Kasia Tusk znów w szpitalu
Piotr Hukalo/East News
Newsy

Kasia Tusk pokazała zdjęcie ze szpitala: "Czy ten szpitalny koszmar kiedyś się skończy?"

Kasia Tusk opublikowała na swoim Instagramie niepokojącą relację. Jakiś czas temu jej czteromiesięczna córka trafiła do szpitala. Co się dzieje tym razem?

W ostatnich tygodniach w życiu Kasi Tusk było wiele stresów. Jakiś czas temu jej czteromiesięczna córeczka trafiła do szpitala. Autorka popularnego bloga "Make Life Easier" zdradziła w jednym z wpisów, że do placówki medycznej trafiła z dzieckiem w ostatniej chwili - gwiazda pisała wówczas, że pogorszenie stanu zdrowia u dziewczynki mogło być efektem powikłań po COVID-19. 

Po dłuższej hospitalizacji, stan zdrowia córeczki Kasi Tusk poprawił się na tyle, że dziewczynka mogła wrócić do domu. Niestety, właśnie na InstaStories gwiazdy pojawiła się kolejna niepokojąca relacja - córka Donalda Tuska pokazała zdjęcie ze szpitala, które opatrzyła smutnym wpisem. Co się dzieje?

Zobacz także: Kasia Tusk w poruszającym wyznaniu o stanie zdrowia córki. "Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili"

Nietypowy żyrandol u Kasi Tusk, ale spójrzcie na łoże Michała Szpaka. Zobaczcie najpiękniejsze sypialnie gwiazd

Kasia Tusk znowu w szpitalu. Przejmująca relacja gwiazdy

Kasia Tusk należy do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności. Córka Donalda Tuska rzadko dzieli się również z fanami tym, co dzieje się w jej życiu rodzinnym, jednak jakiś czas temu postanowiła zrobić wyjątek. Wszystko za sprawą choroby jej czteromiesięcznej córeczki. Dziewczynka zmagała się z koronawirusem i niestety, najprawdopodobniej w wyniku powikłań po chorobie, organizm dziecka zaatakowała infekcja bakteryjna. Z relacji gwiazdy wynikało, że lekarze w ostatniej chwili zdążyli powstrzymać rozwój sepsy u dziewczynki. 

Kasia Tusk
Instagram @makelifeeasier_pl

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała córkę w szpitalu i została zaatakowana. Teściowa gwiazdy apeluje: "to kwestia życia i śmierci"

Jeszcze będąc w szpitalu z córeczką, Kasia Tusk opublikowała poruszający wpis.

- Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili, chociaż jeszcze dzień wcześniej uspokajano mnie, że nic nie daje powodów do zmartwienia i po niedawnym zachorowaniu moich dzieci na koronawirusa mogę już odetchnąć spokojnie. Intuicja mamy to jednak najczulsze i najrzetelniejsze badanie diagnostyczne 😉 Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę. Z małego i słabnącego ciałka trzeba było pobrać płyn mózgowo-rdzeniowy aby wykluczyć zapalenie opon (w trybie pilnym więc o żadnym znieczuleniu nie było mowy) i zrobić całą serię mniej i bardziej inwazyjnych badań, na widok których chyba każdej mamie robi się słabo. Nikt nie ma wątpliwości, że organizm mojej malutkiej córeczki został osłabiony przez koronawirusa, którego przechodziła chwilę wcześniej i to dlatego infekcja bakteryjna, do której pewnie w ogóle by nie doszło, gdyby nie covid, rozwinęła się w tak galopującym tempie nie dając przy tym prawie żadnych objawów. Niestety poważne infekcje wirusowe często torują drogę bakteriom - pisała gwiazda.

Dwa tygodnie temu, Kasia Tusk i jej pociecha opuściły szpital. Gwiazda w końcu mogła odetchnąć z ulgą, a jej fani mocno trzymali kciuki, aby jej dziecko szybko wróciło do pełni zdrowia. Niestety, córka Donalda Tuska właśnie opublikowała bardzo niepokojącą relację na swoim InstaStories, w której pokazała, że znów jest w szpitalu. 

- Czy ten szpitalny koszmar kiedyś się skończy? - napisała Kasia Tusk.

Wszystko wskazuje więc na to, że niestety gwiazda wraz z młodszą córką ponownie musiała udać się do szpitala. Życzymy dużo zdrowia dla całej rodziny i trzymamy kciuki za szybki powrót do domu.

Kasia Tusk pokazała zdjęcie ze szpitala
Instagram/makelifeeasier_pl

Kasia Tusk w szpitalu z córką
PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy
Kasia Tusk wyszła z córeczką ze szpitala! Pokazała wzruszające zdjęcie
Po kilkunastu dniach spędzonych w szpitalu Kasia Tusk i jej młodsza córeczka mogły wreszcie wrócić do domu. Jak się czuje pociecha blogerki?

