Kasia Tusk w szpitalu z córką
PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy

Kasia Tusk pokazała córkę w szpitalu i została zaatakowana. Teściowa gwiazdy apeluje: "to kwestia życia i śmierci"

Internautka ostro skrytykowała Kasię Tusk za to, że napisała o problemach ze zdrowiem swojej córki. Blogerka odpowiedziała, a jej teściowa apeluje do rodziców!

Kasia Tusk przeżywa naprawdę trudne chwile. Autorka popularnego bloga "Make Life Easier" zaledwie kilka dni temu opublikowała poruszający wpis, w którym poinformowała, że jej malutka córeczka walczy o zdrowie w szpitalu. Dziewczynka trafiła pod opiekę specjalistów tuż przed sylwestrem i jak zdradziła Kasia Tusk, stan zdrowia dziecka mógł być efektem powikłań po COVID-19. 

Nietypowy żyrandol u Kasi Tusk, ale spójrzcie na łoże Michała Szpaka. Zobaczcie najpiękniejsze sypialnie gwiazd

Internautka zaatakowała Kasię Tusk za wpis o córce w szpitalu

Kasia Tusk należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne. Córka Donalda Tuska nie pokazuje w sieci zdjęć na których moglibyśmy zobaczyć twarze jej córeczek i nie opowiada o nich publicznie. Ostatnio Kasia Tusk zrobiła jednak wyjątek i zdradziła, że jej młodsza pociecha w ciężkim stanie trafiła do szpitala. 

Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili, chociaż jeszcze dzień wcześniej uspokajano mnie, że nic nie daje powodów do zmartwienia i po niedawnym zachorowaniu moich dzieci na koronawirusa mogę już odetchnąć spokojnie. Intuicja mamy to jednak najczulsze i najrzetelniejsze badanie diagnostyczne. Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę. Z małego i słabnącego ciałka trzeba było pobrać płyn mózgowo-rdzeniowy aby wykluczyć zapalenie opon (w trybie pilnym więc o żadnym znieczuleniu nie było mowy) i zrobić całą serię mniej i bardziej inwazyjnych badań, na widok których chyba każdej mamie robi się słabo- pisała kilka dni temu Kasia Tusk.

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała twarz córeczki! A wózek jej młodszej pociechy to prawdziwe cacko

Kasia Tusk chora córka
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Autorka bloga "Make Life Easier" wyznała, że nie zaszczepiła swoich córek przeciwko koronawirusowi ponieważ są jeszcze na to za małe, ale młoda mama zapewnia, że jak tylko będzie taka możliwość to zamierza to zrobić. Pod wpisem Kasi Tusk internauci wspierali młodą mamę i życzyli jej córce dużo zdrowia. Niestety, teraz okazuje się, że wpis Kasi Tusk wywołał również oburzenie wśród niektórych internautów! Kasia Tusk pokazała, jaką wiadomość otrzymała.

Mogłabyś sobie darować te posty ze szpitala. Lepiej lansuj się dalej na swoim luksusowym życiu. O takich problemach się nie mówi. Matka powinna się skupić na dziecku- napisała internautka.

Kasia Tusk odpowiedziała na zaczepki!

(...) W moim przekonaniu takie "wtłaczanie" kobiety w poczucie winy za to, że otwarcie mówi o kryzysie, to jednak powielanie stereotypu, w którym kobieta ma cierpieć w pokorze i siedzieć cicho. Może pokazywać wyjazdy do Dubaju, zakupy, kolacje w modnej restauracji i stylizacje. Ale jeśli jest źle, jeśli znalazła się w trudnej sytuacji, jeśli jakieś zdarzenie nie przystaje do idealnego świata - wtedy ani mru mru- skomentowała atak w sieci. 

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała twarz córki. "Ale podobna do mamy"

Kasia Tusk odpowiada internautce
Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk podczas relacji na InstaStories zdradziła przy okazji, że wciąż jest z córką w szpitalu. Z kolei teściowa Kasi Tusk w rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że jej wnuczka czuje się lepiej i być może wkrótce będzie mogła wrócić do domu.

Pod koniec tygodnia powinien być wypis ze szpitala. To powinno wszystkim przypomnieć, że szczepienia to kwestia życia i śmierci- dziennik cytuje teściową Kasi Tusk.

Córeczce Kasi Tusk życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Kasia Tusk pokazała swoją stylową łazienkę! Fanki nie mogą wyjść z zachwytu nad eleganckimi kafelkami 

Kasia Tusk z córką w szpitalu
Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk w szpitalu z córką
PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy
Kasia Tusk w poruszającym wyznaniu o stanie zdrowia córki. "Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili"
Kasia Tusk za pośrednictwem Instagrama ujawniła, że Nowy Rok witała w szpitalu, do którego trafiła razem z córką. Autorka popularnego bloga zdradziła, co dzieje się z jej pociechą.

Podczas gdy większość gwiazd świętowała koniec roku na imprezach lub w domu, w otoczeniu najbliższych, Kasia Tusk przeżyła ogromny stres. Autorka popularnego bloga "Make Life Easier" przekazała fanom, że jej córeczka trafiła do szpitala tuż przed sylwestrem. Choć zazwyczaj gwiazda nie dzieli się z internautami prywatnym życiem, w obliczu tak stresujących wydarzeń postanowiła zrobić wyjątek. Z relacji wynika, że z jej dzieckiem nie jest najlepiej. Niedawno Kasia Tusk opublikowała kolejny wpis, w którym wyjaśniła, co dokładnie dzieje się z jej pociechą. W poruszającej relacji zdradziła, że dziewczynka trafiła do szpitala w ostatniej chwili! Blogerka otrzymała duże wsparcie od innych gwiazd. Kasia Tusk w sylwestra opiekowała się córką w szpitalu Choć jej nazwisko znają wszyscy, a blog "Make Life Easier" osiągnął zawrotną popularność, Kasia Tusk nadal pozostaje jedną z bardziej tajemniczych gwiazd polskiego show-biznesu. Blogerka niezwykle rzadko odsłania przed internautami życie osobiste, ceniąc sobie prywatność. Czasem córka Donalda Tuska pochwali się domem, makijażem czy pocztówkami z wakacji, ale nie znajdziemy w mediach społecznościowych jej prywatnych historii. Zobacz także:   Kasia Tusk nowy rok witała w szpitalu przy chorej córce. "Zbieramy się po roztrzaskaniu na milion kawałków" Warto przypomnieć, że Kasia Tusk przez długi czas z sukcesem trzymała w tajemnicy fakt, że jest w ciąży . O porodzie internauci mogli dowiedzieć się od Donalda Tuska, który przekazał radosną nowinę na Twitterze. To tylko potwierdza, że oddzielanie życia prywatnego od zawodowego jest dla niej jednym z najwyższych priorytetów. Dlatego wpis, w którym zdradziła, że Nowy Rok przywitała w szpitalu, czuwając przy łóżeczku chorej córeczki, wywołał ogromne...

Kasia Tusk znów w szpitalu
Piotr Hukalo/East News
Newsy
Kasia Tusk wyszła z córką ze szpitala. "Dopiero dochodzimy do siebie"
Po kilku dniach w szpitalu Kasia Tusk i córeczką wróciły do domu. Blogerka opublikowała w sieci wyjatkowe zdjęcie.

Kasia Tusk ma za sobą naprawdę trudne chwile. Blogerka od kilku tygodni walczyła o zdrowie swojej młodszej córeczki, która przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia przeszła zakażenie koronawirusem, a tuż przed Sylwestrem trafiła do szpitala. Kasia Tusk z córeczką po kilku tygodniach wróciły do domu, jednak ich radość nie trwała zbyt długo- zaledwie kilka dni temu pociecha autorki popularnego bloga "Make Life Easier" musiała wrócić do szpitala. Teraz Kasia Tusk opublikowała w sieci nowe zdjęcie i zdradziła, że są już w domu. Jak się czuje pociecha blogerki? Kasia Tusk z córeczką wróciły do domu  Kasia Tusk już od kilku lat spełnia się w roli mamy. Pierwsza córka blogerki pojawiła się na świecie na początku 2019 roku, a w 2021 roku Kasia Tusk urodziła drugą córkę. Autorka bloga "Make Life Easier" należy do grona gwiazd, które chronią prywatnośc swoich pociech, dlatego nie publikuje w sieci zdjęć na których widać twarze córek. Kasia Tusk nie opowiada o dziewczynkach, jednak ostatnio zrobiła wyjątek i zdradziła, że jej mlodsza córka ma problemy ze zdrowiem.  Kasia Tusk z malutką córeczką spędziła Sylwestra w Szpitalu Dziecięcym Polanki w Gdańsku. Dziewczynka mogła wrócić do domu dopiero po kilku tygodniach leczenia, jednak ich pobyt w domu nie trwał zbyt długo... Zobacz także:   Kasia Tusk w poruszającym wyznaniu o stanie zdrowia córki. "Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili" Kasia Tusk zaledwie kilka dni temu poinformowała, że razem z córką znów jest w szpitalu.  Czy ten szpitalny koszmar kiedyś się skończy? -napisała Kasia Tusk.  Teraz okazuje się, że po kilku dniach pod opieką specjalistów córeczka blogerki znów jest w domu....

Kasia Tusk znów w szpitalu
Piotr Hukalo/East News
Newsy
Kasia Tusk pokazała zdjęcie ze szpitala: "Czy ten szpitalny koszmar kiedyś się skończy?"
Kasia Tusk opublikowała na swoim Instagramie niepokojącą relację. Jakiś czas temu jej czteromiesięczna córka trafiła do szpitala. Co się dzieje tym razem?

W ostatnich tygodniach w życiu Kasi Tusk było wiele stresów. Jakiś czas temu jej czteromiesięczna córeczka trafiła do szpitala. Autorka popularnego bloga "Make Life Easier" zdradziła w jednym z wpisów, że do placówki medycznej trafiła z dzieckiem w ostatniej chwili - gwiazda pisała wówczas, że pogorszenie stanu zdrowia u dziewczynki mogło być efektem powikłań po COVID-19.  Po dłuższej hospitalizacji, stan zdrowia córeczki Kasi Tusk poprawił się na tyle, że dziewczynka mogła wrócić do domu. Niestety, właśnie na InstaStories gwiazdy pojawiła się kolejna niepokojąca relacja - córka Donalda Tuska pokazała zdjęcie ze szpitala, które opatrzyła smutnym wpisem. Co się dzieje? Zobacz także:  Kasia Tusk w poruszającym wyznaniu o stanie zdrowia córki. "Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili" Kasia Tusk znowu w szpitalu. Przejmująca relacja gwiazdy Kasia Tusk należy do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności. Córka Donalda Tuska rzadko dzieli się również z fanami tym, co dzieje się w jej życiu rodzinnym, jednak jakiś czas temu postanowiła zrobić wyjątek. Wszystko za sprawą choroby jej czteromiesięcznej córeczki. Dziewczynka zmagała się z koronawirusem i niestety, najprawdopodobniej w wyniku powikłań po chorobie, organizm dziecka zaatakowała infekcja bakteryjna . Z relacji gwiazdy wynikało, że lekarze w ostatniej chwili zdążyli powstrzymać rozwój sepsy u dziewczynki.  Zobacz także:  Kasia Tusk pokazała córkę w szpitalu i została zaatakowana. Teściowa gwiazdy apeluje: "to kwestia życia i śmierci" Jeszcze będąc w szpitalu z córeczką, Kasia Tusk opublikowała poruszający wpis. - Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili, chociaż jeszcze dzień...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik