku wystąpiła w piątej edycji "Tańca z Gwiazdami" w parze ze Stefano Terrazzino i doszła do półfinału.

 

Działalność Kasi Tusk budzi wiele kontrowersji – mimo że jej blog jest jednym z najczęściej odwiedzanych w Polsce (ok. 8 tysięcy internautów dziennie), to ma wielu przeciwników, którzy zarzucają jej tworzenie wyidealizowanego świata oraz fakt, że rozpoczęła działalność blogową korzystając z popularności ojca.

 

Kasia Tusk jest w związku z Staszkiem Cudnym, z którym w październiku 2018 roku weszła w związek małżeński. Para spodziewa się dziecka.