Najgorsze już za nimi! Po kilkunastu dniach spędzonych w Szpitalu Dziecięcym Polanki w Gdańsku, Kasia Tusk i jej młodsza córeczka zostały wypisane do domu!  Tą radosną nowiną blogerka podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie, publikując urocze zdjęcie obu córeczek, które słodko śpią obok siebie! Za szybki powrót do zdrowia wnuczki Donalda Tuska trzymało kciuki wiele gwiazd i obserwatorów Kasi, którzy w trudnym okresie zostawiali pod jej postami mnóstwo słów wsparcia.  Córka Kasi Tusk wypisana ze szpitala! Kasia Tusk nie należy do gwiazd, które dzielą się z fanami życiem prywatnym. Przeciwnie! Bardzo pilnuje, by żadne informacje dotyczące innej sfery niż zawodowa nie przedostały się do prasy. I trzeba przyznać, że robi to skutecznie, bo wciąż nie zdradziła, jak na imię ma jej 4-miesięczna córeczka. Ostatnio jednak Tuskówna zrobiła wyjątek i podzieliła się ze swoimi obserwatorkami trudnymi dla każdej matki przeżyciami.  Celebrytka opublikowała poruszający wpis, w którym przyznała, że tegorocznego Sylwestra spędziła u boku młodszej córeczki w szpitalu w Gdańsku . Dziewczynkę, która przed Bożym Narodzeniem przeszła zakażenie koronawirusem, zaatakowała infekcja bakteryjna. San zdrowia dziecka był tak poważny, że potrzebna była natychmiastowa hospitalizacja. Kasia nie kryła emocji pisząc, że życie jej młodszej pociechy było zagrożone! Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili (...). Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin, nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę -  pisała Tusk. Pisząc o stanie zdrowia córeczki, Kasia podzieliła się z innymi mamami szczegółowymi informacjami dotyczącymi...

Kasia Tusk w szpitalu z córką
PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy
Kasia Tusk pokazała córkę w szpitalu i została zaatakowana. Teściowa gwiazdy apeluje: "to kwestia życia i śmierci"
Internautka ostro skrytykowała Kasię Tusk za to, że napisała o problemach ze zdrowiem swojej córki. Blogerka odpowiedziała, a jej teściowa apeluje do rodziców!

Kasia Tusk przeżywa naprawdę trudne chwile. Autorka popularnego bloga "Make Life Easier" zaledwie kilka dni temu opublikowała poruszający wpis, w którym poinformowała, że jej malutka córeczka walczy o zdrowie w szpitalu. Dziewczynka trafiła pod opiekę specjalistów tuż przed sylwestrem i jak zdradziła Kasia Tusk, stan zdrowia dziecka mógł być efektem powikłań po COVID-19.  Internautka zaatakowała Kasię Tusk za wpis o córce w szpitalu Kasia Tusk należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne. Córka Donalda Tuska nie pokazuje w sieci zdjęć na których moglibyśmy zobaczyć twarze jej córeczek i nie opowiada o nich publicznie. Ostatnio Kasia Tusk zrobiła jednak wyjątek i zdradziła, że jej młodsza pociecha w ciężkim stanie trafiła do szpitala.  Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili, chociaż jeszcze dzień wcześniej uspokajano mnie, że nic nie daje powodów do zmartwienia i po niedawnym zachorowaniu moich dzieci na koronawirusa mogę już odetchnąć spokojnie. Intuicja mamy to jednak najczulsze i najrzetelniejsze badanie diagnostyczne. Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę. Z małego i słabnącego ciałka trzeba było pobrać płyn mózgowo-rdzeniowy aby wykluczyć zapalenie opon (w trybie pilnym więc o żadnym znieczuleniu nie było mowy) i zrobić całą serię mniej i bardziej inwazyjnych badań, na widok których chyba każdej mamie robi się słabo- pisała kilka dni temu Kasia Tusk. Zobacz także:  Kasia Tusk pokazała twarz córeczki! A wózek jej młodszej pociechy to prawdziwe cacko Autorka bloga "Make Life Easier" wyznała, że nie zaszczepiła swoich córek przeciwko...

Kasia Tusk w szpitalu z córką
PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy
Kasia Tusk w poruszającym wyznaniu o stanie zdrowia córki. "Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili"
Kasia Tusk za pośrednictwem Instagrama ujawniła, że Nowy Rok witała w szpitalu, do którego trafiła razem z córką. Autorka popularnego bloga zdradziła, co dzieje się z jej pociechą.

Podczas gdy większość gwiazd świętowała koniec roku na imprezach lub w domu, w otoczeniu najbliższych, Kasia Tusk przeżyła ogromny stres. Autorka popularnego bloga "Make Life Easier" przekazała fanom, że jej córeczka trafiła do szpitala tuż przed sylwestrem. Choć zazwyczaj gwiazda nie dzieli się z internautami prywatnym życiem, w obliczu tak stresujących wydarzeń postanowiła zrobić wyjątek. Z relacji wynika, że z jej dzieckiem nie jest najlepiej. Niedawno Kasia Tusk opublikowała kolejny wpis, w którym wyjaśniła, co dokładnie dzieje się z jej pociechą. W poruszającej relacji zdradziła, że dziewczynka trafiła do szpitala w ostatniej chwili! Blogerka otrzymała duże wsparcie od innych gwiazd. Kasia Tusk w sylwestra opiekowała się córką w szpitalu Choć jej nazwisko znają wszyscy, a blog "Make Life Easier" osiągnął zawrotną popularność, Kasia Tusk nadal pozostaje jedną z bardziej tajemniczych gwiazd polskiego show-biznesu. Blogerka niezwykle rzadko odsłania przed internautami życie osobiste, ceniąc sobie prywatność. Czasem córka Donalda Tuska pochwali się domem, makijażem czy pocztówkami z wakacji, ale nie znajdziemy w mediach społecznościowych jej prywatnych historii. Zobacz także:   Kasia Tusk nowy rok witała w szpitalu przy chorej córce. "Zbieramy się po roztrzaskaniu na milion kawałków" Warto przypomnieć, że Kasia Tusk przez długi czas z sukcesem trzymała w tajemnicy fakt, że jest w ciąży . O porodzie internauci mogli dowiedzieć się od Donalda Tuska, który przekazał radosną nowinę na Twitterze. To tylko potwierdza, że oddzielanie życia prywatnego od zawodowego jest dla niej jednym z najwyższych priorytetów. Dlatego wpis, w którym zdradziła, że Nowy Rok przywitała w szpitalu, czuwając przy łóżeczku chorej córeczki, wywołał ogromne...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik